Covid-19: چهارم از افراد مرده در انگلستان تا به حال به دیابت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اولین شکست شرایط بهداشتی اساسی در میان قربانیان coronavirus در انگلستان نشان می دهد که یک چهارم از 22,332 مردم که گذشت از مارس 31 مبتلا به ديابت بودند تقویت داده های اولیه است که این بیماری باعث می شود بازیابی سخت تر است.

داده ها از NHS انگلستان روز پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که افراد مبتلا به زوال عقل و یا مشکلات ریوی هستند و همچنین در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ پس از ابتلا به ویروس. مقامات بهداشت در نظر مردم هند و منبع در انگلستان به خصوص مستعد ابتلا به دیابت است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

از 22,332 مردم انگلستان بیمارستان بین مارس 31 مارس 12 5,873 (26%) دچار هر دو نوع 1 یا نوع 2 دیابت, ارقام, نشان می دهد, و اضافه کرد که تعداد کشته های طبقه بندی شده به عنوان ‘هند’ رز به 665.

Partha Kar, NHS انگلستان مشاور ویژه در دیابت گفت: “روشن است که افراد مبتلا به دیابت بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19. تجزیه و تحلیل دقیق تر است در حال حاضر در جریان است به درک ارتباط بین این دو اگر چه یافته های اولیه حاکی از آن است که خطر در افراد زیر 40 همچنان بسیار پایین است.”

بیمه خدمات درمانی انگلستان اطلاعات مکمل که از دفتر آمار ملی (ONS) منتشر شده در هفته گذشته نشان “به طور قابل توجهی بالاتر” خطر مرگ ناشی از این ویروس در میان هند و دیگر غیر-سفید جوامع از سفید جامعه است.

این فایرفاکس گفت: هند و دیگر غیر-مردان سفید پوست هستند 4.2 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از یک Covid-19-مربوط به مرگ و افراد غیر سفید پوست زنان هستند 4.3 برابر بیشتر از سفید قومیت مردان و زنان است. بریتانیا در هند-منبع برآورد شده است به تعداد 1.5 میلیون نفر است.

این فایرفاکس گفت: “مردم بنگلادشی و پاکستانی و هندی و مخلوط اقوام نیز معنیداری افزایش خطر مرگ مربوط به Covid-19 در مقایسه با کسانی که از سفید قومیت”.

با توجه به Kamlesh خونتی یک متخصص پزشکی در دانشگاه لستر دلایل هندی و دیگر غیر-سفید مردم شکل بیشتر در این آمار با وجود حسابداری تنها 14 درصد از جمعیت بریتانیا شامل بسیاری که از پایین اجتماعی و اقتصادی زمینه های کار در عموم مشاغل, برگزاری های مختلف فرهنگی باورها و رفتارها و یا بودن در معرض خطر ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت و بیماری قلبی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>