Covid-19: با کمتر از موارد تا کنون شمال شرق باقی می ماند در حداکثر هشدار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

: در زمانی که دیگر کشورهای هند در حال تجربه افزایش روزانه تعداد Covid-19 موارد هفت متحده پناهنده شده اند نسبتا انعطاف پذیر—حداقل تا تاریخ.

به غیر از یک بیمار در هر یک از مانیپور و Mizoram تست مثبت برای این ویروس به دیگر کشورهای منطقه—آسام, Nagaland, مگالایا تریپورا و آروناچال پرادش—آیا تا کنون شده است عاری از این بیماری است.

حتی پس از, مقامات بهداشتی در منطقه در حال ترک هیچ چیز را به شانس و قرار دادن در محل اقدامات لازم برای مقابله با احتمال وخیم تر شدن وضعیت…. هر دولت آغاز گام برای اجرای 21-day مستند, سطح شیب دار بالا امکانات بهداشتی اطمینان از تامین ملزومات و جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط.

آسام آغاز شده ساختمان 1000-تخت قرنطینه تسهیلات در یک استادیوم در گواتی در روز پنج شنبه با یک مشابه برنامه ریزی شده در یکی دیگر از ورزشگاه در شهرستان. دولت به زودی تبدیل تمام بيمارستان های دولتی به امکانات منحصر به فرد برای درمان Covid-19 بيمار. ساخت یک بیمارستان بزرگ به طور انحصاری برای coronavirus بیماران نیز مورد بحث قرار گرفت.

مذاکرات صورت گرفته با بیمارستان های خصوصی را به این درمان غیر coronavirus بیماران که دولت را جبران نهادهای خصوصی. یکی از بزرگترین بیمارستان خصوصی گروه GNRC بیمارستان متعهد شده است برای ذخیره تمام آن 500 تخت برای درمان غیر Covid-19 موارد است.

Final-سال پزشکی و پرستاری به دانش آموزان خواهد بود داوطلب خدمت سربازی تقویت کارکنان بهداشتی است. روند استخدام از بخش پسران و دختران است که در تسریع به طوری که آنها می توانید شروع به کار به زودی.

“ما آماده آموزش ماژول در coronavirus برای آنها خواهد شد که افاضه از این هفته” وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: در روز پنج شنبه.

در حالی که مقامات خواسته شده است برای به اجرا درآوردن مستند sternly, ترتیبات ساخته شده است به ارائه ملزومات از جمله مواد غذایی و سبزیجات و پزشکی است.

منطقه اول Covid-19 مورد گزارش شده از مانیپور زمانی که 23 ساله دانشجو که به خانه بازگشت از انگلستان در هفته گذشته آزمایش مثبت این هفته است. در حال حاضر 190 نفر در دولت قرنطینه و 151 نفر دیگر تحت نظارت در خانه انزوا.

روز پنج شنبه وزیر N Biren سینگ گفت: دولت در حال حاضر بیش از یک ماه از عرضه برنج به MLAs و مقامات منطقه ای برای توزیع در میان مردم است.

یک زن 50 ساله کشیش که بازگشت به Mizoram پس از سفر به هلند برای اولین بار بود Covid-19 مثبت در مورد دولت و دوم در منطقه است.

Mizoram یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور به مهر و موم آن مرزهای بین المللی با میانمار و بنگلادش و همچنین ممنوعیت ورود آن از خارج از کشور هر دو سرخپوستان و خارجی.

در آروناچال پرادش وزیر Pema Khandu روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت تنها کالج پزشکی بیمارستان تبدیل شود به یک مرکز برای درمان Covid-19 بيمار به طور انحصاری است.

“ما باید به خوبی آماده برای هر نوع توده شیوع این بیماری است. بنابراین, از آن است اما لازم است برای ما به یک جداگانه بیمارستان با امکانات کافی برای رسیدگی به همه گیر” گفت: Khandu.

دولت اعلام کرده است انتشار Rs1,000 هر یک به تمام زیر خط فقر (BPL) دارندگان کارت در آروناچال. به طور منظم مذاکرات در حال انجام با آسام دولت برای اطمینان از وجود اختلال در حمل و نقل و عرضه ملزومات است.

در تریپورا دولت تبدیل شده است 18 ساختمان که شامل 12 استراحت عمومی خانه چهار اولیه در مراکز بهداشتی درمانی ( بلور فوتونی) و دو مهمان خانه ها به قرنطینه مراکز و بیمارستان ها. وجود حدود 60 تخت در انزوا بخش در مکان های مختلف. پنجاه آمبولانس شد و به تازگی راه اندازی اورژانس خدمات بهداشتی و درمانی.

از دوشنبه, جامعه, آشپزخانه, راه اندازی شده توسط دولت آغاز توزیع ‘khichdi’ دو بار در روز به فقرا و افراد بی خانمان در طی 21 روز مستند.

مانند چند کشورهای دیگر در منطقه ناگالند دولت نیز شناسایی امکانات در دیمپور و کهیما به طور انحصاری درمان Covid-19 بيمار و قرنطینه کسانی که با علائم این بیماری است.

“دولت Nagaland ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به جلوگیری از گسترش coronavirus” وزیر Neiphiu ریو توییتی در روز پنج شنبه.

این مگالایا دولت در روز پنج شنبه به دادگاه تجدید نظر به آسام به اجازه حرکت آسان از کامیون های حامل کالاهای اساسی پس از گزارش آمده است که کامیونداران بودند که مهر قرار داده و تحت قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>