Covid-19 روز رسانی: انگلیسی PM بوریس جانسون است که در ICU اما نه در ونتیلاتور می گوید…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

زده توسط coronavirus نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت ويژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن اما ارشد وزیر کابینه نشان داد و گفت او در یک ونتیلاتور اما دریافت اکسیژن است.

Johnson, 55, منتقل شد به بخش ICU در دوشنبه شب پس از بستری در یکشنبه شب. تحولات پرسش بیش از شفافیت در ارتباطات رسمی که تا همین اواخر به گفته او “علائم خفیف”.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

مایکل گوو وزیر کابینه گفت: “نخست وزیر در یک ونتیلاتور. او دریافت اکسیژن پشتیبانی می کند. یکی از دلایل بودن در بخش مراقبت های ویژه است به مطمئن شوید که هر حمایت از تیم پزشکی در نظر گرفته می شود مناسب می تواند ارائه شود”.

“نخست وزیر گرفته شده بود به بیمارستان در روز یکشنبه. او تحت یک سری از آزمایشات وضعیت او بدتر شده است. و توصیه های پزشکی بود که او باید نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه در حدود ساعت هفت شب گذشته” او اضافه شده است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputising برای جانسون. چند کلمه رهبران از جمله نخست وزیر نارندرا فرستاده او را به خوبی پیام در توییتر به عنوان تهدید از این ویروس موثر معمولا به خوبی محافظت سطوح بالای دولت مطرح شده بیشتر نگرانی است.

گوو گفت: “نخست وزیر شده است به شرح زیر توصیه های پزشکی. او همچنین تا به حال محروم بازگشت خاطرات…همه ما باید به دنبال مناسب توصیه های پزشکی و همه ما در حال کشف است که این ویروس تا یک شرارت که واقعا ترسناک”.

“این کار از دولت می رود در ما فوق العاده خدمات مدنی و آنها باید مطمئن باشند که این ماشین آلات وجود دارد برای تصمیم گیری ساخته شده توسط وزرا توسط پزشکی و کارشناسان علمی و برای کسانی که تصمیم به دنبال از طریق در راه است که ما را قادر به کمک به کسانی که در خط مقدم”.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

جانسون شریک کری Symonds که حامله است و همچنین قرارداد این ویروس است اما دوره نقاهت.

آخرین آمار و ارقام قرار داده و شمار تلفات ناشی از این ویروس در بریتانیا در 5,373 و تعداد موارد مثبت در 51,608. این آمار و ارقام بر اساس پذیرش در بیمارستان اما نمی عبارتند از: تلفات در بازنشستگی و خانه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>