‘Covid-19 تست شمشیر دو لبه خواسته من از مردم آن را آهسته آمریکا رئیس جمهور…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: حامیان در یک تجمع انتخاباتی در اوکلاهما را تولسا که او به دستور مقامات به سرعت پایین تست برای بیماری کروناویروس (Covid-19) به عنوان آن منجر به بیشتر موارد.

“شما می دانید تست یک شمشیر دو لبه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن.”

ایالات متحده دارای بیشترین Covid-19 عفونت در جهان – بیش از 2.25 میلیون و مرگ و میر در نزدیک به 1,12,000. خود کارشناسان توصیه می شود افزایش تست پیش از اپیدمی و آن پذیرش خیره کننده از رئیس جمهور این است که او خواسته بود آن را به صورت آهسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در عجله برای بازگشایی این کشور و اقتصاد آن در حال اجرا دوباره با یک چشم خود را دوباره به چشم انداز انتخابات در ماه نوامبر. حتی رالی او خطاب در روز شنبه در تولسا که به معنای به معنای علامت بازگشت خود را به مبارزات انتخاباتی و پس از سه ماه برگزار شد در میان نگرانی های گسترده در مورد بسیاری از مردم با تجمع در محل تنگ با هیچ حوزه اجتماعی فاصله.

رئیس جمهور بود و هیجان زده در مورد بازگشت به مبارزات انتخاباتی و وعده گسترده مردم در انتخابات اضافه شده بود ساخت. بر اساس حدود یک میلیون RSVPs کمپین برنامه ریزی شده بود داخل سالن تجمع و یکی در خارج از منزل برای سرریز جمعیت. هیچ یک را نشان داد تا برای این رویداد در فضای باز و غرفه در داخل سالن محل برگزاری بسیاری از صندلی های خالی.

آشکارا تعجب و خجالت کمپین به دنبال مقصر معترضان و رسانه ها برای پایین مردم در انتخابات. “رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان. ما مفتخریم از هزاران نفر که در آن گیر کرده است,” تیم Murtaugh یک کمپین گفت.

در یک سخنرانی به مدت تقریبا دو ساعت رئیس جمهور ناودان خود را presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال به کراوات او را به ضد نژادپرستی تظاهرات که پاره پاره از طریق این کشور طی هفته های گذشته مشخص شده توسط خشونت و غارت و درگیری با پاتریک نیروهای.

رئیس جمهور همچنین reeled کردن یک لیست از دولت او دستاوردهای است که به عنوان خوانده شده مانند یک تلفیقی از نقاط تحت پوشش چند بار در توییت خود.

رئیس جمهور با صرف کمی از زمان ضد حمله به سوالات مطرح شده در مورد سلامت خود را پس از او دیده می شود با استفاده از هر دو دست برای بلند کردن یک لیوان آب را به لب های او و برروی آن بکشید از یک سطح شیب دار از صحنه. او در ادامه به نوشیدن از شیشه ای با استفاده از تنها یک دست برای اثبات نقطه نظر خود را به سلامتی از هواداران خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>