Covid-19 روز رسانی: 10 coronavirus اخبار روز به عنوان هند تعداد لمس 6,…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند روز جمعه گزارش داد 6,761 Covid-19 موارد با مرگ و میر بالا رفتن به 206 در کشور است. در 24 ساعت گذشته, 37 مرگ و میر گزارش شده و 896 جدید عفونت بزرگترین افزایش در روز تنها موارد است. این است که نه تنها بزرگترین واحد-روز پرش در تعداد Covid-19 بيمار است و همچنین بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت.

پیش از آن در روز پنجاب شد و دوم دولت در این کشور پس از اوریسا به گسترش در سراسر کشور مستند های اعمال شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه مارس است. این مستند قرار بود برداشته شده در مارس 14 نیمه شب خواهد شد اما در حال حاضر همچنان در جای خود در پنجاب و Odisha حداقل تا مارس 30.

در اینجا 10 صفحه Covid-19 مربوط به اخبار روز:

1. هیچ جامعه انتقال مرگبار پاتوژن Covid-19 در کشور تا تاریخ اما شهروندان باید هوشیار باقی می ماند و به دنبال همه ممکن است, بهداشت و درمان, دستورالعمل اتحادیه وزارت بهداشت گفته است.

2. حداقل 146 آزمایشگاه های دولتی در حال تست نمونه برای Covid-19 و 67 آزمایشگاه های خصوصی داده شده است موافقت برای انجام آزمایشات برای تشخیص عفونت با توجه به وزارت بهداشت داده است.

3. هند است که در مراحل نهایی فریم یک پروتکل برای انجام آزمایش های بالینی برای نقاهت پلاسما درمانی که با استفاده از آنتی بادی خون درمان بیماران برای درمان به شدت بیمار Covid-19 بيمار ارشد ICMR رسمی گفت: در روز جمعه.

4. دوازده نفر تست مثبت برای Covid-19 در غرب بنگال در روز جمعه. تعداد کل فعال coronavirus موارد در دولت در حال حاضر در 89, West Bengal دبیر کل راجیو سینها گفته است.

5. ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope است به دنبال اتحاد دولت اجازه برای شروع coronavirus آزمایشگاه های تست در ناندید, سرم, Aurangabad, لاتور و امراواتی مناطق در دولت است. او تقاضا در دیدار با اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan از طریق ویدئو کنفرانس. Tope گفت: افزایش تعداد coronavirus بیماران در ماهاراشترا بود دلیلی برای نگرانی کرده بود و خواستار آن شدند که این مرکز ارائه بیشتر PPE کیت و N-95 ماسک. ماهاراشترا تا کنون گزارش شده بیشترین تعداد coronavirus موارد مثبت.

6. ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) خواسته است تا این مرکز به اطلاع آن را در عرض دو هفته از ترتیبات که ساخته می شود برای افراد بیمار روانی رومینگ در خیابان ها در سراسر کشور مستند. در بیانیه ای NHRC گفت: آن گرفته شده cognisance از شکایت به اتهام نقض حقوق بشر از ذهنی مبتلا, مردم و خواسته اتحادیه وزارت خانه به پاسخ در مدت دو هفته.

7. ایالات متحده نمایندگان مجلس خواسته اند که چین به تعطیل کردن همه “مرطوب بازار” در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

8. تامیل نادو گزارش کرده است یکی دیگر از coronavirus مرگ در نظر گرفتن تلفات می رسد 9 در دولت است. به گزارش خبرگزاری PTI, Tamil Nadu گزارش یک مرگ به علت coronavirus در نظر گرفتن مجموع به نه. مجموع Covid-19 مورد در دولت در حال 77 موارد مثبت.

9. راجستان گزارش 57 جدید Covid-19 موارد مثبت در روز جمعه – حداکثر در یک روز – به عنوان به طور کلی تعداد در دولت کویر گل رز به 520. دولت Covid-19 مورد بوده است دو برابر سرعت. آنها در مرحله اول دو برابر از 100 به 200 مورد در سه ماه بین آوریل 1 و 4 آوریل. بعد از آن دو برابر شده دوباره از 200 به 400 موارد بین آوریل 4 و 9 آوریل. رمگنج یک محله در جیپور پدید آمده است به عنوان یک Covid-19 کانون در دولت با 15 مورد بیش از دو هفته گذشته.

10. دولت پنجاب گفته است که تعداد کل coronavirus موارد در دولت صعود به 151 با 21 بیشتر مردم ابتلا به عفونت است. یک Jalandhar ساکن که تست مثبت برای coronavirus درگذشت و در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل Covid-19 مربوط به مرگ و میر در کشور به 11 میگویند. در میان 21, تازه, موارد, 11 گزارش شد در محلی منطقه که 10 نفر از Jawaharpur ایجاد کرد به تنهایی. هشت مورد گزارش شد در پتهنکت و در سنگرور و Jalandhar با توجه به پزشکی بولتن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>