Covid-19: مدارس در 5 ولسوالی ها و کالج ها در سراسر Haryana, کارگردانی بسته باقی می ماند

نوشته شده توسط Sakshi Dayal | Gurgaon | به روز شده: 13 مارس سال 2020 3:59:23 pm

هندی پزشکی دانش آموزان با پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید ایستادن در دولت کالج پزشکی بیمارستان. (AP Photo/Channi آناند)

یک روز پس از مدارس و کالج ها در دهلی شدند به کارگردانی باقی می ماند بسته در نور از افزایش موارد Coronavirus دولت Haryana, در روز جمعه, ساخته شده مشابه اعلام کارگردانی تمام مدارس و کالج ها در دولت همراه با همه دولت ها و مدارس خصوصی در 5 بخش بسته باقی می ماند تا 31 مارس است.

پنج منطقه شده اند که کارگردانی به تعطیل کردن مدارس Faridabad, Gurgaon, ژججر, روتک و Sonepat که همه متصل شدن سرمایه است.

“با در نظر گرفتن افزایش در موارد کورونا ویروس (COVID-19) در کشور همسایه وزارت آموزش و پرورش مدرسه, Haryana تصمیم گرفته است که همه دولت. مدارس و همچنین مدارس خصوصی واقع در Sonepat, Rohtak ژججر Faridabad و Gurugram مناطق بسته باقی خواهد ماند تا 31.03.2020 با اثر فوری به جز برگزاری امتحانات” منظور صادر شده توسط Dr Mahavir سینگ اصلی وزیر به دولت. Haryana, مدرسه, وزارت آموزش و پرورش, Chandigarh متحده است.

“دانش آموزان را به حضور در مدرسه تنها به هیئت مدیره امتحانات, امتحانات سالانه و ارزیابی امتحانات مارس سال 2020 عنوان قبلی برنامه. اما تمام تدریس و غیر تدریس اعضای هیات حضور در مدرسه را به عنوان معمول است.” آن را می گوید و اضافه کرد که مدارس در مناطق باقی مانده در دولت “باید تابع به عنوان در هر برنامه عادی”.

در یکی دیگر از دستور صادر شده در جمعه معاون دانشکده افسری سپاه برای مدیر کلی آموزش عالی هاریانا است به طور مشابه کارگردانی که “تمام دانشگاه ها و دانشکده های واقع در هاریانا دولت بسته خواهد شد تا 31 مارس سال 2020 به عنوان یک اقدام احتیاطی.

جهت آمد و حتی به عنوان موسسات آموزشی در شرایطی که از هر جهت از دولت شروع به گرفتن تصمیم به تعلیق در کلاس های خود به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در حالی که دانشگاه ها مانند لیورپول جهانی دانشگاه بودند به حالت تعلیق در کلاس ها از شنبه, دیگران مانند آشوکا دانشگاه در حال حاضر به حالت تعلیق در کلاس ها از شنبه اواسط ترم استراحت بعد که تمدید مارس 29.

در گورگان به طور مشابه, مدارس مانند میراث Xperiential یادگیری مدرسه انتخاب کرده بسته باقی می ماند تا مارس 29 با دانش آموزان نشستن برای امتحانات هیئت مدیره در حال انتظار برای حضور در.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر