Covid-19: انگلستان تشریح 5-نقطه آزمون به سهولت مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در حال حرکت به هدف آزمایش 1 لاخ مردم هر روز تا پایان مارس به بوریس جانسون دولت مشخص شده است در پنج نقطه که در آن نیاز به راضی باشد قبل از توجه به هر گونه آرامش در این مستند که تمدید شد روز پنج شنبه توسط حداقل سه هفته بیشتر.

تمدید مستند برای جلوگیری از ‘دومین قله’ می تواند تا آخرین ماه ژوئن وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در جلسه توجیهی روزانه در خیابان داونینگ به عنوان تعدادی از مرده در بیمارستان از coronavirus رز به 13,729 و تعداد موارد مثبت به 103,093 (از 327,608 آزمایشات انجام شده).

پاسخ رسمی به این بیماری همه گیر است که توسط هدایت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (SAGE) متشکل از کارشناسان در زمینه های مختلف از جمله اپیدیولوژی مانند نیل فرگوسن از امپریال کالج لندن که مدل سازی تاثیرگذار در تحمیل این مستند در مارس 23.

Raab گفت: دولت باید راضی پنج نقاط خاص قبل از این نظر بررسی محدودیت های فعلی.

“ما باید حفاظت از خدمات بهداشت ملی توانایی مقابله. ما باید اعتماد به نفس است که ما قادر به ارائه کافی مراقبت ويژه و متخصص درمان در سراسر بریتانیا است. دوم اینکه ما نیاز به یک پایدار و سازگار کاهش روزانه نرخ مرگ و میر از coronavirus بنابراین ما با اعتماد به نفس است که ما باید فراتر از اوج”.

“ما نیاز به داده های قابل اعتماد از SAGE نشان می دهد که میزان عفونت در حال کاهش است به کنترل سطوح در سراسر هیئت مدیره. چهارم ما نیاز به اعتماد به نفس است که طیف وسیعی از چالش های عملیاتی از جمله تست ظرفیت و PPE در دست با عرضه قادر به پاسخگویی به تقاضای آینده”.

“پنجمین و این است که واقعا مهم ما نیاز به اعتماد به نفس است که هر گونه تنظیمات به اقدامات کنونی نمی خواهد خطر دوم اوج عفونت است که پایمال بیمه خدمات درمانی. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است سهولت بیش از حد به زودی و اجازه می دهد تا یک دوم اوج ویروس به آمار بیمه خدمات درمانی و ضربه زدن به مردم”.

کار رهبر Keir Starmer استقبال مستند فرمت: “اولویت در حال حاضر باید به اطمینان حاصل شود ما می بینیم یک سطح شیب دار تا در تست که کارکنان دریافت PPE آنها به شدت نیاز دارید که بیشتر انجام می شود برای محافظت از ما مراقبت از خانه از ویروس. ما همچنین نیاز به وضوح در مورد آنچه که برنامه در محل قرار داده برای بلند مستند هنگامی که زمان مناسب است.”

جانسون که recuperating در نخست وزیر این کشور اقامت Chequers در Buckinghamshire پیوست میلیون ها نفر در سراسر بریتانیا در 8 ساعت در روز پنج شنبه به کف زدن و قدردانی از کار مراقبین از سالمندان در روستا بازنشستگی hospices و مراقبت از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>