Covid-19 واکسن بعید است قبل از سال 2021 TB واکسن نشان می دهد وعده در کاهش dea…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از شش ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و تعدادی از آلوده عبور کرده 12 میلیون نفر در سراسر جهان است. Covid-19 ادعا کرده بیش از 5 لاخ زندگی در سطح جهانی و در حالی که 7 میلیون نفر از بهبود مرگبار سرایت در سراسر جهان است. با یک افزایش سریع در coronavirus موارد در سراسر جهان دانشمندان و محققان نیز ramping تا تلاش برای رسیدن به پتانسیل Covid-19 واکسن.

Gilead Sciences, Inc., آکسفورد کارشناسان آمریکایی و شرکت زیست فناوری مدرن هستند و در خط مقدم توسعه واکسن برای Covid-19. در مصاحبه با HT, دانشگاه آکسفورد استاد Sunetra Gupta گفته بود که تا پایان تابستان امسال “ما باید اثبات این که این واکسن کار می کند”.

در اینجا آخرین تحولات در Covid-19 واکسن

• در جمعه Gilead Sciences, Inc گفت: یک تجزیه و تحلیل خود را نشان داد ضد ویروسی remdesivir کمک به کاهش خطر مرگ به شدت بیمار Covid-19 بيمار. آن اضافه شده است که دقیق بالینی مورد نیاز برای تایید ita بهره مند شوند.

• آلمان مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت BioNTech SE می تواند به دنبال تصویب آن coronavirus واکسن تا پایان سال, وال استریت ژورنال گزارش شده است. آزمايش واکسن BNT162b1 نشان داد وعده در برابر coronavirus در مراحل اولیه تست انسان است و انتظار می رود به حرکت را در محاکمه مربوط 30,000 شرکت کنندگان در این ماه انتظار نظارتی nod.

همچنین بخوانید: پسوریازیس تزریق okayed برای استفاده محدود به درمان Covid-19 بيمار

• Moderna, Inc انتظار برای شروع در اواخر مرحله محاکمه از آن واکسن در اواخر این ماه. آن واکسن جزء اولین آزمایش در انسان در ایالات متحده است. در یک آزمایش انجام شده بر روی گروهی از افراد سالم واکسن داشت به تولید محافظ آنتی بادی است. این شرکت با امضا توافق نامه با اسپانیا Laboratorios Farmacéuticos Rovi SA به مقیاس تولید و تولید بالقوه آن Covid-19 واکسن برای بازارهای خارج از آمریکا.

• یک واکسن سل به طور معمول به کودکان داده می شود در کشورهایی با نرخ بالای که باکتریایی بیماری ممکن است کمک به کاهش مرگ و میر ناشی از Covid-19 محققان گزارش روز پنج شنبه. یافته های منتشر شده در این مجله علمی در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

• مجلس پانل در روز جمعه اطلاع داد دولت هند که یک واکسن برای Covid-19 انتظار می رود که تنها در اوایل سال آینده. ارائه داده بودند توسط وزارت علوم و فناوری, گروه بیوتکنولوژی شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) و اصل مشاور علمی به دولت قبل از مجلس کمیته علوم و فناوری محیط زیست و آب و هوا در مرکز Covid-19 مصلی.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>