Covid-19: سونیا گاندی می نویسد به ساعت مودی وعده حمایت از دولت; لیست 8 sugg…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی نوشته است نامه ای به نخست وزیر پیشنهاد گام به دولت برای مقابله با گسترش بیماری کروناویروس Covid-19. او همچنین با استقبال از 21-day مستند اعلام PM مودی.

برجسته

  • سونیا گاندی استقبال 21-day مستند اعلام PM مودی
  • او به 8 پیشنهادات خود را به دولت برای مقابله با کروناویروس بحران
  • این است که گاندی دوم در نامه ای به نخست وزیر در چهار روز

“21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط شما به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با کروناویروس خوش آمدید گام. به عنوان رئیس کنگره ملی هند, من می خواهم به دولت است که ما را پشتیبانی و همکاری کامل خود را با هر مرحله گرفته شده توسط دولت اتحاد برای اطمینان از مهار این بیماری همه گیر” گاندی نوشت: در نامه اش.

“این است که در روح همبستگی و همکاری از این رو است که من می خواهم به نشان می دهد برخی از اقدامات است که به اعتقاد من کمک خواهد کرد که ما به آدرس عظیم بحران بهداشتی ما در مورد به چهره و به بهبود بسیار زیاد اقتصادی و وجودی درد که بخش های آسیب پذیر جامعه ما به زودی موضوع به” او در ادامه گفت در این نامه است.

بیشتر در Covid-19:

• Covid-19: راهنمای شما برای ایمن ماندن

• Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

• چگونه coronavirus متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

او سپس به دنبال اقدامات برای محافظت از پزشکان و امدادگران و سهولت عرضه زنجیره ای به طوری که متخصصان مراقبت های بهداشتی نیست قرارداد این ویروس.

“من صادقانه بر این باورند که اجرای ‘NYAY yojana’ است که نیاز به ساعت. در این زمان بسیار زیاد زجر برای فقرا که در حال رفتن به آب و هوا عمده اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر از آن آنها را به یک پایه اقتصادی منابع به عقب نشینی در,” او گفت:.

این است که گاندی دوم در نامه ای به نخست وزیر در چهار روز اصرار او را به رول اورژانس اقدامات رفاهی.

در هشت پیشنهادات گاندی خواستار اختصاص داده شده وب پورتال با اطلاعات در مورد تعیین بیمارستان ها و ساخت و ساز از واحد مراقبت های ویژه و هواکش. او همچنین درخواست نخست وزیر برای قرار دادن در محل گسترده ای را بر اساس حمایت اجتماعی از جمله مستقیم, نقدی, انتقال, برای, روزانه, شرط, MGNREGA کارگران کارخانه کار ساخت و ساز و unorganised کارگران و ماهیگیران مزرعه کارگران و دیگر بخش های آسیب پذیر جامعه.

او همچنین خواستار تعویق انداختن همه و تربیه برای شش ماه و waiving علاقه به شارژ توسط بانک ها در طول این دوره است. کنگره رئیس جمهور نیز پیشنهاد جامع بخش-حکیم امداد بسته های لازم از جمله معافیت های مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>