Covid-19 روز رسانی: Nizamuddin مرکز دنباله پهن; coronavirus موارد در هند ضربه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد Covid-19 نفر در هند افزایش یافت و بیش از 2000 نفر در چهارشنبه سوخت تا حد زیادی توسط عفونت های مرتبط مارس رویداد Tablighi Jamaat در قلب دهلی نو پدید آمده است که در این هفته به عنوان بزرگترین داخلی منبع این بیماری در کشور است.

با توجه به شمارش اعداد منتشر شده توسط 25 متحده و اتحادیه سرزمین های نزدیک به 8,500 افراد شناسایی شده به عنوان داشتن شده است به فرقه اسلامی این ستاد در پایتخت Nizamuddin منطقه باعث مقامات به تشدید تلاش ها برای ردیابی آنها را پس از آنها ممکن است حامل ویروس ها و به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

این است که در علاوه بر این به 2,346 فتح کرد گرفته شد افرادی که تخلیه از Tablighi Jamaat شش طبقه مسجد مجتمع – نام مرکز – در دهلی نو از روز یکشنبه از جمله 531 که در حال حاضر در نظر گرفته شده است به بیمارستان ها به عنوان آنها نشان داد علائم این بیماری است.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

در همه 358 تایید Covid-19 نفر در سراسر کشور مرتبط شده اند به مرکز.

Covid-19 عفونت در سراسر جهان عبور 900,000 با ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا و انگلستان در حال حاضر گزارش بخش عمده ای از حدود 4,000 جدید روزانه مرگ و میر.

در یک ویدئو کنفرانس با پلیس و اداره سران کشورهای اتحادیه کابینه وزیر راجیو Gauba خواسته همه کشورها برای راه اندازی در “جای پای جنگ” یک تماس ردیابی از تمام کسانی که با حضور Tablighi Jamaat حوادث در دهلی نو در این ماه است.

در یک جلسه مطبوعاتی بعد در شب وزارت بهداشت گفت: در کشور ثبت 386 موارد جدید در 24 ساعت – موجی که رانده شد به عفونت در میان فرقه اعضاء. “من می خواهم به برجسته که افزایش در تعداد موارد مثبت نشان نمی روند ملی اما اگر وجود خواهد داشت یک شکست در هر نقطه بدیهی است که موارد افزایش خواهد یافت” گفت: وزارت بهداشت و درمان مشترک, منشی, Lav Agarwal تکرار نیاز برای افرادی که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و نقض مستند در سراسر کشور در جریان است در حال حاضر.

Hindustantimes

بیش از آخر هفته مقامات کشف عفونت ضرب شد در این مرکز پس از هشدار شروع جریان از کشورهای دیگر که در آن افرادی که تا به حال شده به ساختمان در حال توسعه علائم پس از رفتن به شهرهای دیگر. حداقل نه نفر از این افراد شش در Telangana و در کشمیر گجرات و کارناتاکا – مرگ به علت این بیماری است.

By 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه مرکز بود sanitised توسط کارگران بهداشت در ضد عفونی مناسب. کارگران گفت: آنها در داخل ساختمان به مرطوب است. “ما باید اسپری در هر گوشه از ساختمان و اما داخل آن هستند و مرطوب به علت عدم وجود نور خورشید. معمولا سطوح ما شده اند پاشش همه این روزها خشک بود بنابراین ما نمی دانیم که چگونه موثر ضد عفونی کننده خواهد بود” گفت: Harish Kumar های بهداشت کارگری.

کومار در توصیف این مرکز که متشکل بیشتر سالن ها که بسیاری از آنها تا به حال ردیف تخت گسترش است. “ردیف و ردیف تشک های پخش شده بودند در سالن طبقه بعد از طبقه” او گفت:.

Hindustantimes

مقامات در حال حاضر ممکن است شروع ورزش به کرباس این Nizamuddin منطقه متراکم مسکونی محل. “به عنوان بخشی از خوشه مهار استراتژی Nizamuddin است که تبدیل به یک خوشه بزرگ که نیاز به تهاجمی – درب-به-درب – تماس با ردیابی و تست را انتخاب کنید تا موارد مثبت. پس از تخلیه و تبعیض نژادی در مرکز, گام بعدی خواهد بود برای ردیابی موارد ممکن است که ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با آنها; و آزمون آنها” گفت: ارشد وزارت بهداشت, رسمی, درخواست ناشناس ماندن.

دهلی پلیس و اداره اطلاعات به طور جداگانه برآورد شده که حدود 6500 به 7000 نفر بازدید از مرکز بین 10 مارس و آوریل 24 – هنگامی که عفونت فعال هستند در نظر گرفته شده که در حال وقوع در ساختمان است. حداقل 300 نفر از این اتباع خارجی از جمله شش اندونزیایی که در Telangana.

Telangana, Andhra Pradesh و تامیل نادو دیده می شود بخش عمده ای از عفونت های مرتبط با این مرکز با سه کشور گزارش 237موارد است. تامیل نادو اضافه شده 110 روز چهارشنبه به تنهایی در نظر گرفتن مجموع آن به 190.

مقامات در حداقل دو ایالت اوتار پرادش و ماهاراشترا — گفت: آنها با استفاده از تلفن همراه در محل و اطلاعات تماس برای جستجوی افرادی که تا به حال شده است به Tablighi Jamaat در دهلی نو.

با توجه به اداره اطلاعات مقامات که خواسته بود به نام حدود 2000 نفر از اتباع خارجی وارد ویزای توریستی از حداقل 70 کشور جهان برای شرکت در این فرقه کار در سراسر کشور از ژانویه 1. شرکت در فعالیت های مذهبی در حالی که با ویزای گردشگری ممنوع است, هندی, قوانین مهاجرت.

با توجه به این وزارت خانه را ارزیابی اکثریت این اتباع خارجی بودند از بنگلادش (493) و اندونزی (472) مالزی (150) و تایلند (142).

“همه سفرای نگران کشورها شده اند تماس گرفته و از آنها مطلع شده است در مورد موقعیت های مختلف اتباع هستند که در این [موضوع]” گفت: کسی که خواسته بود به نام.

این وزارت خانه در حال حاضر به کارگردانی مقامات وزارت امور خارجه بلافاصله پس از اخراج اتباع خارجی که تست منفی برای Covid-19 “اولین پرواز های موجود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>