Covid-19: Post-مستند خروج از مهاجران نگرانی کرالا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا است که در آستانه مسطح coronavirus بیماری (Covid-19) منحنی نیروبخش است برای یکی دیگر از چالش دلهره آور. تضعیف قیمت نفت همراه با تاثیر از Covid-19 همه گیر در نفت وابسته به اقتصاد در کشورهای حاشیه خلیج فارس منجر به عدم قطعیت به عنوان خارج از 1.8 میلیون کارگر از کرالا در غرب آسیا حداقل 200,000 از جان گذشته برای بازگشت به خانه پس از از دست دادن شغل خود.

دولت این است که به دنبال گرفتن در این رشته مهاجران بازگشت به خانه پس از جاری در سراسر کشور مستند اجرا در ابتدا برای 21 روز و پس از آن دیگر تمدید 19 روز تا آوریل 3 شامل گسترش Covid-19 شیوع برداشته شده است.

مقامات در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن این کارگران مهاجر در دسته و محل سکونت آنها را در قرنطینه امکانات برای اجباری 14 روز. دولت در حال کار اضافه کاری برای ایجاد اسکان برای این خلیج عودت. هر چند بسیاری از Covid-19 امکانات را در نزدیکی چهار فرودگاه بین المللی در دولت بیشتر شبیه تسهیلات مورد نیاز به دلیل پیش بینی فله جریان خلیج فارس بازگشت. دولت شدت یافته جستجو برای خالی آپارتمان, خانه, دروغ گفتن و خالی و حتی در houseboats افتاده در Alappuzha است که می تواند تبدیل به موقت قرنطینه امکانات و Covid-19 بیمارستان.

کرالا گزارش 395 Covid-19 موارد مثبت در دولت تا به امروز از آنها 50 درصد یا خلیج فارس عودت و یا مخاطبین خود را به عنوان دولت است خیره در یک کار دشوار است. حدود 1.8 میلیون نفر از کرالا در خلیج فارس از آنها بیش از یک میلیون نفر تنها در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی).

هفته گذشته امارات متحده عربی تهدید کرده بود به اعمال محدودیت در کشورهایی که حاضر به بازگشت شهروندان خود پیشرو دولت به شدت خود را تخلیه برنامه ریزی برای Malayalee مهاجران.

“کرالا است که مدیون به آن مهاجرت جمعیت برای دولت سریع توسعه و پیشرفت است. ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما به آنها را به عقب. ما می دانیم که آنها در حال رفتن را از طریق زمان دلخراش. ما با آنها هستند. ما روی صفحه نمایش خواهد شد و قرنطینه آنها پس از بازگشت خود گفت:” دولت وزیر Pinarayi Vijayan. او همچنین نوشته شده به نخست وزیر نارندرا دو بار به دنبال مداخله خود را برای بازگرداندن این رشته Keralites از کشورهای حاشیه خلیج فارس.

آن است که دو whammy برای کرالا. در حالی که دولت طبقه کارگر جمعیت به دنبال مراتع سبزتر در خلیج فارس, مردم از شمال هند و جنوب شرق پر رو به رشد کارگران مهاجر’ از درجه اعتبار ساقط در کرالا است. این پترو-دلار-سوخت رونق املاک و مستغلات در کرالا به عنوان حداقل چهار میلیون ایالتی کارگران مهاجر در بر داشت شغل در کشور در یک نقطه در زمان. به تدریج رونق رفته است, مجسمه نیم تنه و کارگران مهاجر’ قدرت غوطه ور به 2.5 میلیون پس از دولت مرکزی demonetisation رانندگی در سال 2016 راه اندازی یک تصادف در بخش دارایی غیر منقول.

کرالا است دست و پنجه نرم کردن با دوقلو مسائل.

“دولت به انجام یک عمل متعادل خوب. آن را به نگه داشتن آن در بین کارگران مهاجر در طنز خوب و در همان زمان به ارمغان بیاورد مهاجران به خانه حتی اگر حواله را به ضرب و شتم البته به طور موقت. مهاجرت است که در یک دمای Malyalaee را ژن. اگر نه خلیج فارس آنها را پیدا خواهد کرد یکی دیگر از مبارک شکارگاه به زودی. اما شش ماه آینده خواهد بود مبارزه گفت:” دکتر Irudaya راجان یک مهاجرت متخصص و عضو هیات علمی در تریواندروم بر اساس مرکز مطالعات توسعه.

در 2018-19 این مهاجران واریز 88,000 تومان کرور روپیه ستون فقرات دولت پول به اقتصاد است.

“بسیاری از کشورهای در حال تخلیه اتباع خود از غرب آسیا است. جامعه ما وجود دارد ، اما هند می تواند حداقل airlifted بیمار و زنان باردار که رشته وجود دارد. برخی از ما احساس می کنید که ما در حال زندگی در زمین بدون انسان. ما امیدواریم که که ما تخلیه خواهد شد تسریع پس از مستند محدودیت ها برداشته گفت:” KC Sajith یک بحرین مبتنی بر غیر مقیم Keralite.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>