بحران آمریکا به تفنگداران دریایی در ژاپن تست مثبت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ده ها تن از تفنگداران دریایی ما در دو پایگاه در جنوب ژاپنی در جزیره اوکیناوا آلوده شده اند با کروناویروس در آنچه که می ترسید به طور گسترده شیوع فرماندار اوکیناوا گفت: در روز شنبه خواستار کافی توضیح از ارتش ایالات متحده.

فرماندار دنی Tamaki گفت: او می تواند می گویند که تنها یک “چند از ده” موارد یافت شده اند به تازگی به دلیل نظامی آمریکا خواسته است که رقم دقیق منتشر نمی شود. شیوع رخ داده در Marine Corps Air Station Futenma است که در مرکز یک جابجایی اختلاف و اردوگاه هانسن Tamaki گفت.

رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام گفت: حدود 60 نفر آلوده شده است.

“Okinawans شوکه هستند از آنچه به ما گفته شد (توسط آمریکا),” Tamaki گفت. “ما در حال حاضر قوی شک و تردید است که ارتش ایالات متحده گرفته شده کافی و پیشگیری از بیماری اقدامات است.”

Tamaki خواستار شفافیت در آخرین توسعه و گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست مذاکرات بین آمریکا و اکیناوایی مقامات.

اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن تحت یک پیمان امنیتی.

ایالات متحده گزارش 69,000 جدید Covid-19 عفونت

موارد جدید افزایش بیش از 69,000 در سراسر ایالات متحده در روز جمعه با توجه به رویترز شمارش تنظیم یک رکورد برای سومین روز متوالی به عنوان والت دیزنی با همکاری گیر به برنامه های خود را برای بازگشایی آن گل سرسبد پارک در سخت ضربه فلوریدا.

در مجموع از نه ایالت آمریکا – آلاسکا, گرجستان, آیداهو, آیووا, لوئیزیانا, مونتانا, اوهایو, یوتا و ویسکانسین نیز رسیده سوابق تک-بعد از عفونت.

در تگزاس فرماندار گرگ ابوت هشدار داد او ممکن است مجبور به تحمیل جدید clampdowns اگر دولت نمی تواند بنیادی خود را ضبط-تنظیم caseloads. کالیفرنیا روز جمعه اعلام کرد دولت منتشر خواهد شد تا 8,000 زندانیان زود از زندان به سرعت گسترش Covid-19 داخل امکانات.

استرالیا: جلعاد مواد مخدر okayed برای استفاده از

استرالیا اعطا موقت تصویب به Gilead Sciences’ remdesivir به عنوان اولین گزینه برای درمان Covid-19 در کشور ملی نظارتی گفت.

تصویب برای بزرگسالان است و نوجوانان مبتلا شدید Covid-19 علائم شده اند و به بیمارستان منتقل شد. Remdesivir تبدیل شده است درمان انتخابی برای بسیاری از کشورها در مقابل به شدت بیمار Covid-19 بيمار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>