Covid-19 روز رسانی: موارد تایید شده از coronavirus پیش افتادن از 2 میلیون نفر در سراسر جهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نیویورک coronavirus مرگ و میر در صدر 10,000 حتی به عنوان فقدان تازه نقاط داغ در ایالات متحده آمریکا و یا جاهای دیگر در جهان به همراه داشت ری از خوش بینی و سوخت بحث دوشنبه در مورد چگونه برخی از نقاط ممکن است شروع به بازگشایی شده است.

فشار از بیماری احساس شده است و بیشتر به شدت در نیویورک و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و بریتانیا اما گریم بینی از یک ویروس که با گسترش مساوی شدت به گوشه دیگر امریکا و جهان هنوز محقق پس از بیش از یک ماه از اقدامات به منظور بلانت تاثیر آن. حتی پس از تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 2 میلیون در روز دوشنبه.

مرگ و میر در پرجمعیت ایالات آمریکا مانند فلوریدا و پنسیلوانیا بود که در تاریخ همتراز با بعضی از شهرستانهای خارج از شهر نیویورک است. هوستون چهارم کشور را به بزرگترین شهر و مرکز برای جوامع مهاجر و مسافران کسب و کار در صنعت انرژی شده است تا حد زیادی در امان نسبت به سایر نقاط ایالات متحده به عنوان کلرادو مرگ و میر پیشی 300 روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در مقایسه با این رقم به نیویورک هزاران نفر و نام آن را “غم انگیز نشانه ای از موفقیت ما در کلرادو.”

مقامات در سراسر جهان نگران است که توقف قرنطینه و اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند به راحتی خنثیسازی سخت به دست آورده پیشرفت است که این مراحل باید دست در کاهش گسترش یافته است.

هنوز هم وجود دارد نشانه کشورها دنبال شد در این جهت است. اسپانیا مجاز برخی از کارگران برای بازگشت به کار خود را در حالی که یک هواپیمای منطقه از ایتالیا سست آن مستند محدودیت. فرمانداران در هر دو سواحل آمریکا اعلام کرد که آنها پیوستن به نیروهای به آمده تا با یک هماهنگی بازگشایی در برخی از نقطه تنظیم صحنه برای یک پتانسیل درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اظهار داشت که او تصمیم گیرنده نهایی برای تعیین چگونگی و زمانی که به بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: کسانی که ادعاها در طول یک بعد از ظهر در کاخ سفید جلسه روز دوشنبه هل دادن در برابر سوالات خبرنگاران در مورد اینکه آیا رئیس جمهور و یا فرمانداران باید با اقتدار به سهولت محدودیت. او گفت دولت “رابطه بسیار خوبی” با فرمانداران اما “دولت فدرال قدرت مطلق” که در فرایند تصمیم گیری اگر آن را به ورزش آن است.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در این جلسه که او انتظار دارد که بیش از 80 میلیون آمریکایی را تخفیف مالیاتی به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی خود را توسط چهار شنبه. تحت برنامه تک filers دریافت خواهد کرد $1,200 و مشترک filers $2,400 هر چند این مراحل را برای درآمد بالاتر است. این تخفیف با هدف تقویت اقتصاد این کشور در پاسخ به کوروناویروس.

نیویورک دیدم چند نشانه های مثبت شنبه حتی به عنوان آن را به یکی دیگر از تلخ نقطه عطف. این نخستین بار در یک هفته ای که روزانه تلفات نیز با کاهش به زیر 700. تقریبا 2000 نفر به تازگی بستری شده با ویروس سهشنبه هر چند یک بار تخلیه و مرگ و میر به حساب, تعداد افراد بستری شده پهن کنید تا فقط تحت 19,000.

“این ویروس بسیار خوب در آنچه در آن می کند. آن است که یک قاتل” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

در آمریکا حدود نیمی از بیش از 22 ، 000 مرگ و میر گزارش شده در منطقه متروپولیتن نیویورک. در ضمن ردیابی نقشه های نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد متراکم درهم آمیخته از coronavirus موارد در امتداد راهرو شمال شرقی و همچنین به عنوان مهم شیوع بیماری های مربوط به دیگر مناطق عمده شهری — هر چند هیچ چیز در مقیاس آنچه در نیویورک را تحمل کرده است.

هوستون 18 مجموع مرگ و میر پس از آغاز شیوع این بیماری را تشکیل می دهند بخش کوچکی از یک روز تلفات در شهر نیویورک باعث شهردار سیلوستر ترنر می گویند این شهر در دستیابی به هدف خود را از کاهش “پیشرفت این ویروس به طوری که ما مراقبت از سلامت سیستم تحویل نمی خواهد غرق شود.”

دکتر سباستین Johnston, یک استاد پزشکی تنفسی در امپریال کالج لندن گفت: به نظر می رسد که COVID-19 تا به حال به اوج خود رسید و در بسیاری از اروپا از جمله فرانسه و اسپانیا و آلمان و ایتالیا و انگلستان او نگران این ویروس ممکن است در حال حاضر شروع به خاموش در کشورهای در سراسر آمریکای لاتین و آفریقا و آسیای جنوب شرقی. همچنین نگرانی در مورد روسیه است.

نقاط داغ ممکن است در عین حال ظهور به عنوان متحده آسانسور stay-at-home سفارشات گفت: دکتر کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن و موسسه که به طور گسترده ای ذکر بینی از ویروس های مربوط به مرگ و میر. وی با اشاره به کشورهای که در آن تعداد COVID-19 مورد است که هنوز هم بالا رفتن: Massachusetts, پنسیلوانیا, تگزاس و فلوریدا.

“در نظر نمی آرامش اجتماعی فاصله در کوتاه مدت” موری گفت که او می خواهم به توصیه رهبران این کشورها است. “شما باید بماند.”

به تاریخ برخی ایالات متحده عفونت گرفته اند مانند جرقه شروع آتش سوزی, در حالی که دیگران پراکنده کردن. ترور بدفورد که آزمایشگاه در سیاتل فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان شده است ردیابی این بیماری همه گیر با استفاده از این ویروس ژنتیکی کد اذعان به آن را یک “تاس رول” است که باعث می شود آن را سخت برای پیش بینی نقاط داغ.

و زمانی که محدودیت ها کاسته مردم نمی خواهد فورا شیرجه به خود ارتباطات اجتماعی, حداقل نه بدون اقدامات احتیاطی بدفورد گفت.

یک مطالعه منتشر شده روز دوشنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تکیه بر داده ها از دستگاه های تلفن همراه در نیواورلئان, نیویورک شهرستان, سان فرانسیسکو و سیاتل نشان می دهد که اجتماعی-دورى سیاست باعث شد بیشتر مردم به ماندن در خانه در مارس و ممکن است پیشتر گسترش ویروس.

محققان می گویند مردم به طور فزاینده ای در سمت چپ دستگاه های خود را و خود را در خانه به عنوان شهرستانها ایالات و دولت فدرال به تصویب رسید به طور فزاینده ای محدود تعطیلی و اجتماعی فاصله سیاست.

به گزارش “فراهم می کند برخی از نشانه های اولیه این است که این اقدامات ممکن است کمک کند به گسترش COVD-19” نویسندگان گفت.

در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال به تاخیر انداختن مهلت برای سال 2020 سرشماری به دلیل شیوع یک حرکت که فشار پشت جدول زمانی برای انتشار اطلاعات استفاده می شود به رسم کنگره و قانونی مناطق.

عفونت نرخ نسبتا پایین باقی مانده است در مناطق در حال توسعه جهان است که فقیر و یا مدتی مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. گسترش سریع coronavirus فراتر از شهرها به مناطق روستایی بیشتر اغلب بستگی به سفر و ارتباطات اجتماعی گفت: دکتر مایک رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری رئیس.

اما او اشاره کرد که در مناطق روستایی اغلب کمتر پیچیده سلامت سیستم های نظارت را انتخاب کنید تا بیماری های بالقوه خوشه باعث سوال “در آن است که آن وجود ندارد و یا در آن است که ما هنوز در تشخیص این بیماری است که در آن وجود دارد؟”

در برخی از کشورهای اروپایی و مقامات با اشاره به نشانه های مثبت به عنوان آنها شروع prepping برای بازگشایی تا حد زیادی توقیف اقتصاد و صنایع.

ایتالیایی, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که وجود دارد 3,153 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته حدود 1.9 درصد افزایش یافته است. به ارمغان می آورد که این کشور به طور کلی تلفات از موارد شناخته شده به حدود 160,000. روز به روز تلفات, 566, اما, بود تا از 431 جدید مرگ و میر ثبت شده در روز یکشنبه.

ایتالیا را روز به روز افزایش عفونت یکی از کمترین ها در هفته توازن به طور کلی روند رو به پایین. کمی کاسته محدودیت در مورد به اثر را در برخی از بخش های کشور مانند اجازه می دهد فروشگاه های فروش ملزومات برای نوزادان به بازگشایی شده است.

سخت ضربه ونتو منطقه است که با اعتبار یک پاسخ سریع به این ویروس کمک کرده است که محدود کردن تعداد مرگ و میر. در حال ورود به یک مرحله فرماندار لوکا Zaia نامیده می شوند “مستند نور است.”

Zaia است اجازه می دهد تا ساکنان به فراتر از 200 متر (219 متری) از خانه برای تناسب اندام و اجازه باز هوا بازار تحت فرمان جدید با در نظر گرفتن اثر سه شنبه. این فرمان همچنین باعث می شود ماسک و یا دیگر پوشش صورت اجباری در همه جا در خارج از خانه.

در سخت-آمار اسپانیا کارگران مجاز به بازگشت به برخی از کارخانه ها و مشاغل ساخت و ساز به عنوان دولت نگاه به راه اندازی مجدد ساخت. فروشگاه های خرده فروشی و خدمات شد و هنوز هم مورد نیاز برای ماندن بسته شده و دولت مورد نیاز کارمندان را به نگه داشتن کار از خانه.

برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران استدلال می کنند که آن را پیش از موعد به سهولت مستند در یک ملت که رنج بیش از 17,750 مرگ و میر و گزارش بیش از 170,000 عفونت های دوم تنها به ایالات متحده نزدیک به 683,000 عفونت.

وزیر بهداشت سالوادور Illa روز دوشنبه گفت که او خواهد ادامه “نهایت احتیاط و احتیاط … و همیشه بر اساس شواهد علمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>