Covid-19 روز رسانی: چین با احتیاط از موج دوم به عنوان وارد coronavirus موارد افزایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعداد رو به رشد وارد coronavirus موارد در چین به خطر انداخته فانینگ موج دوم از عفونت در زمانی که “داخلی انتقال اساسا متوقف شده است” سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در روز یکشنبه.

“چین در حال حاضر دارای یک انباشته در مجموع 693 موارد ورود از خارج از کشور که به معنی احتمال دور جدیدی از عفونت باقی مانده است نسبتا, بزرگ,” Mi فنگ گفت.

در آخرین هفت روز چین گزارش کرده 313 وارداتی موارد coronavirus اما تنها شش مورد تأیید داخلی انتقال این کمیسیون داده ها نشان داد. وجود 45 نفر مورد جدید گزارش شده در سرزمین اصلی در روز شنبه از 54 در روز قبل. بسیاری از کسانی که وارد موارد را درگیر چینی بازگشت به خانه از خارج از کشور.

خطوط هوایی دستور داده شده است به شدت کاهش پروازهای بین المللی از یکشنبه. و محدودیت های خارجی از ورود به کشور به اثر رفت در روز شنبه.

پنج نفر کشته در شنبه همه آنها در ووهان صنعتی مرکزی شهر که در آن همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر. اما ووهان در استان هوبئی استان گزارش شده تنها یک مورد جدید در 10 روز گذشته. در مجموع از 3300 نفر در حال حاضر در درگذشت سرزمین اصلی چین با یک گزارش 81,439 عفونت.

شنبه مشخص چهارمین روز متوالی است که هوبئی استان ثبت شده جدید مورد تأیید. تنها محلی مورد ثبت شده در استان هنان در مرز هوبئی. با محدودیت ترافیک در استان برداشته ووهان نیز به تدریج بازگشایی مرزها و راه اندازی مجدد برخی از خدمات حمل و نقل محلی.

تمام فرودگاه ها در هوبئی از سر گرفته و برخی از پروازهای داخلی در روز یکشنبه به غیر از ووهان را Tianhe فرودگاه که باز خواهد شد به پروازهای داخلی در 8 آوریل. پرواز های از هوبئی به پکن به حالت تعلیق باقی می ماند.

بیش از 60,000 نفر وارد ووهان در روز شنبه پس از خدمات راه آهن شد رسما دوباره با بیش از 260 قطار پس از رسیدن و یا سفر از طریق روزانه مردم گزارش شده است. روز یکشنبه در خیابان و مترو و قطار هنوز هم تا حد زیادی خالی است. ووهان مترو که از سر عملیات در روز شنبه گفت: آن ماشین را نگه ظرفیت مسافر در کمتر از 30%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>