Covid تاثیر: 36 درصد مردم در Odisha و 45 درصد در دیدن تیره و تار آینده مالی می گوید…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حداقل 36 درصد از Odisha خانواده ها نیست و انتظار هر گونه تغییر در وضعیت مالی خود را در آینده نزدیک در حالی که 45 درصد در اوتار پرادش انتظار می رود این وضعیت به وخامت و حتی بیشتر. به عنوان بسیاری از 53 درصد از خانواده ها در Odisha احساس می کنید که مرمت شغل و درآمد را تا شش ماه در حالی که 33 درصد در همان احساس. در حالی که 81 درصد از خانواده ها در Odisha نگران رفاه خود و همسایگان در طول این مستند آن بود که 41 درصد در اوتار پرادش.

این یافته های اولیه از یک نظرسنجی تلفنی انجام شده توسط دهلی نو-بر اساس سیاست thinktank, شورای ملی اقتصاد کاربردی تحقیقات با همکاری Nossal موسسه بهداشت عمومی در دانشگاه ملبورن در “تاثیر Coronavirus در خانواده ها در Odisha و اوتار پرادش” در ماه گذشته. این نظرسنجی در میان 2,068 خانواده ها در چهار منطقه از Odisha و بالاتر انجام شد توسط NCAER برای به دست آوردن بینش به تاثیر این بیماری همه گیر بر درآمد مشاغل, مهاجرت, در دسترس بودن اقلام ضروری و شرایط بهداشتی موجود در این دو کشور.

چهار منطقه اوتار پرادش و اوریسا (برگره و دهنکنل در Odisha و چندولی و فیروزآباد در بالا انتخاب شدند و قبل از آن به عنوان بخشی از یک بزرگتر NCAER-Nossal مطالعه “سلامت دنبال رفتار در چهار ایالت هند” که در آن بیماری های تنفسی هستند ،

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

این نظرسنجی تلفنی انجام شده بین ماه های ژوئن 9 و 18 به زودی پس از ملی مستند برداشته شد نشان داد که 95 درصد از خانواده ها در این دو کشور به حمایت از مستند های اعمال شده توسط دولت و 92 درصد ابراز اعتماد به دولت توانایی مقابله با Covid-19 بحران است. بسیاری از خانواده ها reposing ایمان در دولت بالاتر بود در Odisha (97 درصد) نسبت به (88 درصد).

محقق اصلی این بررسی PK Ghosh گفت: مقايسه ساخته شده از اشغال ساختار با توجه به منبع اصلی درآمد برای خانواده های مورد بررسی بین دو دوره یعنی قبل از این مستند و در طول مستند. “بدون تغییرات عمده در اشغال ساختار معنیداری Odisha و تا قبل از این مستند. اما در طول این مستند تا شاهد تاثیر شدید برای خانواده ها با تکیه بر کار گاه به گاه و یا غیر کشاورزی اشتغال خود را به عنوان منبع اصلی درآمد در حالی که در اوریسا تاثیر احساس شد در درجه اول خانواده که اعضای آن بودند درگیر در کار گاه به گاه. حدود 30 درصد و 27 درصد از خانواده ها در بالا و Odisha ترتيب تا به حال هیچ درآمد در مستند” او گفت:.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

این بررسی نشان داد که این بیماری همه گیر باعث شده بسیاری از خانواده ها به تغییر مشاغل برای حفظ معیشت خود را. حدود 40 درصد از خانواده ها در این دو کشور شاهد اختلال در درآمد به دست آورده خود را از اصلی مشاغل. در حالی که 11 درصد از خانواده ها مجبور به تغییر شغل 29 درصد از خانواده ها از دست داده و تمام منابع درآمد در طول مستند. بالاترین درجه تغییر در مشاغل (18.1 درصد) و همچنین از دست دادن درآمد (46.5 درصد) رخ داده است گاه به گاه در میان کارگران.

این نظرسنجی نشان داد که اکثریت بزرگی از خانواده – 77 درصد و 81 درصد در اوریسا – گزارش برخی از کاهش در درآمد. در بالا بالاتر نسبت خانوارهای شهری (88 درصد) گزارش کاهش درآمد نسبت به خانوارهای روستاهای (73 درصد) اما تفاوت معنیداری در از دست دادن درآمد بین مناطق شهری و روستایی خانوار در Odisha. دوباره خانواده های درگیر در کار گاه به گاه (بیش از 90 درصد) و کسانی که خود اشتغالی در غیر کشاورزی کار (80 درصد) دچار از دست دادن حداکثر در درآمد با Odisha ضبط ارقام بالاتر از تا. در هر دو کشور حقوق بگیر و کارگران کشاورزی بودند نسبتا کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر. کشاورزان گزارش از دست دادن درآمد و احتمالا به دلیل کاهش تقاضا برای کالا از مصرف کنندگان عمده مانند هتل ها و رستوران ها است که تا به حال تعطیل.

به مقابله با از دست دادن درآمد 59.3 درصد از خانواده ها در Odisha تا به حال سقوط در پس انداز و یا فروش دارایی در حالی که 52 درصد است. در بالا به عنوان بسیاری از 65 درصد خانوارها نیز متوسل به قرض گرفتن پول برای دیدار با هزینه های. پس از مستند برداشته شد 75 درصد از خانواده ها در اوریسا است که به طور کامل از دست داد همه درآمد در طول مستند بازگشت به کار در حالی که 46 درصد در بالا.

امکان دوباره پیدا کردن و امرار معاش گزارش شده بالاتر در Odisha از تا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>