Covid-19: بالی دارای جرم نماز برای بازگشایی از coronavirus مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بالی انجام جرم نماز در روز یکشنبه به اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره آماده بازگشایی به روی گردشگران بسته با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

بیش از یک هزار نفر از مردم با حضور در نماز در Besakih معبد هندو در شهر کرنگسم ابراز قدردانی از مدیریت جدید کروناویروس در جزیره و به دنبال نعمت برای شروع جدید “عادی”.

بالی به گزارش 1,849 coronavirus عفونت و 20 مرگ و میر تا کنون در حالی که اندونزی به عنوان یک کل ثبت کرده است 63,749 موارد و 3,171 مرگ و میر ناشی از اوایل ماه مارس.

شاعرانه آسیای جنوب شرقی جزیره را به تدریج بازگشایی این ماه برای گردشگران داخلی, در حالی که حفظ “سلامت سخت پروتکل” برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث Covid-19 بالی استانی وزیر دوا ساخته شده ایندرا به خبرنگاران گفت:.

همچنین بخوانید: کشف فرهنگ غنی بالی از طریق آن معابد و تاریخ زمانی که شما سفر به این جزیره اندونزی

دولت محلی انتظار برای بازگشایی بالی خارجی ورود در ماه سپتامبر.

گردشگری بالی منبع اصلی درآمد. محدودیت های مسافرتی با توجه به همه گیر باید با چکش اقتصاد محلی.

نرخ اشغال در بالی هتل های ستاره دار سقوط به 2.07% در ماه مه با توجه به بالی آمار اداره اطلاعات از 62.55% در ماه دسامبر و قبل از همه گیر ضربه و پایین از 51.56% در مارس 2019. “آنچه که من امیدوارم که بهترین ها را برای بالی و … همه گردشگران را به بالی و همه را خوشحال و سالم دوباره” رابین Tesselar یک شهروند هلندی اقامت در بالی به رویترز گفت پس از حضور در Besakih نماز.

گردشگری مرتبط با کسب و کار در حال آماده سازی برای بازگشایی با اجرای پروتکل های بهداشت با هدف بهبود آنها تا بالی بازگشایی برای گردشگران بین المللی گفت: مهمان نوازی اجرایی یوگا Iswara.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.)

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>