Covid-19 واکسن به احتمال زیاد در ماه سپتامبر: آکسفورد متخصص

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان نزدیک به 30 پروژه در سراسر جهان در تلاش برای تولید یک واکسن برای Covid-19 زودی سارا گیلبرت استاد vaccinology در دانشگاه آکسفورد معتقد است که می تواند در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر خواستار تولید در مقیاس بزرگ و امکانات در محل به زودی.

گیلبرت که تصریح کرد پیش بینی در دسترس بودن سپتامبر روز دوشنبه گفت: آزمایش های بالینی در این دانشگاه شروع می شود “بسیار زود”. مهم این است که در حال حرکت تنظیم فرآیندهای تولید به طوری که می توان آن را در دسترس ساخته شده به طور گسترده ای به زودی او اضافه شده است.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

“ما نیاز به شروع به تولید مقادیر زیادی از واکسن. آن را غیر معمول نیست برای شرکت شروع به تولید یک واکسن جدید قبل از آنها واقعا می دانم که برای برخی از آن آثار” او گفت: رادیو بی بی سی در روز دوشنبه صبح.

“هیچ کس می خواهد در یک موقعیت که در آن شما باید یک واکسن است که به شما نشان داده اند کار می کند و پس از آن نیست که هر یک از این واکسن استفاده کنید. ما هر چه زودتر شروع سریعتر ما در حال رفتن برای رسیدن به میلیارد دوز در مقیاس. که احتمالا نمی خواهد در این سال, اما اگر ما همین حالا شروع ما قصد داریم در سال آینده وجود دارد یا نه,” او اضافه شده است.

این دانشگاه گفت: محققان در حال کار “در نرخ بی سابقه ای” به واکسن در دسترس هل دادن به جلو با روند به صفحه 510 داوطلب بین سنین 18 و 55 برای تست یکی از جدید به نام ChAdOx1 nCoV-19. دادگاه تایید شده توسط UK تنظیم کننده و اخلاقی داوران.

آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد گفت: “آکسفورد تیم تا به حال تجربه استثنایی از سریع واکسن پاسخ مانند به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. این چالش و حتی بیشتر”.

“واکسن طراحی شده است و از ابتدا و پیشرفت در نرخ بی سابقه ای. آینده محاکمه خواهد شد مهم برای ارزیابی امکان سنجی واکسیناسیون علیه COVID-19 و می تواند منجر به اوایل استقرار.”

گیلبرت گفت: بار هفته گذشته که او “80%” اعتماد به نفس از موفقیت خود را “بر اساس چیزهایی که ما انجام داده اند با این نوع واکسن”. اما بسیاری از کارشناسان صنعت معتقدند که این واکسن می تواند تا زمانی که 18 ماه به توسعه یافته و توزیع شده در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>