Covid-19 روز رسانی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سیاهی عکس از مواد ضد عفونی کننده نور خورشید; ناودان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه تکان دهنده بیشتر به دنبال تحقیقات بیشتر به تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن به کشتن مرگبار coronavirus و یا استفاده از اشعه ماوراء بنفش به عنوان ایالات متحده رشد شاخص نزدیک به 50,000 علامت با بیش از 3300 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

روز جمعه صبح ما تلفات بالا رفته بود به 49,963 با 3,332 جدید مرگ و میر و تعداد موارد تایید شده بود 869,172 با 28,819 بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات آمد در جلسه توجیهی روزانه از ما coronavirus نیروی کار پس از ارائه تحقیقات جدید نشان می دهد که این ویروس در معرض گرما و رطوبت و نور مستقیم خورشید جان این سریعترین و برخی به آسانی در دسترس مواد ضد عفونی کننده و پایان آن را در 5 دقیقه یا کمتر.

“پس فرض ما آمار بدن فوق العاده ای — آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور — و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آزمون آن را” رئیس جمهور خواسته مجری یک مقام ارشد وزارت امنیت داخلی علمی و فناوری ریاست.

“سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” او در ادامه افزود: پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

ضد عفونی کننده می تواند سمی باشد. و پزشکان و کارشناسان پزشکی بودند مبهوت در رئیس جمهور پیشنهادات. دبورا birx هماهنگ کننده از رئیس جمهور, نیروی کار, می خواستم از رئیس جمهور پیشنهادات در زمانی که او را برای تاکید.

“دبورا شما تا کنون شنیده ام که” رئیس جمهور خواسته Birx در حالی که در پاسخ به پرسش خبرنگاران. “گرما و نور نسبت به برخی از ویروس ها بله اما نسبت به این ویروس؟”

“نه به عنوان یک درمان” Birx گفت. “منظورم این است که قطعا تب چیز خوبی است. هنگامی که شما یک تب آن کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما نه به من و نه دیده می شود گرما …”

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع کردن: “من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به در نگاه کنید.”

رئیس جمهور تهمت قبلا تبلیغ استفاده از ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بدون هیچ گونه مدرک و استدلال وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن در تلاش آن است.

و در حال حاضر این چیزی است که جامعه پزشکی را محکوم کرد را به عنوان خطرناک است. “نگرانی من این است که مردم می میرند. مردم فکر می کنم این ایده خوبی است” کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: واشنگتن پست. “این است که willy-nilly, off-the-کاف شاید-این-را-کار مشاوره. این خطرناک است”.

دانشگاه استنفورد یوجین چو در توییتر نوشت: “Clorox, جزر و مد, غلاف و Lysol (ضد عفونی کننده) را بکشند coronavirus. هیچ تردیدی در مورد آن. اما اگر شما در حال آلوده و سپس coronavirus است که در داخل سلول های خود را. اگر شما استفاده از هر یک از این مواد ضد عفونی کننده برای کشتن coronavirus درون خود سلول و سپس شما می میرند حق با کوروناویروس.”

حتی مواد ضد عفونی کننده سازندگان مشکل توسط رئیس جمهور پیشنهادات. “به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” یک سخنگوی Reckitt Benckiser بریتانیا مبتنی بر صاحب Lysol گفت NBC News.

به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: به excoriated برای پیشنهادات کاخ سفید در بیانیه ای گفت: صبح روز جمعه “رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در جلسه روز گذشته. ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>