Covid-19 روز رسانی: شاه در برابر Nizamuddin جمع برگزارکنندگان می گوید دهلی سلامت…

دولت دهلی نو است با توجه به کتاب برگزارکنندگان یک فرقه مذهبی را به جماعت در Nizamuddin منطقه پس از هشت نفر کشته و 24 نفر دیگر آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: در روز سه شنبه.

مقامات روز دوشنبه تخلیه این ساختمان شش طبقه که متعلق به Tablighi Jamaat از صدها نفر از افرادی که اعتقاد بر این بوده است در معرض ویروس.

انجیلی مسلمان فرقه تا به حال میزبانی سالانه آن جماعت در این ماه با شرکت کنندگان در آمدن از چندین خارجی در کشورهایی مانند اندونزی و مالزی است.

برخی از آنها رفت و سپس به دیگر نقاط کشور مانند کشمیر و آندرا پرادش ایجاد یک وب سایت از دید مخاطبین است که در حال حاضر تهدید به ایجاد یک انفجار از موارد در کشور است. هشت نفر و هفت در Telangana و یکی در کشمیر که با حضور جمع آوری کرده اند.

“رویداد برگزار متعهد قبر جرم و جنایت است. فاجعه عمل و بیماری های مسری عمل به اجرا گذاشته شد در دهلی نو و بدون مونتاژ بیش از پنج نفر اجازه داده شد. هنوز آنها این” جین به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

همچنین بخوانید: آنچه ما می دانیم درباره Nizamuddin جماعت مسجد

“من نوشته شده است به معاون فرماندار به دقیقترین اقدام علیه آنها. دولت دهلی نو داده است سفارش به فایل FIR,” او گفت:.

دهلی وزیر بهداشت گفت: آنها نه مشخصی از تعداد شرکت کنندگان است اما تخمین زده می شود که 1500 تا 1700 نفر مونتاژ در مرکز ساختمان.

“یک هزار و سی و سه نفر شده اند تخلیه تا کنون—334 از آنها شده اند به بیمارستان فرستاده و 700 فرستاده شده به قرنطینه مرکز” جین گفت.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal برگزار شد یک جلسه از طریق ویدئو کنفرانس بیش از Nizamuddin موضوع است. معاون وزیر Manish Sisodia Satyender جین و دیگر مقامات و همچنین شرکت در جلسه.

هشت قربانیان شده بود به ساختمان در Nizamuddin – همچنین به عنوان یک مرکز – که سهام یک مرز با ایستگاه پلیس و نزدیک به معروف Nizamuddin Auliya حرم.

یک تیم از, South Delhi Municipal Corporation نام داشت به پاکسازی کل منطقه در اوایل صبح. تیم پزشکی و پرسنل اداری مجاز افراد منتقل شده به بیمارستان ها تنها پس از ذکر کردن نام خود و آدرس و شماره تماس و تاریخ ورود خود را.

این ساختمان که به عنوان یکی از بزرگترین بیماری کروناویروس نقاط داغ دارای شش طبقه با امکانات رفاهی تا 2000 نفر در طبقه فوقانی با زیرزمین و روی زمین مسکن, آشپزخانه و غذاخوری جمعی منطقه است.

هواپیماهای بدون سرنشین نیز استفاده می شود برای نظارت بر منطقه اطراف مرکز ساختمان در Nizamuddin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *