Covid-19 تعطیل بنارس برای یک روز, Punjab سانتی متر اعلام حکومت نظامی فرمت: 10…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Covid-19 شمارش در کشور نقض 31000-علامت روز چهارشنبه. هند گزارش داد در مجموع 31332 coronavirus موارد وزارت بهداشت اعلام کرد. این رقم شامل 22629 فعال موارد 7695 بیمارانی که درمان شده و یا تخلیه شده و بیش از 1000 مرگ و میر.

تمدید فاز coronavirus مستند در کشور به پایان خواهد آمد و در مارس 3, اگر نه بیشتر افزایش یافته است.

در اینجا تحولات کلیدی:

1. دولت داده است در اصل تصویب به درخواست های از کویت و امارات متحده عربی به ارسال هندی پزشکان و امدادگران برای کمک به مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

2. پنجاب وزیر Amarinder سینگ اعلام کرد تمدید حکومت نظامی برای مدت دو هفته بیشتر در پی coronavirus بحران است.

3. دولت مرکزی در روز چهارشنبه خواسته همه کارکنان آن برای دانلود Aarogya Setu برنامه و رفت و آمد تنها پس از آنها مشخص شده است “امن” و یا “کم خطر” در یک حرکت برای کاهش گسترش coronavirus.

4. کرالا دولت در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به شناور جدید فرمان – را قادر خواهد ساخت که آن را به تاخیر پرداخت حقوق و دستمزد تا 25 درصد در میان شیوع کروناویروس.

5. تامیل نادو دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد برخی تسهیلات برای Chennai, Coimbatore و مادورای که در آن چهار روزه “شدید مستند” بود کلمپ برای بررسی گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19) به پایان خواهد رسید و در 9 بعد از ظهر.

6. با بیش از 40 نفر از coronavirus گزارش تا کنون 31 گردان از CRPF ارسال شده در دهلی نو تبدیل شده به کانون coronavirus موارد است.

7. مرکزی تیم که وظیفه بررسی آمادگی ولسوالی با یک بار بالا coronavirus موارد یافت که پیشگیری از عفونت شیوه های کنترل نمی شد به درستی به دنبال در چند بیمارستان خبرگزاری PTI گزارش شده است.

8. اوتار پرادش را بنارس به طور کامل بسته امروز منطقه دادرس Kaushalraj شارما گفت: به عنوان تعدادی از موارد بیماری کروناویروس رز در شهرداری شرکت محدودیت.

9. دهلی وزیر بهداشت Satyendar Jain روز چهارشنبه گفت که کسانی که در مراکز درمانی و بیمارستان ها که نمی باید اجازه تمرین پلاسما درمانی باید نه انجام آن. جین گفت که دولت مرکزی گفته است که پلاسما درمانی بسیار فنی است و در یک مرحله آزمایشی در حال حاضر.

10. درب از Kedarnath معبد در Uttarakhand باز شد اوایل روز چهارشنبه پس از شش ماه-زمستان طولانی استراحت در شرایطی از زائران با توجه به این مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>