Covid-19 pandemic: مانند تانک و جت در طول جنگ جهانی دوم با عجله به بوسیله اسباب گردنده از هواکش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می توانید سفارش بخش خصوصی به سطح شیب دار بالا خروجی از تجهیزات برای پزشکان و پرستاران. دولت انگلستان به استناد زمان جنگ بسیج برای پیگیری کردن هواکش. در آفریقای جنوبی مقامات کشف و ضبط یک هتل و تبدیل آن به یک مرکز قرنطینه. شرکت در همه جا با کسب و کار خود را به طور ناگهانی در ژنده پوش به پریدن با اعمال هر دو از نوع دوستی و حفظ خود.

این Covid-19 بحران را به یاد بسیاری از ما از تاریکی روز پس از 11 سپتامبر است. آن است که به سرعت در حال آمدن به شبیه به کسانی که پس از پرل هاربر زمانی که یک حمله سوار تمایلی ملت به جنگ جهانی دوم است.

به عنوان رئیس جمهور فرانکلین روزولت اعلام کرد و سپس “دشمنان قدرتمند باید مبارزه و تولید شده است.” عمده صنایع refitted خود را از تولید کنندگان کالاهای مصرفی به ارائه دهندگان جنگ مواد و تقریبا یک شبه. تولید کنندگان خودرو که تا به حال نوتبوک از 3 میلیون خودرو در 12 ماه گذشته ساخته شده تنها 139 برای استراحت از جنگ است. جنرال موتورز تبدیل به هواپیما موتور و کرایسلر به بدنه.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: 80 مناطق در سراسر هند تحت مستند به موارد صلیب 365

پس از Covid-19 بحران سازمان بهداشت جهانی خواسته است تا همه کشورها به “بهینه سازی در دسترس” تهویه ریوی تجهیزات است که کمک و یا جایگزین توابع تنفس برای بیماران بدحال پمپاژ اکسیژن به خون برای حفظ اندام های عملکرد. “درمان با اکسیژن عمده مداخله درمانی برای بیماران مبتلا به Covid-19” این سازمان گفت.

در حال حاضر با مرگ هزاران نفر و صدها هزار نفر سقوط بیمار از بیماری کروناویروس مشابه تلاش در راه است در سراسر جهان برای جبران کمبود فولاد ماسک, پنکه, sanitisers و بیشتر—و به کارگران بیکار چیزی برای انجام.

همچنین بخوانید: به عنوان coronavirus موارد افزایش در هند 40,000 هواکش برای 1.3 میلیارد نفر در نگرانی

“نسل ما آزمایش شده است هرگز مثل این” انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock نوشت: در روزنامه تلگراف. “پدربزرگ و مادربزرگ های ما بودند و در طول جنگ جهانی دوم زمانی که شهرهای ما بمباران شد در طول حمله رعد اسا. با وجود این تپش هر شب سهمیه بندی از دست دادن زندگی آنها کشیده با هم در یک عظیم ملی تلاش کنند. امروز نسل ما با آن مواجه است خود را تست.”

این بیماری همه گیر است مجبور ارشد پزشکان در بریتانیا خدمات بهداشت ملی (BHS) به تامل غیر قابل تصور: چگونه به جیره دسترسی به مراقبت های ویژه تخت و هواکش باید منابع سقوط کوتاه است.

Coronavirus به روز رسانی های زنده

بیمه خدمات درمانی است که بیمار مجهز برای مقابله با شیوع است که بی سابقه است در دوران مدرن. بیمارستان ها در حال حاضر در تلاش برای حداقل چهار برابر تعداد تخت های مراقبت ويژه برای دیدار با انتظار افزایش جدی ویروس, موارد, ارشد پزشکان به رویترز گفت اما ابراز ترس است که آماده سازی نه آغاز شده بود هفته پیش.

با جدی کمبود پنکه تجهیزات حفاظتی و آموزش کارگران پزشکان ارشد گفت: کارکنان در بیمارستان ها آغاز شد به مقابله با مشقت بار بحث در بخش مراقبت های سهمیه بندی هر چند بریتانیا ممکن است یک راه طولانی از به طور بالقوه نیاز به تصمیم گیری.

شرکت ها از همه اشکال و اندازه در حال تلاش برای کمک به—حتی به عنوان بسیاری از صنایع التماس برای دولت سهیم خواهد بود.

Gaming-سخت افزار ساز Razer, Inc. گفت: اگر چه مردم در خانه گیر کرده مشتاق هستند برای محصولات خود آن را تعویض بیش از فولاد ماسک. “Razer می داند که همه ما بخشی برای بازی در مبارزه با ویروس—مهم نیست که صنعت ما از” رئیس اجرایی Min-Liang Tan گفت در توییتر.

یوسی Sheffi که هدایت مدیریت زنجیره عرضه برنامه در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: “صحبت با یک شرکت در هنگ کنگ بود که تخصصی در لباس زنان اما در حال حاضر ساخت دنده محافظ برای پزشکی کارگران “در حال اجرا از 16 ساعت در روز و در هر روز است. چرا آنها آن را انجام? ساده است: هیچ کس خرید لباس زنانه در حال حاضر وجود دارد یک نیاز بزرگ برای دنده.”

فراری میهن و Fiat Chrysler Automobiles, NV در حال مذاکره با بزرگترین ایتالیا یک تولید کننده برای کمک به افزایش خروجی آن. فرانسه شکر تولید Tereos SCA را شروع به ساختن تزريق ژل استفاده می شود برای sanitisers در پنج از آن کارخانه است. ارائه می دهد برای کمک به ریخت و از همه صنایع از JCB ساخت و ساز-تولید کننده تجهیزات به Rolls-Royce Holdings Plc به خلاء, تمیز کننده, ساز Dyson Ltd.

خودروساز آلمانی فولکس واگن AG گفت: در روز جمعه آن را به دیگر تولید کنندگان در سراسر جهان به کاوش با استفاده از 3D چاپ به بیمارستان هواکش برای مبارزه با کروناویروس.

در یک بیانیه فولکس واگن در آن گفت: تا به حال مونتاژ یک نیروی کار شد و تست مواد و چک کردن زنجیره تامین به ببینید که چگونه آن را می توانید با استفاده از 3D چاپ برای کمک به ساخت بیمارستان هواکش و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

“تجهیزات پزشکی یک رشته جدید برای ما است. اما به عنوان به زودی به عنوان ما درک می کنیم نیاز و دریافت طرح ما می توانیم شروع” فولکس واگن گفت که نمونه اولیه قطعات چاپ شده بودند و آن Skoda بازوی شد شامل در این پروژه است.

جنرال موتورز در بیانیه ای گفت: این کار با Ventec زندگی سیستم برای فعال کردن دستگاه های پزشکی ساز به اهرم ما خودروساز تدارکات و تخصص بیشتر برای ساخت هواکش.

“ما در حال همکاری نزدیک با Ventec به سرعت در مقیاس بالا تولید خود را بسیار مهم تنفسی محصولات برای حمایت از کشور ما مبارزه با COVID-19 همه گیر” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا گفت.

فولکس واگن ورزشی با نام تجاری ماشین پورشه نیز گفت: در روز جمعه آن را می خواستم برای کمک به تلاش های امدادی. “ما در حال جمع آوری ایده ها در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد از نظر انسانی به کمک” رئیس اجرایی الیور Blume گفت: در یک تماس تلفنی به بحث درآمد.

مونیخ-بر اساس خودروساز BMW گفت: آن را بیش از حد بود و آماده برای کمک به. “تولید قطعات با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D است که امکان” آن را گفت.

سوئد ولوو خودروساز خواست همه دولت ها را به بحران به همان اندازه جدی و محدود کردن حرکات.

“من فکر می کنم برای اقتصاد ما نیاز به انجام کاری شدید و نه پس از آن تلاش half-hearted اقدامات است که کشیدن برای همیشه” رئیس اجرایی هاکان Samuelsson گفت. “ما در حال دیدن این اثر از این کروناویروس در حال افزایش است هر روز.”

در اسکاتلند آبجو BrewDog آغاز شده است ساخت دست sanitiser; در نروژ ارواح ساز Arcus تولید مواد ضد عفونی کننده مایع برای بیمارستان ها و خدمات اورژانس. لوکس کنگلومرا LVMH که عطر و محصولات مراقبت از پوست برندهای Dior و گیونچی حال کار بر روی مقادیر زیادی از تزريق ژل.

Sheffi از دانشگاه MIT گفت: برخی از این سوئیچ می تواند انجام شود در روز; دیگران را هفته. به نام او برای دولت به خواسته های بیشتری در بخش خصوصی است. “ما باید قابلیت های شگفت انگیز ما فقط باید به مارشال و ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

مردم در خط مقدم هستند و از جان گذشته. کارگران بیمارستان در واشنگتن شده اند ساخت محافظ پزشکی دنده از بانکها و دیگر اجرا از آسیاب مواد به عنوان آنها مقابله با کمبود شدید تجهیزات مورد نیاز برای مراقبت از بیماران که ممکن است Covid-19. AFT پرستاران و بهداشت حرفه ای یک اتحادیه ملی صادر شده و درخواست برای تجهیزات برای اعضای تحت عنوان “قبر تهدید.”

شرکت موتور فورد. کشیدن تمام تبلیغات خود را ترویج وسایل نقلیه خود را و جایگزین کردن آنها را با حزن انگیز اطلاعیه یادآور جنگ جهانی دوم که توصیف چگونه در دیربورن میشیگان-شرکت مستقر در پاسخ به این ویروس از جمله دادن فورد اعتباری مشتریان برخی از امداد پرداخت. تبلیغات توجه داشته باشید که فورد با آن قرن سابقه طولانی ساخته شده تانک و هواپیما در زمان جنگ و ارائه امداد رسانی در بلایای طبیعی است.

لکه های تولید شده به سرعت در حال در هفته گذشته آن را به عنوان روشن شد که هیچ چیز برای رفتن به حالت عادی کاملا در حالی که مقامات شرکت گفت.

همانطور که در زمان جنگ دولت ها در سراسر جهان در حال تحمیل عظیم تعطیلی در مدارس, سفر و مکان تجمع و محرومیت بسیاری از کارگران از رفتن به محل کار.

برخی نیز در حال هل دادن محدودیت که نگرانی و مدنی.

در اسرائیل برای مثال در سرویس های امنیتی در حال پیگیری آلوده به مردم و مردم به آنها مراجعه کنید با تلفن همراه مانیتورینگ, طراحی و توسعه برای ردیابی تروریست ها. در نیویورک اندرو کومو فرماندار دستور داد زندانیان را بر اساس الکل دست sanitiser که آنها خود را ممنوع از استفاده به دلیل الکل.

و برخی از مدیران بوده است که تمایلی نسبت به دیگران. Elon Musk که علنا تردید در مورد گرانش coronavirus توییتی در روز جمعه که SpaceX و Tesla, Inc. در حال کمک به ساخت هواکش “حتی اگر من فکر می کنم آنها احتمالا نمی خواهد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>