‘Covid-19 همه گیر تسریع موارد دو برابر بیش از گذشته 6 هفته’: که رئیس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این بیماری همه گیر کوروناویروس “در ادامه به سرعت” با دو برابر شدن موارد بیش از شش هفته سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور گفت:.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: نزدیک به 16 میلیون نفر در حال حاضر شده است در گزارش خود به سازمان ملل آژانس های بهداشتی با بیش از 640,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

Tedros تشکیل خواهد شد در روز پنج شنبه که کمیته اضطراری یک رویه مورد نیاز شش ماه پس از آژانس اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی ساخته شده در Jan. 30 برای شیوع کروناویروس. پانل را توصیه او در این بیماری همه گیر.

“Covid-19 اتحادش را تغییر جهان ما,” او به خبرنگاران گفت: از چه کسی ژنو ستاد در روز دوشنبه. “آن را آورده مردم جوامع و ملت ها با هم — و رانده و آنها را از هم جدا.”

وی با ذکر برخی از عوامل است که ثابت کرده اند موثر در برخی از کشورها از جمله رهبری سیاسی, آموزش و پرورش, افزایش تست و بهداشت و جسمی فاصله گرفته است.

“ما زندانیان از این بیماری همه گیر. هر یک از ما می تواند یک تفاوت” Tedros گفت. “آینده در دست ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>