Covid-19 روز رسانی: چه کسی رئیس برس کردن استعفای, تماس, درخواست برای کمک های آمریکا به…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور گفت که او امیدوار است که ایالات متحده خود تجدید نظر خواهد کرد یخ در بودجه خود را برای آژانس و متعهد به نگه داشتن کار بر روی “صرفه جویی در زندگی” با وجود تماس های از برخی نمایندگان کنگره آمریکا برای استعفای خود را.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که امیدوار است آمریکا معتقد است که آژانس “سرمایه گذاری مهم نه فقط به دیگران کمک کند اما برای ما به ماندن بگیرید امن” در میان همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد به طور موقت متوقف به ما بودجه برای سازمان ملل ادعا که یک پوشش و اشتباه دست زدن به شیوع.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

آمریکا در ژنو-آژانس بزرگترین اهدا کننده ارائه صدها میلیون دلار ارزش حمایت هر سال است.

در واشنگتن مقامات روز چهارشنبه گفت: توقف درگیر بودجه جدید برای چه کسی و انتظار می رود برای ادامه برای مدت 60 تا 90 روز.

گروهی از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در هفته گذشته پیشنهاد کرد که تهمت باید وضعیت هر داوطلبانه به ما کمک به کسانی که در این سال در Tedros’ استعفای. خواسته در مورد اینکه آیا او با توجه به این که Tedros گفت: “من ادامه خواهد داد به کار روز و شب چون این یک برکت کار در واقع و مسئولیت صرفه جویی در زندگی می کند و من روی آن تمرکز کنید.”

دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس گفت: ما مکث خواهد تاثیر هسته, آژانس, فعالیت های مانند کودک واکسن تلاش برای ریشه کن کردن فلج اطفال و “ضروری خدمات بهداشتی و تروما مدیریت در برخی از جمعیت های آسیب پذیر ترین در جهان است.”

“من بسیار امیدوارم که … این است که 60 روز ماندن در بودجه” و هیچ تر, او گفت:. “همین دلیل است که شما نمی بینید من شکایت, از آنجا که ما فقط نیاز به آن است.” ‘

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

در یک کنفرانس خبری در واشنگتن در روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد tranche جدید از ما کمک به کشورهای خاص و آوردن مجموع از ویروس کمک این سال به بیش از 700 میلیون تومان. دیگر مقامات آمریکایی گفت معلق پول برای چه کسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای همان هدف فقط توزیع به فرد گروه بین بردن این سازمان به عنوان یک مجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>