Covid گسترش restrictionshit NREGS کار تخصیص

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان مرکز آماده برای گسترش مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) به ارائه یک کوسن های مالی به مناطق روستایی هند در چهره Covid-19 pandemic, معلوم است که این ویروس تغییر شکل توزیع مشاغل در زیر گل سرسبد شغل برنامه..

سه متحده-گجرات راجستان و Maharasthra — که حساب برای تعداد زیادی از Covid-19 بيمار هنوز قادر به توزیع و تخصیص دادن مقدار کار تحت این برنامه در این تابستان. متحده مانند آندرا پرادش, Chhattisgarh, بیهار و کارناتاکا که گزارش نسبتا کمتر تعداد coronavirus موارد و کمتر مناطق قرمز هستند و در ضمن به یک خروش شروع

MGNREGS ارائه می دهد که 100 روز کار در هر سال حداقل یک عضو از هر خانوار روستايی است دیده می شود به عنوان یک ابزار ایده آل برای سهولت روستایی پریشانی ناشی از کوروناویروس بیماری که مجبور به مهاجرت صدها هزار نفر از کارگران مهاجر از شهرهای برگشت به صفحه اصلی به مناطق داخلی کشور. ایجاد شغل تحت برنامه شده است اریب با بار بیماری هر دولت تحمل است.

آندرا پرادش به تنهایی با توجه به داده های به روز شده تا پنج شنبه است اختصاص 5.4 میلیون از 15.6 میلیون persondays از کار تولید شده تحت این برنامه از تاریخ 1 آوریل. چتیسگر ارائه 3.3 میلیون persondays از کار و بیهار 1.7 میلیون این ماه است.

Karnataka, West Bengal و Odisha تولید شده اند 1.4 میلیون 1.1 میلیون و 800000 persondays از کار بود.

با توجه به داده های همه گیر به 58.3 درصد از این کشور 731 مناطق. وجود دارد 222 مناطق با 10 موارد 66 با 11-20 موارد 42 با 21-30 موارد و 96 مناطق با بیش از 30 مورد در هر.

سخت تر محدودیت و تعداد بالاتر از مهار مناطق در سه متحده-گجرات ماهاراشترا و راجستان — احتمالا اجازه نمی دهد دولت خود را به حداکثر رساندن MGNREGS فرصت ها در کشورهای خود را, یک مقام دولتی گفت: به شرط ناشناس ماندن

راجستان تولید شده 480,000 persondays از کار در حالی که ماهاراشترا و گجرات اختصاص داده اند 260,000 و گجرات فقط 16,859 تا تاریخ در اولین ماه از سال مالی است.

این مرکز با اعتماد به نفس است که پس از Covid گسترش است دستگیر و همه گیر متهم این کشورها بیش از حد خواهد شد به حداکثر رساندن پتانسیل خود را برای ایجاد شغل تحت MGNREGS.

“ما در حال نگه داشتن روزانه یک برگه در کار ایجاد و هزینه های صندوق در تمام متحده است. به عنوان به زودی به عنوان ما می بینیم افزایش مشاغل در این سه ایالت ما تخصیص دادن کار بیشتر گفت:” یک مقام ارشد توسعه روستایی وزارت.

داده های دولت نشان می دهد که متوسط هزینه یک MGNREGS کارگر به طور قابل توجهی افزایش یافته و در بسیاری از کشورهای در ماه آوریل بیش از سال گذشته به طور متوسط نشان می دهد که کارگران در حال کسب درآمد بیشتر از آنچه که آنها در سال گذشته است.کارشناسان نسبت به این به دو دلیل: دستمزد بالاتر و کمتر از کارگران به کار در طول مستند.

آندرا پرادش شده است اختصاص داده شده 10 میلیون اضافی persondays از کار در این سال نسبت به سال مالی 2019-20. به طور مشابه, Bihar و اوتار پرادش—خانه را به تعداد زیادی از کارگران مهاجر که بازگشته اند—داده های اضافی 20 میلیون و 10 میلیون persondays از کار بود.

کرالا, Jharkhand و Telangana نیز اختصاص داده شده اضافی 10 میلیون persondays کار هر سال به این که ممکن است با توجه به افزایش تقاضا در..

آسام شده است تحریم 4.5 میلیون بیشتر persondays کار Odisha 30 میلیون و تامیل نادو 20 میلیون شغل در طول سال مالی 2020-21.

در همان زمان این مرکز دارای احتمالا میان در Covid-19 گسترش در مناطق به تخصیص دادن کار به دلیل tthe سه متحده—راجستان ماهاراشترا و گجرات—نشده اند تحریم هر گونه افزایش در کار تخصیص تحت MGNREGS.

سابق توسعه روستایی وزیر Jugal Kishore Mohapatra نگهداری می شود که افزایش MGNREGS شغل در بزرگتر متحده است تنها یک ماده از زمان است.

“گجرات به طور سنتی نمی بینم به تقاضای بسیار بالا برای MGNREGS. اما در هر دو راجستان و ماهاراشترا چیزهایی را انتخاب کنید تا. راجستان نیز بسیار خوب گذاشته پروسه کار و کار استاندارد. تقاضا را نیز انتخاب کنید زمانی که فصل برداشت می شود و کارگران در حال بازگشت به کشورهای خود را,” او گفت:.

یک توسعه روستایی وزارت رسمی که نخواست نامش فاش شود گفت که این وضعیت هنوز هم بسیار سیال است.

“ما تخصیص دادن پول بیشتر و کار به عنوان به زودی به عنوان ما می بینیم متحده چیدن بودجه اختصاص داده شده و قادر به ادامه کار بدهید” این فرد گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>