Covid-19 رزمندگان دعوت به خاموش من-جشن روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای اولین بار در 74 سال جشن روز استقلال در قلعه سرخ در دهلی نو خواهد بود پایین کلید امر با کمتر مهمانان دعوت شده و بچه های مدرسه یک بخشی از این جشن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در عوض, پزشکان, بیمارستان, کارگران, کارگران بهداشت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از درمان Covid بیماران خواهد شد دعوت شده به این مراسم به عنوان قدردانی از خدمات خود را در مبارزه با این بیماری است.

در یک مفصل مشورتی صادر شده به تمام متحده و اتحادیه سرزمین های وزارت خانه امور (MHA) خواسته است همه کشورها به استفاده از تکنولوژی به بهترین شیوه ممکن است برای جشن ها و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

همچنین بخوانید: 15 آگوست نزدیک شدن به معامله گران می گویند tricolour فروش پایین تر از قبل از هرگز

مقامات آشنا با این ترتیبات ساخته شده در قلعه سرخ که در آن نخست وزیر نارندرا مودی گشودن پرچم و ارائه سخنرانی سالانه گفت: تعدادی از مدعوین در محل شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد و کسانی در نظر گرفته خواهد شد نشستن در یک فاصله. آنها اضافه شده است که کودکان مدرسه را نمی توان به نام برای این مراسم وجود دارد چند دستورالعمل که می گویند کودکان باید در خانه بماند در طول بیماری همه گیر.

مرکز خواسته است تمام متحده به ترویج مرکز Atmanirbhar بهارات طرح از طریق فعالیت های مختلف و پیام های در طول روز استقلال جشن.

با توجه به MHA مشورتی “حوادث (در قلعه سرخ و کشورهای مختلف) سازمان می تواند وب-بازیگران به منظور رسیدن مردم در بزرگ که قادر به شرکت”

جشن و شادمانی در سرمایه های ملی باید تشکیل شده از این مراسم در قلعه سرخ که شامل ارائه یک گارد افتخار توسط نیروهای مسلح و پلیس دهلی به نخست وزیر unfurling از پرچم ملی همراه با پخش سرود ملی و شلیک 21-gun salute. نخست وزیر در سخنرانی باید پس از خواندن سرود ملی و انتشار tri-بالن های رنگی در پایان. “در خانه” پذیرش در Rashtrapati بهون برگزار خواهد شد.

این MHA است گفت: در حالی که برگزاری رویدادهای مختلف لازم است به دنبال اقدامات مانند حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک مناسب مایع حفاظت از افراد آسیب پذیر و به دنبال دیگر Covid-19 دستورالعمل.

راهنمای متحده عبارتند از: – unfurling از پرچم ملی توسط وزیر مربوطه, بازی, ملی, سرود, ارائه, از گارد افتخار توسط پلیس شبه نظامی از جمله نیروهای اصلی سپاه پاسداران, سازمان پیشاهنگی سخنرانی توسط وزیر و آواز و سرود ملی.

“آن نیز مناسب خواهد بود که Covid-19 رزمندگان مانند پزشکان و کارکنان بهداشت و بهداشت کارگران دعوت می شود در این مراسم به عنوان به رسمیت شناختن خود را نجیب خدمات در مبارزه با Covid-19 همه گیر” مشورتی گفت. “برخی از افراد درمان از Covid-19 عفونت نیز ممکن است دعوت” به آن اضافه شده است. “عملکرد پلیس/گروه های نظامی ممکن است ثبت شده در اماکن تاریخی اهمیت در ارتباط با جنبش استقلال; و ثبت نسخه از آن می توان از طریق صفحه نمایش بزرگ/رسانه های دیجیتال طی توابع عمومی و در رسانه های اجتماعی” آن اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>