Covid-19 خواهد رسید اقتصاد جهانی سخت می گویند کارشناسان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اقتصاد جهانی شده است به شدت تحت تاثیر قرار با گسترش سریع بیماری کروناویروس (Covid-19) با هر دو عرضه و تقاضا در زنجیره اختلالات ناشی کالا و خدمات.

به عنوان افزایش تعداد موارد گزارش شده در سراسر جهان عمده شاخص های بازار سهام کاهش یافته است بیش از 20 ٪ از اوج خود در 2 ماه گذشته و وارد خاک ریزشی/منطقه است. بین المللی قیمت نفت نیز سقوط کرد بیش از 50 درصد از بهداشت جهانی سازمان’ (WHO) در اولین جلسه Covid-19 در 24 ژانویه در بحبوحه کاهش تقاضا و افزایش عرضه بیش از تقاضا.

اثرات Covid-19 در کسب و کار جهانی نیز تبدیل شدن به قابل مشاهده با شرکت های پوسته پوسته شدن عملیات درخواست کارکنان برای کار در خانه کاهش تولید اهداف. بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری و مهمان نوازی هستند به خصوص تحت تاثیر قرار.

در آن موقت ارزیابی اقتصادی گزارش در هفته اول ماه مارس, سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) تخمین زده است که COVID-19 را کاهش جهانی رشد تولید ناخالص داخلی با 50 امتیاز در اساس برای سال 2020 (از 2.9 درصد در سال 2019 به 2.4%)می باشد .100 اساس امتیاز برابر با یک درصد است.

بانک انکشاف آسیایی در آزادی مطبوعات در هفته اول ماه مارس اعلام کرد که Covid-19 شیوع می توانست تاثیر قابل توجهی در توسعه اقتصادهای آسیایی. آن را به حال برآورد اقتصادی جهانی از دست دادن Covid-19 بین $77 میلیارد دلار به 347 میلیارد دلار یا 0.1% به 0.4% جهانی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). حتی با یک مورد متوسط برآورد وقتی احتیاطی رفتارها کاسته در 3 ماه آن را به حال تخمین زده می شود که جهانی ضرر و زیان می تواند رسیدن به $156 میلیارد دلار يا 0.2 درصد از تولید ناخالص جهانی. آن را تا به حال اعلام کرد که در حالی که چین را به حساب ارزش 103 میلیارد دلار از این ضرر و زیان یا 0.8 درصد تولید ناخالص داخلی بقیه در حال توسعه آسیا را از دست خواهد داد 22 میلیارد دلار يا 0.2 درصد تولید ناخالص داخلی. پس از ADB آزادی به شدت از بحران تنها شدت یافته در خارج از چین است که ممکن است منجر به تجدید نظر در برآورد.

با توجه به گلدمن ساکس در گزارش (در هفته آخر فوریه), اختلال در فعالیت های اقتصادی در چین با توجه به Covid -19 منجر به بزرگترین تقاضای کالا شوک پس از بحران مالی جهانی سال 2008 است.رکود اقتصادی در چین با توجه به Covid-19 تا به حال منجر به تولید و غیر تولیدی فعالیت های شاخص مدیران خرید (PMI) به سقوط به پایین تاریخی در فوریه سال 2020 است. این شاخص به عنوان شاخص های اقتصادی.

با توجه به جی پی مورگان گزارش توسط رئیس آن جهانی استراتژیست دکتر دیوید کلی تاثیر منفی اجتماعی فاصله خواهد بود majorly به احساس در سه ماهه دوم سال تقویم سال 2020 است. این گزارش می گوید: “تاثیر منفی اجتماعی فاصله باید شروع به ضربه زدن به اقتصاد سخت با تدبیر و به احتمال زیاد در کشتی, شرکت های هواپیمایی, هتل ها, قمار, رویدادهای ورزشی, فیلم, تئاتر و رستوران ها در میان سایر صنایع است.” آن را پیش بینی کرد که این همه را در یک نتیجه منفی سه ماهه رشد برای هر دو ایالات متحده و اقتصاد جهانی که به نوبه خود موجب ضرر و زیان کار در زیر ماه. این گزارش پیش بینی کرد که ناگهانی و شدت این رکود اقتصادی می تواند نرخ بیکاری در یک سرعت سریع تر. آن همچنین پیشنهاد کرد که “تاثیر این ویروس بر اقتصاد و بازار نیز باید نرم, توسط سیاست های پولی و مالی.”

Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول(صندوق بین المللی پول) در وبلاگ های اخیر پیشنهاد شده است که بیشتر محرک های مالی توسط دولت خواهد بود لازم برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی به اقتصاد جهانی است. با اذعان به اقدامات مالی در حال حاضر اعلام کرد که اولویت سلامت هزینه های او اعلام کرد که”دولت باید ادامه و گسترش این تلاش ها برای رسیدن به بیشتر متاثر از مردم و کسب و کار—با سیاست از جمله افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی و هدفمند کاهش مالیات.” جدا از فرد کشور اقدامات رئیس صندوق بین المللی پول همچنین پیشنهاد کرد که”به عنوان ویروس گسترش می یابد و در این مورد هماهنگ و همزمان جهانی محرک های مالی در حال تبدیل شدن به قوی تر از یک ساعت.” محرک های مالی است تلاش دولت برای افزایش فعالیت های اقتصادی از طریق کاهش مالیات و افزایش مخارج دولت فعالیت است.

گیتا Gopinath اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در یک وبلاگ هفته گذشته پیشنهاد هدفمند سیاست های اقتصادی دولت برای کمک به خانواده ها و کسب و کار. در حالی که حاکی از این است که هزینه های استقراض می تواند به عنوان بانک های مشکوک به مصرف کنندگان و شرکت ممکن است قادر به بازپرداخت وام خود را در صورت به موقع اقتصاددان ارشد پیشنهاد “بانک مرکزی باید آماده برای ارائه نقدینگی کافی به بانک ها و nonbank شرکت های مالی به خصوص برای کسانی که اعطای وام به کوچک و متوسط که ممکن است کمتر آماده به مقاومت در برابر شدید اختلال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>