Covid-19 شیوع: زمانی که coronavirus اوج اپیدمی در کشور ؟

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اوج در هند ؟ این سوال در مقابله با هند پس از چین برای اولین بار در دو و نیم ماه, به گزارش روز پنج شنبه است که آن را تا به حال شناسایی شده هیچ عفونت های محلی روز گذشته نشان می دهد شاید که این بیماری همه گیر به اوج خود رسید در کشور منشاء آن است. تا مطمئن شوید که چین چهره خطر موج دوم از عفونت به عنوان دولت برطرف محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع و مردم به تدریج از سرگیری زندگی عادی.

هند با توجه به دولت است که هنوز هم در محلی انتقال فاز از این بیماری همه گیر در جایی که این بیماری محدود به افرادی که در تماس با آلوده خارجی و یا بازگشت از سرخپوستان که خارج از کشور بوده است و آن را در مکان هایی که آنها می کردند.

شده است وجود دارد هیچ جامعه انتقال و امید این است که آن را ضربه اوج در دو هفته آینده و به تدریج شروع به مخروطی; حتی پس از آن را معطل به عنوان یک بومی ویروس است که می تواند چالش کشیدن سیستم مراقبت های بهداشتی توسط resurging در آینده است. کمتر سناریوی خوش بینانه است که هند برای چاق شدن برای یک مبارزه طولانی است.

در مورد اینکه آیا این بیماری به اوج خود رسید در چین که در شهر ووهان آن سرچشمه در پایان 2019 دانشمندان تقسیم می شوند. این دیدگاه خوش بینانه این است که این عفونت در حال حاضر به اوج خود رسید و در چین; کمتر گلگون سناریو این است که آن را تنها در انجام این کار ممکن است با 550-600 میلیون نفر در جهان در پرجمعیت ترین کشور آلوده به ویروس.

یک تجزیه و تحلیل توسط دیوید Cyranoski از علم در مجله Nature به نقل از زونگ اتباع چینی پزشک رهبری یک کمیته شیوع عنوان کرد و گفت: در 11 فوریه که coronavirus خواهد اوج در چین تا پایان ماه فوریه.

زونگ که مشهور است برای کشف ویروس عامل سندرم حاد تنفسی (سارس) گفت: این وضعیت بهبود یافته بود به دلیل مداخلات از جمله محدودیت های مسافرتی. اما تحقیقات دیگر نشان می دهد عفونت ممکن است افزایش دوباره با بلند کردن اجسام از محدودیت.

مردم در شهرستانها چینی شروع به بازگشت به کار در هفته گذشته است که می تواند منجر به زنجیره ای از انتقال با توجه به هیروشی Nishiura متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هوکایدو در ساپورو, ژاپن. عفونت می تواند اوج بین اواخر ماه مارس و اواخر ماه مه, او گفت:, و تخمین زده است که بین 550 میلیون و 650 میلیون نفر در سراسر چین در معرض خطر آلوده شدن حدود 40 درصد از جمعیت کشور.

گابریل لئونگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید: جامعه مصونیت ندارد به Sars-CoV-2 و از این رو آن را رفت و برگشت از طریق.

اپیدیولوژی ترس است که هند برای مسافت های طولانی با یک مختصر اوج در مکان های که در آن موارد ثبت شده و سپس به گسترش در سراسر کشور است.

“ما باید داده ها تنها از چین و ایتالیا و اسپانیا و آلمان است. در آغاز گسترش عفونت آهسته بود در این کشور است. وجود اندکی افزایش در مواردی که آلوده به مسافران در تماس با مردم محلی. در ایتالیا, موارد, شروع به پریدن کرد از چند صد تا چند هزار نفر از موارد در حدود دو هفته است. که پرش از محلی به جامعه انتقال است. آیا جامعه انتقال در هند وجود دارد هیچ مدرکی نشده است. اما ما باید آن را با کمی نمک چرا که ما در حال انجام گسترده تست” گفت: Amit Singh, دانشیار مرکز تحقیقات بیماری های عفونی, هند موسسه علوم.

“ما باید برای رفتن به نظارت حالت به درک که. در کره جنوبی که رفت به جامعه و انجام آزمایش های گسترده. اما آیا ما به اندازه کافی تست کیت برای انجام این کار در حال حاضر ؟ آیا ما باید معرف به انجام چنین آزمایش در مقیاس بزرگ. ما چنین متراکم کشور و برای یک بخش خاص مردم زندگی می کنند تا به یکدیگر نزدیک است. ما باید به آماده سازی به شدت حاوی این قبل از آن می شود uncontainable” هشدار داد سینگ.

Dr T یعقوب جان کهنه virologist بازنشسته استاد مسیحی کالج پزشکی وللر و رئیس سابق شورای پزشکی تحقیقات مرکز تحقیقات پیشرفته در ویروس شناسی, انعکاس نگرانی است.

“این یک ویروس جدید, بنابراین پیش بینی ممکن است درست باشد. من می توانم به شما بگویم که چگونه میکروب ها رفتار می کنند. این یک تنفسی انتقال ویروس است که با جلب اجتماعی تماس بگیرید. بنابراین ما پیش بینی است که آن را به طور گسترده ای که به معنی آن می تواند طیف وسیعی از 10 ٪ تا حتی 40 درصد از جمعیت. ما باید انتظار بدترین سناریو خوشحال می شود و بعد از آن نبود که به نوبه خود تا. با گذشت زمان افزایش منحنی خواهد بود تندتر است.”

“آیا انتظار یک سونامی اما انتظار بهمن. ما باید با استفاده از هر روز در حال حاضر” او هشدار داد. “من انتظار [که] از فوریه 1, ما را سیستماتیک ساختن Icu [ويژه], پنکه, دنده محافظ زیرساخت ها و آموزش پزشکان. من انتظار داشتم که یک متحد بیانیه سیاست اما ما شنیده ام که از مرکز.”

یکی دیگر از بهداشت عمومی و متخصص است که در ارتباط با برجسته پژوهشی سازمان گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت: “همه چیز بستگی به این دارد که چگونه به خوبی ما قادر به مهار جامعه انتقال است. شما باید جزئیات بسیار دیده می شود آنقدر در رسانه های اجتماعی در مورد مسطح منحنی. بنابراین ما باید ببینیم چقدر ما می توانیم صاف منحنی که با مداخلات اجتماعی مانند فاصله.”

“ما مانند یک کشور کوچک اروپایی است. Chikungunya درنگ تقریبا برای یک سال. در برخی از قطعات آن را تنها در فصل آینده است. H1N1 [آنفولانزای خوکی] شیوع بومی شد و پس از دو تا سه فصل اما دم درنگ. به طوری که این ویروس بیش از حد ممکن است تبدیل به بومی. اما برخی از عادات مجبور به تغییر دائم مانند بهداشت فردی و شستن دستها بدون تف و غیره.”

موارد شدید عفونت تنفسی نیاز به ردیابی و مستند در حال حاضر برای تعیین جامعه انتقال این کارشناس پیشنهاد شده است.

“…ما تست موارد مشکوک? چگونه بسیاری از آنها وجود دارد ؟ آیا ما می دانیم که اگر وجود افزایش شدید عفونت های تنفسی حاد (ساری). اگر تعداد کسانی که در حال رفتن وجود دارد ممکن است جامعه انتقال در حال حاضر. ما نظارت را به تقویت و پذیرش با ساری را به مطلع می شود,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>