Covid-19 روز رسانی: 591 موارد جدید, 20 مرگ و میر گزارش شده از روز شنبه می گوید: سلامت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند گزارش کرده است 591 جدید Covid-19 موارد در 24 ساعت گذشته با تعداد کل coronavirus مثبت بیماران در کشور نوردی به 5,865. تا به امروز 478 نفر بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده و 20 نفر کشته شده اند از روز گذشته وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

در سراسر کشور به عنوان بسیاری از 169 نفر کشته شده اند پس از تست مثبت مرگبار پاتوژن.

“با تعداد Covid-19 موارد رو به افزایش در این کشور 5000 آموزش مربیان تبدیل شده است که به جداسازی بخش برای Covid-19 مثبت بيماران است. منابع PPEs ماسک و هواکش را آغاز کرده اند که از ورود و وجود دارد بدون نیاز به وحشت بیش از در دسترس بودن PPE برای خط مقدم سلامت کارگران” Lav Aggarwal, مشترک, وزیر وزارت بهداشت گفت: در اخبار روزانه توجیهی. او همچنین از مردم خواست تا با ارائه پشتیبانی کامل برای پزشکان و سایر کارکنان پزشکی مبارزه با Covid-19 pandemic برای روز در یک کشش برای بیش از یک ماه در حال حاضر.

“به منظور آماده سازی 80,000 جداسازی تخت راه آهن هند در حال تبدیل 5,000 مربیان به انزوا واحد که 3,250 تبدیل شده است” Aggarwal گفت.

“بیمارستان ها باید به دنبال دستورالعمل های کنترل عفونت به طوری که کارگران پزشکی نیست قرارداد این بیماری است. گروهی از وزیران تشکیل شده است و همچنین توصیه می شود که پزشکان که در حال مبارزه مانند سربازان در برابر Covid-19 باید به پشتیبانی کامل از تمام جوامع,” او گفت:.

با توجه به وزارت بهداشت داده سفارشات برای 49,000 هواکش قرار داده شده است و عرضه در جریان است. ده تیم از coronavirus متخصصان نیز فرستاده شده است تا نه متحده است.

در تجهیزات پزشکی در دسترس Aggarwal گفت: “ما اطمینان حاصل کرد که نه تنها در حال حاضر و حتی در آینده وجود خواهد داشت نه هر گونه عدم HCQ (هیدروکسی کلروکین) به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.” کافی است وجود دارد سهام از هیدروکسی کلروکین مواد مخدر موجود در کشور به گفته مقامات وزارت بهداشت.

وزارت بهداشت رسمی خواسته مردم به دنبال وزارت سایت معتبر برای اعداد مثبت بیماران و دیگر دولت منابع اطلاعاتی و ایمان به خبر جعلی که شاید در گردش در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>