Covid-19: زنان روستایی در هند تحمل فشار از مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در چهارشنبه 62 ساله Vandini دوی رفت و پنج کیلومتر از روستای خود در Bokaro, Jharkhand به بانک به منظور بررسی اگر پول شده بود و اعتبار به او Jan Dhan حساب. او نا امید شده بود به یاد بگیرند که آن را نداشته است. ساکن Chargi روستای Devi گفت که او تا به حال دریافت نکرده او بیوه بازنشستگی از ماه فوریه یا نه. “ما وعده داده شده بود دو ماه رایگان دانه های مواد غذایی, اما من با توجه به 5 کیلوگرم از جیره تنها برای یک ماه است. پسر من با این نسخهها کار به عنوان روز شروط و تا به حال هیچ کار با توجه به مستند. من در پریشانی” Devi گفت.

هند جمعیت روستایی بوده است و مرکزی ترین اقدامات امداد اعلام کرد پس از 21 روز مستند آغاز شد. در مارس 26, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام ~ 500 اعتبار خواهد شد به Jan Dhan حساب های برگزار شده توسط زنان برای سه ماه با شروع ماه آوریل است. وجود دارد بیش از 203.9 میلیون حساب از جمله. به طور جداگانه بسیاری از دولتها نیز بودجه اختصاص داده شده به نگه داشتن عمومی سیستم توزیع (PDS) خیط و پیت کردن با لوازم حتی به عنوان دستمزد روزانه دستی و کار کشاورزی را مي خشكاند. در انتهای دیگر از این هستند که نزدیک به 40 میلیون نفر از زنان روستایی که ادعا کنندگان این منافع است.

با هیچ پول در حساب بانکی و کمک دولت انتظار 55 ساله Shahjahan در لکنو را آسته کرد که تنها 15 کیلوگرم گندم و 10 کیلوگرم برنج چپ برای خانواده پنج. در مارس 30 تا وزیر Adityanath اعلام تسکین ارزش ~611 کرور به همه مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح ذینفع زیر که Shahjahan بازدید خود را از بانک. او گفت که او منتظر برای بیش از یک ساعت اما هیچ پول نقد در حساب خود را.

در بسیاری از نقاط کشور تحت MNREGS آمده است را متوقف کند. محصول برداشت بیش از حد تحت تاثیر قرار شده است منجر به وقفه در زنجیره تامین به عنوان کشاورزان قادر به ارسال محصولات خود به ‘mandis’.

در ماهاراشترا مثلا مستند است که در حال اجرا با دقت با گشت پلیس ماشین های جلوگیری از کشاورزان از فعالیت های کشاورزی.

هند نبا 40 ساله قبیله ای در Badipalli روستای غربی Odisha منطقه برگره صف تا مانند دیگر روستاییان برای دریافت ~1,000 کمک که وزیر Naveen Patnaik اعلام کرده بود برای cardholders تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند. نبا یک بی زمین روزانه کارگر شده است و بدون کار از مستند. در حالی که او دریافت سه ماه جیره او نگران است که این کمک نقدی را به سختی خواهد بود به اندازه کافی برای حفظ خانواده خود را. Odisha است 7.4 میلیون خانوار تحت Jan Dhan yojana — که 99.85 ٪ از تعداد کل خانواده ها در دولت است.

صف طولانی زنان برای خروج ~500 از خود Jan Dhan حساب های بانکی شاهد شده است و تقریبا در تمام مناطق روستایی در ماهاراشترا. Yogesh Warkhede یک ‘بانک اچ’ تعیین شده توسط بانک مرکزی در Baroda Nampur روستا در Nashik منطقه ماهاراشترا گفت: تقریبا 200 نفر بازدید کرده اند خانه خود را به پرس و جو در مورد سپرده است.

به یک اندازه ایالات جنوبی آندرا پرادش, Telangana و تامیل نادو شده اند قادر به مدیریت چنین جمعیت از طریق نوآورانه سیستم رمز: هر خانواده داده شده است یک نشانه با یک تاریخ خاص و زمان را انتخاب کنید تا خود را جیره در این نمایشگاه قیمت مغازه ها. Telangana و آندرا پرادش تکمیل فاز اول توزیع برنج و سایر کالاهای اساسی و همچنین به عنوان کمک نقدی در هفته اول آوریل خود را.

در کرالا جیره دارندگان طبقه بندی شده بر اساس آسیب پذیری اقتصادی. دولت را با شناسایی بیومتریک در تاریخ 1 آوریل برای کمک به روند توزیع. آن را در حال حاضر آغاز شده تهیه جیره غذایی بر اساس SMSes به منظور کنترل راش.

نه همه کشورها شده اند قادر به استفاده از فن آوری های یکپارچه ، در ساغر منطقه, Madhya Pradesh, Guddi بای Lodhi, 58, رفت و به شاخه ای از Gramin بانک خود را به جمع آوری ~500. “هنگامی که من به نوبه خود آمد که کارمند بانک گفت: ‘لینک’ مشغول به کار شد.”

او موفق به دریافت پول نقد و چند خرید اقلام مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>