Covid-19 روز رسانی: 68 سال Hoshiarpur می میرد مرد است پنجاب دوم coronavirus…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

68 سال Hoshiarpur مرد تسلیم به Covid-19 عفونت در Guru Nanak Dev بیمارستان (GNDH) در امریتسار و پنج مرگ و میر ناشی از این ویروس تنفسی به دو دولت است.

امریتسار مدنی جراح Dr Prabhdeep Kaur Johal گفت Harbhajan Singh, ساکن Moranwali روستا در Garshankar sub-division بود که در تماس نزدیک از بنگا ‘ragi’ بلدو سینگ که مرده بود از coronavirus در مارس 18. Harbhajan تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس در مارس 21 و بستری شد به Hoshiarpur بیمارستان مدنی.

بیمار شد با اشاره به GNDH یک واحد از دولت کالج پزشکی 23 مارس را به عنوان وضعیت خود را نشان داد بهبود.

در یک صدای جیر جیر, Karan Bir سینگ Sidhu ویژه دبیر کل پنجاب گفت: “او (Harbhajan) پزشکی آسیب پذیر به عنوان او مبتلا به دیابت و فشار خون بالا”. “او شکر شد نوسان بود و نه در کنترل” گفت: Anurag Aggarwal, سلامت, ،

“بیمار بود که با شکايت تب و سرفه و تنگی نفس. در طول اقامت خود, قند خون خود را کنترل می شد با به طور منظم انسولین و رژیم غذایی مدیریت. در مارس 28, بیمار توسعه یافته حاد تنگی نفس. در pulmonologist نظر او داده شد بالا-فرم اکسیژن مکمل. در 8 ساعت در روز یکشنبه بیمار توسعه یافته ایست قلبی و با وجود تمام اقدامات او نمی تواند زنده کرد. او مرده اعلام شد و در ساعت 8.30”, GNDH پزشکی سرپرست Dr رامان شارما گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>