Covid-19: جایزه نوبل لغو ضیافت برای اولین بار از سال 1956

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جایزه نوبل ضیافت لغو شده است برای اولین بار در بیش از نیم قرن به عنوان ترس بیش از coronavirus گسترش همچنان در سراسر جهان است.

این رویداد به طور سنتی علائم بسته شدن نوبل در هفته زمانی که برندگان جایزه آرزو دعوت به پایتخت سوئد استکهلم برای مذاکرات و مراسم اهدای جایزه.

در حالی که برندگان جایزه نوبل برای سال 2020 اعلام خواهد شد در این ضیافت که تساوی در حدود 1,300 مهمان و همیشه برگزار شد و در دسامبر 10, نمی خواهد بروید.

آخرین بار این ضیافت بود لغو شد و در سال 1956 و در اعتراض به تهاجم اتحاد جماهیر شوروی به مجارستان است. آن را نیز لغو شد در طول جنگ جهانی اول و دوم.

جوایز و دستاوردها در زمینه هایی مانند علوم و ادبیات و صلح ایجاد شد و بودجه در خواهد سوئدی مخترع دینامیت و تاجر آلفرد نوبل و اعطا شده است پس از سال 1901.

“دو مشکل وجود دارد. شما می توانید جمع آوری است که بسیاری از مردم در کنار یکدیگر است. و آن نامشخص است که آیا مردم می توانند با سفر به سوئد به حدی می خواهند” نوبل بنیاد رئیس لارس Heikensten گفت: Dagens Nyheter, سوئدی روزنامه.

تمام اطلاعیه ها خواهد شد به صورت زنده در nobelprize.org این سال است.

به طور سنتی, جایزه برندگان پیوستن به خانواده سلطنتی سوئد همراه با حدود 1,300 مهمان ضیافت در استکهلم سالن شهر پس از مراسم اهدای جایزه برگزار شد — در دسامبر 10, سالگرد مرگ جوایز’ بنیانگذار آلفرد نوبل. اعلام جوایز (پزشکی, فیزیک, شیمی, ادبیات, صلح و اقتصاد) هنوز هم خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده بین ماه های اکتبر تا 5 اکتبر 12, بنیاد گفت: نقل شد در یک گزارش AFP.

جایزه نوبل موزه در Stortorget اصلی مربع در استکهلم قدیمی شهر نیز بازگشایی عمومی در اوایل این ماه تحت شرایط کنترل شده.

رسمی جایزه نوبل در سایت به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد جدید اضافه شده به این موزه پس از بازگشایی. این نمایشگاه با عنوان مسری “بررسی کار از جایزه نوبل-جایزه دانشمندان که باید افزایش دانش ما از ویروس, نقشه برداری, سیستم ایمنی بدن ما و توسعه واکسن.”

این سایت همچنین یک کلام توصیه می کنند بنابراین مردم می توانند اقامت امن در میان coronavirus بیماری همه گیر. “بازدید کنندگان که می توانند سفر به موزه در طول تابستان نیز می توانید مشاهده این نمایشگاه دیجیتالی” بیانیه ای در سایت اضافه می کند.

– با ورودی از رویترز و خبرگزاری فرانسه

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>