Covid-19 چهره ی سر در Madhya Pradesh دولت را “کشتن تاج’ کمپین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Madhya Pradesh دولت صحبت زیادی در مورد کمپین برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس دیده می شود وضعیت بدتر در دولت رانندگی مقامات در چندین ولسوالی به گیره حکومت و مستندات و یا اصلاح سفارشات به reschedule افتتاح بازار.

زمانی که “کشتن کرونا” کمپین آغاز شد و در تاریخ 1 ژوئیه وجود دارد 13,593 Covid-19 بيمار در دولت و از آنها 572 فوت کرده است. در 15 ژوئیه هنگامی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسید تعدادی از بیماران بود در 19,643 و مرگ و میر در 682.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

در مقایسه با دوره قبل از آن تعداد Covid-19 مورد افزایش 200% در طول دو هفته. در طول مبارزات انتخاباتی به عنوان بسیاری از 6,050 جدید Covid-19 بیماران شناسایی شده در سراسر کشور و 110 سالگی درگذشت.

به طور متوسط 400 بیماران جدید شناسایی شدند و بیش از هفت فوت کرد هر روز در طول این دوره در مقایسه با 133 Covid-19 مورد و بیش از پنج نفر در حال مرگ هر روز در بیش از سه ماه قبل از مبارزات انتخاباتی.

عمده همکاران به Covid-19 موارد در طول این دو هفته شد بوپال (993 نفر) گوالیور (876), ایندور (787), Morena (734) و جبال پور (242). این مورد جدید از این پنج شهرستانها اختصاص بیش از 60 درصد از 6,050 موارد جدید شناسایی شده در دو هفته اول جولای.

هفت روز مقررات منع رفت و آمد شده است کلمپ در گوالیور از روز شنبه در حالی که کامل مستند تحمیل شده در Morena. در ایندور و Bhopal, افتتاح بازار موکول شده است.

زمانی که کمپین راه اندازی, وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفته بود دولت و جامعه با هم کار خواهد کرد در تمام ولسوالی در “مهم مبارزات انتخاباتی از کنترل ویروس و به تولید و بهداشت و درمان آگاهی”.

“معنی دار پیام منتقل خواهد شد توسط این منحصر به فرد و عمده مبارزات انتخاباتی به کشورهای دیگر بیش از حد” Chouhan گفته بود در یک جلسه رسمی به عنوان در هر دولت رسمی اطلاعیه.

“در مورد 14,000 زنان و مردان سلامت کارگران از دولت واگذار خواهد شد و با این مسئولیت مهم از بررسی کار و… در حال حاضر وظیفه شناسایی افراد مشکوک به سرعت و درمان آسان تر خواهد شد از طریق درب به درب از بررسی در دولت است. ما باید به کار با یک استراتژی برای کنترل کامل بر روی ویروس,” او گفت:.

جالب توجه است که مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در روز چهارشنبه وزیر طبق اطلاعیه رسمی دیگری گفت: در یک جلسه “موارد مثبت در حال ظهور با توجه به دلایلی مانند سازماندهی مراسم ازدواج و احزاب در سطح اجتماعی از این رو اقدام باید انجام شود تا کنترل آن را در هر دو دولت و اجتماعی با سطح هوشیاری است.”

“اجتماعی, فاصله, استفاده از ماسک و اقدامات احتیاطی باید ادامه داد. علل ظهور موارد مثبت باید حذف شود,” او گفت:.

بهداشت عمومی کارشناس Amulya Nidhi گفت: کشتن تاج کمپین به آدرس شکاف در شناسایی Covid-19 موارد خاص با توجه به گسترده مناطق روستایی در دولت است.

“استراتژی دولت همچنان به همان باقی می ماند—شناسایی موارد انزوا تست و درمان است. اما آنچه که ما را دیده اند در این کمپین این است که بیشتر و بیشتر در مواردی که از مناطق شهری که در حال حاضر در رادار از دولت است. از این رو دولت نمی تواند می گویند که در حال حاضر این موارد در این شهرها افزایش یافته و با توجه به تست بیشتر تحت کمپین” Nidhi گفت.

Nidhi گفت: “دولت باید از افزایش تعداد Covid آزمایش و آزمایشگاه در حالی که به شدت اجرای پیروی از هنجارهای ایمنی از جمله مستند محدودیت. اما واقعیت این است که وجود دارد جمعیت مردم در خیابان ها و در بازار. وجود دارد فعالیت های سیاسی در دیدگاه توسط-نظر سنجی با سختی از هر لحاظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. بازارهای در حال باز شدن و اجرا طبق خواسته های سیاستمداران است.”

دولت نشان داده 11,703 بررسی تیم تا به حال انجام بررسی سلامت از 75 درصد از جمعیت این ایالت و 93,000 نمونه های گرفته شده در طول کشتن تاج کمپین تا 14 ژوئیه که 1,611 دفاع کرد گرفته شد یا 1.72% از کل نمونه های مورد آزمایش قرار گرفته مثبت است.

“زمانی که دولت داده است توضیحی است که هنگامی که وجود دارد ناچیز تعداد بیماران شناسایی شده تحت کمپین مشکل نهفته است در جایی دیگر” SR, Azad, یک متخصص بهداشت گفت.

“دولت باید اعتراف که آن را به هر دو موفق به رسیدگی به دلایل و یا به دنبال ندارد به همان حال به هر دلیلی” آزاد اضافه شده است.

دولت خانه وزیر Narottam میشرا که رهبری در بخش بهداشت و درمان نیز تا چند روز برگشت گفت: coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش سریع نه تنها در هند بلکه در کل جهان است.

“کشتن تاج کمپین با هدف افزایش تعداد تست و شناسایی بیماران در مراحل اولیه است. تعداد تست شد به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اگر بیمار در شناسایی زودرس و درمان آن را به کاهش تعداد مرگ و میر” Mishra گفت.

“هر مرگ مایه تاسف است برای ما و دولت است که ساخت تمام تلاش برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از کورونا. ما موفق شده اند همچنین در تلاش های ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>