Covid-19: با مه 3 در چشم, Tamil Nadu حرکت به تدبیر استراتژی خروج پست مستند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کمیته امور مالی وزیر S کریشنان تشکیل شده است به تدبیر استراتژی خروج پست مه 3 زمانی که تمدید مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به, Tamil Nadu وزیر K Palaniswami به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

دولت گزارش تازه Covid-19 مرگ در نظر گرفتن تلفات ویروس به 15 در حالی که 25 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این بیماری در روز پنج شنبه باعث سانتی متر برای توصیف این ویروس به عنوان یک “بیماری غنی” و “چالش بزرگ”. در همه وجود دارد 1,267 coronavirus موارد در دولت است.

پس از ریاست جلسه منطقه جمع به بورس از اقدامات پیشگیرانه در حال اجرا در سراسر کشور CM گفت که استراتژی خروج می تواند مرحله به مرحله یک. جدید کمیته مورد بحث نهایی که صنایع ممکن است اجازه فعالیت پس از 20 آوریل به عنوان مجاز توسط مرکز.

Palaniswami گفت: کاهش تعداد موارد تازه نشان داد دولت شامل گسترش سرایت. “این بیماری از غنی است. افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا به کشورهای دیگر وارد شده آن (به تامیل نادو). آن سرچشمه نیست در اینجا,” او گفت:.

توضیح دولت در مبارزه با COVID-19 وزیر گفت که دولت در زمان اولیه منجر شود با راه اندازی غربالگری مسافران هوایی و قرار دادن سفارشات برای تجهیزات حفاظت شخصی در اوایل ژانویه.

وجود دارد کافی سهام, پنکه, PPE و در حالی که ماسک به اندازه کافی قدرت از سلامت کارگران شده است تضمین از جمله انتصابات جدید.

سفارشات بیشتر نیز قرار داده شده است. سریع تست کیت دستور دولت چین شده است “منحرف به دیگر ملت” و حتی مرکز بود و در انتظار محموله, او گفت:. دولت در مرحله دوم از گسترش و جدید امروز تعدادی از موارد از 25 برابر 38 دیروز نشان داد که دولت موفق به مهار آن, او گفت:.

دسته اول از 5.5 لاخ آنتی بادی مبتنی بر rapid test, کیت وارد دهلی نو از چین در روز پنج شنبه. سهام انتظار برای اعزام به منطقه شش انبار از جمله یکی در Chennai در صبح روز جمعه.

تازه موارد در تامیل نادو در روز چهارشنبه بود و در 38 کمی بیش از سه شنبه شمارش از 31 بر خلاف شماره های بالاتر دیده می شود پیش از آن در هفته. دولت تا به حال گزارش شده 98 موارد تازه در روز دوشنبه و 106 روز یکشنبه. به عنوان بسیاری از 87 لاخ مردم شده بود به نمایش در 558 مهار مناطق در دولت است.

Palaniswami ابراز امیدواری کرد این تعداد را به زودی لمس صفر به عنوان رای از مردم گرفتن و درمان نیز در حال افزایش است. به عنوان بسیاری از 180 نفر مرخص شده و تا کنون به عنوان برابر 118 در چهارشنبه, او گفت:.

او گفت که دولت را گسترش حمایت دولت به روزنامه نگاران که قرارداد این ویروس ارائه می سابق gratia تومان 5 لاخ در رویداد خود را “ناگوار مرگ است.” این اعمال می شود به روزنامه نگاران معتبر او اضافه شده است.

به یک سوال Palaniswami گفت: مردم نیازهای ضروری از جمله کسانی که در مهار مناطق بودند که مراقبت های گرفته شده توسط دولت است.

این شامل کمک نقدی و مفاد رایگان برنج و حبوبات به برنج جیره دارندگان کارت و کمک مالی به کسانی که در unorganised بخش.

در مورد 13,000 کارگران مهاجر بودند تسلیم در 311 امکانات و نیازهای خود را به مراقبت از او اضافه شده است.

پلیس نیز به شدت اجرای مستند با مقامات داشتن کلمپ بخش 144 از CrPC که میله مجمع بیش از پنج نفر برای این منظور است.

پلیس باید ثبت 1.94 لاخ موارد بازداشت و بیش از دو لاخ مردم برای مستند نقض علاوه بر تصرف 1.79 لاخ وسایل نقلیه, او گفت:. مجموع Rs 89 لاخ شده است جمع آوری شده به عنوان خوب. در همین حال پلیس اعلام کرد بازگشت از توقیف وسایل نقلیه و گفت: این کار انجام شود پس از بررسی اسناد و مدارک. مراحل انجام خواهد شد در ایستگاه پلیس محلی محدودیت ها و وسایل نقلیه خواهد شد به صاحبان پس از اطلاع پلیس گفت:.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>