Covid-19: متحده اعتراض مرکز رهنمود در PPE تهیه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بخشنامه توسط مرکز درخواست متحده به تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای Covid-19 خود به خود منجر به تظاهرات از متحده است.

در اطلاع رسانی ارسال به اصلی دبیران سلامت ادارات متحده در مارس 2, اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده از آنها خواست به تهیه حیاتی تجهیزات پزشکی مانند PPEs N-95 ماسک و فن های خود را به عنوان آنها خواهد شد تهیه شده توسط مرکز و سپس توزیع به ایالات متحده. تصمیم گرفته شد در جلسه سوم از قدرت گروه تشکیل نگاه به تهیه تجهیزات پزشکی که صورت گرفت در مارس 1, این نکته گفت.

از راه منطق اطلاع رسانی گفت که متحده پیدا شد به احتکار این مواد به عنوان زمینه کارمندان مانند مراقبت از کار به عنوان ضروری ارائه دهندگان خدمات به کار ادامه داد و بدون آنها. در برخی از مناطق موجودی است که می توانید با انجام برخی از تعمیر کار بودند دروغ گفتن در این مرکز اشاره کرد.

یک مقام ارشد دولت های درگیر در این فرآیند گفت که این حرکت باعث شده گزارش آینده از ایالات متحده است که در کشورهای که در آن تولید کنندگان داخلی از PPEs واقع شده دولت مقامات اصرار داشت که تولید به ارسال متحده به جای آن. هند به تازگی آغاز شده و تولید داخلی از PPEs.

نساجی وزارت آماده بیش از 45 تولید کنندگان به تولید PPEs مانند ماسک و بارانی یا روپوش – که نیاز به غیر پارچه بافته شده – و همچنین به عنوان تولید کنندگان از جمله پارچه. N-95 ماسک ساخته شده توسط دو تولید کنندگان داخلی با کمک DRDE در حالی که فن های تولید شده توسط دو دیگر تولید کنندگان در داخل کشور. علاوه بر آن هند تولید کنندگان خودرو نیز آماده به گام تا ساخت هواکش.

این مقام گفت وجود دارد گزارش می دهد که برخی از کشورهای بودند به صورت جداگانه تهیه PPEs که تست نشده توسط مجاز سازمان.

به سهولت کمبود این مرکز اعلام کرده است که بلند کردن اجسام از پایه گمرکی و بهداشتی فرایند تا 30 سپتامبر مهم در تجهیزات پزشکی مانند هواکش چهره و فولاد ماسک PPEs, Covid-19 کیت های آزمایش و در هر مورد که می رود به ساخت این اقلام است. اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت مالیه وزارت درآمد در 9 آوریل.

این حرکت منجر به تظاهرات از متحده است. سابق Lok سبها MP از کرالا MB راجش گفت که این مرکز در تلاش است برای شستن آن دست کردن شکست خود را به عمل در زمان و به دلیل این حرکت متحده خواهد رنج می برند.

“اولین مورد شناسایی شده در ژانویه 30 و مستند اعلام شد, در مارس 24; دولت تا به حال 54 روز به عمل می کنند اما آن زمان هدر رفته. کسی نمی تواند از بین بردن Covid-19 مستند به طوری که هر دولتی برای آماده سازی,” او گفت:.

وی افزود: از آنجا که سلامت دولت موضوع متحده باید مجاز به انجام خود را خرید.

DMK MP از تامیل نادو را دهرمپوری Dr Senthilkumar S به توییتر گرفت تا صدای اعتراض خود را. او گفت که او به شدت محکوم حرکت به مراقبت های بهداشتی متمرکز و تامیل نادو و کرالا تحت تاثیر قرار خواهد شد ، “این (یک) تخلف در دولت فدرالیسم” او هنوز توییتی.

این حرکت به خوبی می تواند تجدید نظر به زودی پتروشيمي پارچه مقام وزارت. Nihar Ranjan داش مشترک در منسوجات وزارت گفت که وزارت بهداشت, حرکت ممکن است باعث نیاز به “توجیه” تهیه و موجودی انبار. او گفت که تولید کنندگان داخلی که نمونههای آزمایش شده و تایید شده توسط نساجی وزارت باید شروع به تولید 15,000 واحد از PPEs مانند ماسک و هواکش در هر روز.

“توسط مارس 20, ما خواهد بود تولید 30,000 واحد در روز کاهش کمبود” گفت: خط تیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>