Covid-19: فلوریدا, ممنوعیت, بار, مصرف الکل به عنوان coronavirus خوشه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فلوریدا ممنوع مصرف الکل در آن میله جمعه به عنوان آن روزانه تایید coronavirus موارد نزدیک 9,000 یک رکورد جدید است که تقریبا دو برابر قبلی علامت گذاری مجموعه فقط دو روز پیش.

فلوریدا آژانس است که بر میله اعلام کرد ممنوعیت توییتر فقط چند دقیقه پس از وزارت بهداشت و درمان گزارش 8,942 جدید تایید موارد شکوه رکورد قبلی از 5,500 مجموعه چهار شنبه.

مقامات دولتی باید نسبت خیلی از شیوع جدید به بزرگسالان جوان هجوم آوردند به میله پس از بازگشایی در بسیاری از دولت سه هفته پیش با بسیاری از آنها نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها با هدف کاهش این ویروس را گسترش.

میله مانند رستوران ها قرار بود برای محدود کردن کاربران به 50 درصد از ظرفیت عادی تحت اضطراری دولت سفارشات. کاربران تا به حال به نشستن در جدول با گروه 6 فوت (2 متر) از هم جدا. هیچ تجمع در نوار و یا در کف رقص مجاز بود.

سفارش جدید ممنوع هر گونه استقرار است که باعث می شود بیش از 50 درصد از درآمد خود را از فروش الکل از خدمت الکل برای مصرف در سایت. میله هنوز هم مجاز به فروش الکل در ظروف در بسته برای مصرف متشکرم. رستوران ها که در درجه اول فروش مواد غذایی هنوز هم می تواند در خدمت الکل به مشتریان نشسته در جداول.

کسب و کار و حرفه ای, قوانین و مقررات کار Halsey r mata گفت: او صادر نظم به دلیل بیش از حد بسیاری از کافه ها و مراجعان بودند با شکستن قوانین قریب به اتفاق خود گروه بازرسان.

“این بود که بیشتر از ما می تواند نگه دارید تا با” r mata گفت.

او گفت: مردم خسته از بودن cooped و شاید فکر تهدید coronavirus حال کاهش به دلیل پوشش اخبار معطوف به اعتراضات ناشی از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

“مردم به طور کلی فقط می خواستم به خارج و تجربه عادی,” او گفت:. او گفت: هیچ جدول زمانی برای rescinding سفارش.

“متاسفانه 90 درصد در حال گرفتن آن را حق. این 10% که باعث خرابی آن برای همه” او گفت:.

دولت تا به حال تعلیق مجوز از محبوب اورلاندو نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در اوایل این هفته پس از حداقل 13 نفر از کارکنان و 28 مراجعان آزمایش مثبت است. نوار ممکن است مرتبط شده اند به 150 مورد, دولت, مقامات بهداشت گفت: در زمان.

بیش از 24 ، 000 مورد جدید گزارش شده در سطح ایالت شنبه پس از بیش از یک پنجم از 111,724 موارد تایید کرد پس از آوریل 1. مرگ و میر صعود جمعه به 3,366 یک روز افزایش 39.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه گفت که او هنوز قصد ندارد به موضوع یک ایالت سفارش نیاز به ماسک. او گفت که بهتر است به کار گرفته شده در شهرستان و سطح شهر. میامی شهرهای دیگر و چند شهرستان از جمله Broward Palm Beach, Hillsborough, Pinellas و نارنجی هستند که نیاز به ماسک در اماکن عمومی.

در شب جمعه میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez اعلام کرد او را به امضای یک فرمان اجرایی بسته شدن سواحل در شهرستان بیش از چهارم جولای آخر هفته.

DeSantis گفت: متوسط سن افراد آزمایش مثبت از کاهش یافته است در 60s در اوایل شیوع به 33 در حال حاضر. او گفت که کمک کرده است تا کاهش نرخ مرگ و میر — بیماری بازدید افراد مسن تر — اما ممکن است افزایش گسترش به عنوان بزرگسالان جوان هستند بیشتر احتمال دارد به بدون علامت و به جمع. او خواست افراد جوان به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این بیماری خود را به اعضای خانواده و دیگران که زمینه ای شرایط پزشکی.

“در حالی که این ممکن است شما تاثیر منفی شما می توانید آن را به همراه دیگر مردمی,” او گفت:.

دکتر راجیو Bahl, که با این نسخهها کار در اورلاندو اورژانس گفت که او دیده است و بیشتر بیماران بین سنین 20 و 40 با COVID-19 علائم بیش از چند هفته گذشته. قبل از آن او تا به حال بیشتر دیده می شود در افراد مسن است.

مقامات دولتی گفته اند که این جوانان به تازگی آلوده ممکن است به همین دلیل افزایش عفونت مجموع نبوده است, همراه با افزایش در مرگ و میر که به طور متوسط حدود 35 در هر روز برای یک ماه. Bahl گفت: روش های درمان نیز بهبود است.

تمپا متصدی بار کالین کوربت گفت که او نگران است که دوباره بیکار اما فکر می کند که دولت در عمل است “راست حرکت می کند از آنجا که هیچ کس می تواند دستورالعمل ها را دنبال کنید و هر کس بیمار شدن.” بسیاری از متصدی بار دوستان شما آلوده شده است و او در انتظار نتایج آزمون.

کوربت و 30 گفت: دو میله که در آن او کار می کند شده است بسته بندی شده. او گفت: کارکنان لازم نیست به پوشیدن ماسک و تقریبا هیچ مشتریان انجام داد.

“این بود که آنها را فراموش کرده بود وجود دارد یک بیماری همه گیر و یا فقط متوقف مراقبت” کوربت گفت.

بروس Owens, 66, پوشیدن ماسک به عنوان او راه می رفت جمعه در سن پترزبورگ گفت: او نمی شگفت زده توسط دولت شاید مورد اعداد. او را سرزنش می کردند و آن را در مقامات دولتی.

“آنها به کار گرفته شده در آن بسیار ضعیف است.” “آنها واقعا به گوش کارشناسان.”

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.)

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>