Covid-19 روز رسانی: AstraZeneca رمپ تا ظرفیت جلوتر از آکسفورد نتایج آزمایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Biopharma عمده AstraZeneca در روز پنج شنبه گفت: این ramped تا ظرفیت خود را به تولید یک واکسن برای Covid-19 در مقیاس گسترده ای جلوتر از نتایج اولیه “انتظار می رود به زودی” از در حال انجام آزمایشات انسانی در دانشگاه آکسفورد.

ظرفیت این شرکت برمبنای توافق با تولید کنندگان در کشورهای مختلف با هم آن گفت که در حال حاضر کل ظرفیت منابع برای یک میلیارد دوز از طریق 2020 و به 2021. اول تحویل انتظار می رود در ماه سپتامبر.

آن است که در بحث با سرم موسسه هند برای افزایش تولید. AstraZeneca دریافت کرده است پشتیبانی از بیش از 1 میلیارد دلار از آمریکا پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای توسعه تولید و تحویل واکسن.

علاوه بر این شرکت گفت: این تعامل با سازمان های بین المللی مانند ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری, Gavi, the Vaccine Alliance و سازمان جهانی بهداشت به صورت عادلانه تخصیص و توزیع پتانسیل واکسن در سراسر جهان است.

AstraZeneca اتحاد نهایی خود مجوز قرارداد با دانشگاه آکسفورد به صورت نوترکيب آدنوويروس واکسن. صدور مجوز از واکسن قبلا ChAdOx1 nCoV-19 و در حال حاضر شناخته شده به عنوان AZD1222 شرح زیر اخیر توسعه جهانی و توزیع توافق با دانشگاه Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن ،

فاز I/II کارآزمایی بالینی AZD1222 شروع ماه گذشته برای ارزیابی ایمنی ايمنی زايی و اثر بخشی در بیش از 1000 داوطلب سالم در سنین 18 تا 55 سال در سراسر چندین دادگاه مراکز در جنوب انگلستان است.

“داده ها از دادگاه انتظار می رود که در مدت کوتاهی که اگر مثبت خواهد منجر به اواخر مرحله محاکمه در تعدادی از کشورها. AstraZeneca به رسمیت می شناسد که این واکسن ممکن است کار نمی کند اما متعهد به پیشرفت بالینی برنامه با سرعت و پوسته پوسته شدن تولید در معرض خطر” این شرکت اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot گفت: “این بیماری همه گیر جهانی است, تراژدی و آن را یک چالش برای همه بشریت است. ما نیاز به شکست دادن ویروس با هم و یا آن را ادامه خواهد داد به تحمیل شخصی بزرگ رنج می برند و ترک طولانی مدت اقتصادی و اجتماعی زخم در هر کشور در سراسر جهان”.

“ما افتخار به همکاری با دانشگاه آکسفورد به نوبه خود زمین شکستن کار را به یک دارو است که می توان به تولید در مقیاس جهانی است. ما می خواهم برای تشکر از ایالات متحده و انگلستان دولت برای حمایت قابل توجهی برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید واکسن. ما همه چیز را در قدرت ما برای ساخت این واکسن به سرعت و به طور گسترده ای در دسترس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>