Covid-19: موج دوم از یک خطر واقعی می گویند بهداشت و درمان بریتانیا رهبران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ساعت پس از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد کاهش مستند محدودیت از جولای 4, سران چندین پزشکی سازمان گفت: وجود “خطر واقعی” از موج دوم coronavirus و خواستار یک بررسی از انگلستان وزارت امور خارجه از آمادگی برای مقابله با آن است.

صدایی خوش بین توجه داشته باشید پس از چند روز و هفته نشان داد کاهش عفونت جانسون گفت: 2 متر اجتماعی فاصله حکومت می تواند در حال حاضر قطع می شود, اجازه می دهد بارها و رستوران ها و موزه ها و سینماها و دیگر اماکن می تواند دوباره باز از 4 جولای با ‘Covid-19-secure’ احتیاطی. راهنمایی در دوباره باز شد, منتشر شده در بخش-دانا در روز چهارشنبه.

در یک نامه به انگلیسی, مجله پزشکی, 16 کارشناسان عنوان رویال کالج پزشکی یا سازمان ها و یا مجلات پزشکی خطاب به رهبران احزاب سیاسی یادآوری آنها که چندین کشور در حال حاضر دچار عود یو پی اس.

آنها نوشت: “در حالی که آینده را شکل همه گیر در انگلستان سخت است برای پیش بینی, شواهد موجود نشان می دهد که محلی شعله ور شدن یو پی اس به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و موج دوم از یک خطر واقعی. عناصر بسیاری از زیرساخت های مورد نیاز برای مهار این ویروس شروع به در محل قرار داده اما چالش های قابل توجهی باقی می ماند”.

“این کار در حال حاضر است که نه تنها برای مقابله فوری با محدوده گسترده ای از اثرات فاز اول از همه گیر اما به اطمینان حاصل شود که این کشور به اندازه کافی آماده شده شامل فاز دوم”.

فراخوانی برای یک ارزیابی از دولت بریتانیا آمادگی برای مقابله با موج دوم کارشناسان نوشت که در آن باید تمرکز بر نقاط ضعف که در آن اقدام به فوریت مورد نیاز است برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی و بازگرداندن اقتصاد به طور کامل و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

سیاست مناطقی که نیاز سریع توجه آنها نوشت: شامل تهیه کالا و خدمات; نامتناسب بار, سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی افراد و جوامع و همکاری های بین المللی به خصوص برای کاهش هر گونه مشکلات در همه گیر مدیریت با توجه به Brexit.

کارشناسان نوشت: “ما نمی آمیزند وفادارند به هر یک طراحی خاص از پرس و جو و یا نقد و بررسی, اما به عنوان مشخص شده در تحریریه ما معتقدیم باید آن را سریع و گسترده بلند پروازانه قادر به فرماندهی گسترده عمومی و ذینفعان اعتماد و نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر”.

“به عنوان ذینفعان و رهبران بریتانیا پزشکی, پرستاری, و بهداشت حرفه ای ما مصرانه از شما برای ایجاد چنین یک بررسی. ما فکر می کنیم وجود دارد یک مورد قوی برای فوری ارزیابی ملی آمادگی با اولین نتایج در دسترس بعد از اوت و تمام آن کار باید در پایان ماه اکتبر”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>