اتحادیه وزارت کارگردانی کرده است همه کشورها و سرزمین های اتحادیه اجازه نمی دهد هر مذهبی یا اجتماعی جمع آوری با در نظر گرفتن آینده جشنواره های دولتی منظور در روز جمعه گفت: توسل به شهروندان به شدت به دنبال مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19).

متحده/UTs خواسته شده است به اطلاع مقامات منطقه و سازمان در زمینه ممنوعیت از مستند و تمام اقدامات برای نگهداری از قانون و نظم و صلح و آرامش با توجه به دستور دولت. این مرکز همچنین خواسته مقامات به حفظ زبانه ها در رسانه های اجتماعی و عمل در برابر محتوای قابل اعتراض است.

“بند 9 و 10 از تثبیت دستورالعمل (در این مستند) دولت است که هیچ مذهبی جماعت مجاز خواهد بود بدون هیچ گونه استثنا و اجتماعی/فرهنگی/مذهبی توابع/تجمعات باید ممنوع” منظور گفت.

توجه مقامات دولتی اجتماعی/مذهبی سازمانها و شهروندان دستورالعمل مستند باید به طور گسترده ای توزیع شده است. مردم نقض دستورالعمل روبرو خواهد شد کیفری اقدام تحت مقررات مربوط به قانون منظور گفت.

شیوع کروناویروس: پوشش کامل

“چندین جشنواره در هفته آینده. در این راستا چندین رهبران جامعه آمده اند به جلو و در حال متقاعد کردن جوامع مربوط به کمک به دولت در به شدت اجرای مستند” یک سخنگوی وزارت توییتی.

در حالی که Shab-e-برات بود در روز پنج شنبه جمعه خوب مشاهده شد در مارس 10. جشنواره مانند Baisakhi Rongali Bihu, Vishu Poila Boishakh, Puthandu ماها Vishuba سانکرانتی بیش از حد سقوط در ماه آوریل است.

21 روز در سراسر کشور مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر تعیین شد برای پایان دادن به در مارس 14. حتی اگر دولت است که هنوز به یک تصمیم نشانه های وجود دارد که این محدودیت می تواند تمدید شود. برخی از کشورها در حال حاضر انجام می شود که.

یک مقام ارشد پلیس هند مسئول خدمات از اوتار پرادش که نمی خواهید نام برد و گفت: دولت به استقرار تعداد کافی پرسنل در مکان های عبادت پیش از جشنواره ها و هواپیماهای بدون سرنشین بودند که استفاده می شود برای نظارت بر حرکت مردم در این مناطق است. “کسی نقض مستند را دقیق عمل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de