Covid-19 شیوع: چگونه مردم در سراسر جهان در حال مقابله با بحران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 240,000 نفر کشته و بیش از 9,800. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. تقریبا 85,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

• ایتالیا می گذرد چین برای بسیاری از coronavirus مربوط به مرگ و میر.

• سناتور ایالات متحده آمریکا به فروش سهام قبل از شیب زیان بازار از ویروس.

• فرماندار کالیفرنیا مسائل ایالت orde r برای مردم به ماندن در خانه.

• ووهان, چین, گزارش, هیچ مورد جدید برای دومین روز متوالی.

ایران به دنبال کمک از سازمان ملل متحد

ایران در سازمان ملل متحد مصرانه از جامعه بین المللی به تماس در ایالات متحده آمریکا برای لغو تحریم ها علیه این کشور بلافاصله پس از آن می تواند واردات دارو و تجهیزات پزشکی به شدت مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایران یکی از سخت ترین-آمار کشورهای جهان در COVID-19 بیماری همه گیر. نه از 10 مورد در خاورمیانه آمده از جمهوری اسلامی و ترس باقی می ماند که آن را ممکن است تحت گزارش آن موارد است.

ایران U. N. ماموریت در بیانیه ای گفت در اواخر روز پنجشنبه که “غیر انسانی و غیرقانونی” آمریکا تحریم ها مانع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 به کشورهای دیگر و در حال آسیب رساندن به سلامت و زندگی ایرانیان.

“به عبارت دیگر در حالی که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از این ویروس داخلی آن است که کمک به گسترش ویروس خارجی تضعیف توانایی حرفه ای با برخی از کشورها را تحت تاثیر قرار است که سعی در مبارزه با آن بیماری همه گیر” ماموریت گفت.

این ماموریت به نام ایران “به مثابه جنایت علیه بشریت” گفت: آنها “آن را تقریبا غیر ممکن است برای ایرانیان به واردات مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی.”

آن گفت: یک مکانیزم ویژه اجازه دادن به ایران برای واردات دارو بسیار دشوار است به دلیل استفاده از تحریم مربوط به “موانع” از جمله دشواری های افراطی برای ایران به استفاده از منابع مالی خارج از کشور.

کره جنوبی اجرا قرنطینه

کره جنوبی می گوید آن را تست تمام مسافران که از اروپا برای coronavirus شروع یکشنبه به عنوان آن را تقویت کنترلهای مرزی برای جلوگیری از بیماری از re-entering میان گسترش شیوع بیماری در این قاره.

کره جنوبی وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho روز جمعه گفت این کشور نیز از روز شنبه اجرا 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع بازگشت از اروپا و خارجی ورود از اروپا برای اقامت طولانی مدت در کره جنوبی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم.

یون می گوید این کشور هیچ برنامه فوری برای گسترش چنین اقداماتی به مسافران پس از رسیدن از ایالات متحده است.

کره جنوبی در حال حاضر تقویت غربالگری برای همه مسافران به ورود از خارج از کشور نیاز به آنها را به انجام حرارت چک پر کردن پرسشنامه سلامت ارائه خود را به شماره تلفن همراه و دانلود برنامه برای ارسال گزارش های روزانه در مورد وضعیت سلامت خود را به مقامات.

فرماندار کالیفرنیا تحمیل اقامت-در-سفارش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قرار داده است, پرجمعیت ترین دولت در stay-در-خانه سفارش.

گسترش آن به حدود 40 میلیون نفر محدودیت او گفت: در حال حاضر اعمال می شود به حدود نیمی از دولت است. او گفت: در اواخر روز پنجشنبه که ایالت محدودیت در هر غیر ضروری جنبش در خارج از خانه مورد نیاز است برای کنترل گسترش coronavirus را تهدید می کند که به پایمال کردن دولت به سیستم پزشکی.

Newsom پیش از آن در روز صادر وخیم پیش بینی است که 56 درصد از جمعیت کالیفرنیا می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته.

برزیل بلوک های خارجی

برزیل است که آخرین کشور برای جلوگیری مسافران بین المللی از پرواز در, از جمله کسانی که از مناطق سخت ترین آمار جدید کروناویروس.

خارجی ها از آمدن از چین, اتحادیه اروپا, ایسلند, نروژ, سوئیس, انگلستان, ژاپن, مالزی, استرالیا و کره جنوبی محروم خواهد شد ورود به این کشور آمریکای جنوبی برای 30 روز آینده شروع پنج شنبه.

چندین کشور دیگر در این منطقه در حال حاضر گرفته اند اندازه گیری. برزیل تایید کرده 621 موارد coronavirus با هفت نفر کشته شدند.

کره شمالی منتشر 4,000 از قرنطینه

کره شمالی می گوید: از آن منتشر شد هزاران نفر از مردم از قرنطینه از جمله همه اما سه خارجی در حالی که حفظ یک رابطه جنسی خشن, کمپین برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور است.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.”

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گفت: بیش از 4000 نفر از مردم منتشر شده در این استان از شمال و جنوب Pyongan و Kangwon پس از تایید مقامات بهداشتی آنها دیگر علائم است.

هنگامی که ترکیب اعداد از حالت قبلی گزارش های رسانه ها این فرض که شمالی است که تا کنون منتشر شده حدود 8000 نفر از قرنطینه.

این کشور تا به حال در ابتدا قرار داده شده 380 خارجی تحت قرنطینه اما KCNA می گوید تنها سه نفر از آنها باقی می ماند تحت پزشکی انزوا. شمال در اوایل این ماه مرتب یک دولت خاص پرواز به پرواز ده ها دیپلمات به شهر ولادی وستک.

کارشناسان می گویند یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند عواقب وخیم ناشی از این کشور فقیر نظام سلامت و کمبود تجهیزات پزشکی.

این کشور را ممنوع کرده است گردشگران خارجی تعطیل تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین شدت غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

مکزیک و آمریکا بحث مرز تجارت

مکزیک روابط خارجی وزیر می گوید که او مذاکرات با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در مورد محدودیت های مسافرتی در مرز “که نمی فلج کردن فعالیت های اقتصادی و خروج از مرز به تجارت و کارگران است.”

Marcelo Ebrard روز پنجشنبه گفت او می دهد جزئیات بیشتر در فردا.

Pompeo نوشت: در حساب توییتر خود را که او و Ebrard “کار کرده اند از نزدیک در محدودیت های مسافرتی که تعادل حفاظت از شهروندان ما از انتقال بیشتر از #COVID19. با هم ما می تواند به کاهش خطرات بهداشت عمومی و اولویت بندی ضروری مرزی بازرگانی و تجارت است.”

کره جنوبی گزارش 87 موارد جدید

کره جنوبی گزارش کرده است 87 مورد جدید از رمان coronavirus و سه مرگ و میر بیشتر آوردن آن در مجموع به 8,652 موارد و 94 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: 316,600 مردم که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس و 2,230 منتشر شده از بيمارستان ،

در حالی که عفونت را آهسته در بدترین آمار در شهر Daegu وجود دارد نگرانی رو به رشد در مورد افزایش مداوم موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

این کشور به تازگی به تقویت غربالگری از همه مسافران به ورود از خارج از کشور برای جلوگیری از ویروسی شدن دوباره وارد میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و شمال امریکا است.

واشنگتن می بیند CORONAVIRUS مورد افزایش

منطقه کلمبیا اعلام کرده است 32 نفر از COVID-19 coronavirus از جمله یک دختر هشت ساله و پسر, آوردن مجموع به 71. جدید عفونت شامل مجموعه ای از افراد جوان با 12 شناسایی زیر سن 35….

DC مقامات بهداشتی به مدت طولانی پیش بینی کرد که تعداد محلی خواهد سنبله به عنوان مردم بیشتر مورد آزمایش قرار گرفتند. صبح روز پنج شنبه به آنها اعلام کرد که یک سوم از اعضای DC آتش نشانی تا به حال آزمایش مثبت است.

شهردار موریل Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری و بسته تمام مدارس از طریق پایان ماه. محبوب گیلاس شکوفه جشنواره به تعویق افتاده است کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

واشنگتن شمارش را شامل نمی شود افرادی که ممکن است آلوده شده اند در واشنگتن زندگی می کنند در نزدیکی ویرجینیای شمالی یا جنوب مریلند.

فیلیپین ممنوعیت ورود اتباع خارجی به طور نامحدود

فیلیپین است به طور نامحدود ممنوعیت ورود اتباع خارجی پس از دولت اعلام وضعیت فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در میان شیوع کروناویروس.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت در اواخر روز پنجشنبه که آن را به طور موقت تعلیق صدور ویزا در همه خارجی آن پست بلافاصله موثر.

“این می رود یکی از ضروری گام به جلو: در مجموع بان دریافتی از بازدید کنندگان خارجی از تمام ملیتها” وزیر امور خارجه Teodoro اهسته گفت: در یک صدای جیر جیر. “خروجی بازدید کنندگان خارجی داده می شود باید همه به کمک به خارج شدن. ساده لوحانه به بازداشت آنها است.”

شدید حرکت معاف خارجی دولت و سازمان بین المللی مقامات و وابستگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خارجی و همسران و فرزندان فیلیپینی شهروندان این اداره گفت.

چین STAGGERS نسبت به نرمال

برخی از پروازها به مقصد پکن در حال جایگزین برای فرودگاه منطقه ای برای از بین بردن فشار در پایتخت برای غربالگری تعداد زیادی از مسافران ورودی.

چین ممنوع مسافران از خارج از کشور اما پکن و شهرهای دیگر هستند و نیاز است که همه تحت 14 روز قرنطينه یا در خانه و یا در یک دولت-تسهیلات تعیین شده مانند یک هتل و یا موقت مشاهدات مرکز.

چین بسیار به آرامی در حال بازگشت به زندگی با دولت گفت: حدود 80 درصد از فعالیت های اقتصادی بازسازی شده است اگر چه میلیون ها نفر از کارگران باقی می ماند رشته ممنوعیت سفر.

پکن صنعت گردشگری است که هنوز هم در انتظار فقط به عنوان آن را باید ramping تا برای فصل تابستان است. دیوار بزرگ است که تا حد زیادی بسته و آن را همچنان ممنوع برای بازدید از شهر ممنوعه, باستانی سابق کاخ امپراتوران چین.

کالیفرنیا فروشگاه تفنگ مالک امتناع COVID-19 مشورتی

در آالمدا کانتی کلانتر Sgt. ری کلی گفت یک فروشگاه اسلحه به نام خورشیدی تاکتیکی در کاسترو ولی خودداری کرده است به رغم این پناهگاه در خانه سفارش دهید. او گفت: ماموران توصیه کرده اند که مغازه را ببندید.

“ما شروع خوبی” کلی گفت پنج شنبه. “سپس ما ارسال توجه به نزدیک و پس از آن ما را در اجرای.”

فروشگاه جواب نداد تماس تلفنی پنجشنبه و بلافاصله پاسخ به پیام. یک پیام در آن Facebook page گفت: این فروشگاه در حال حاضر عامل در یک قرار ملاقات-تنها بر اساس خواست مشتریان به تماس با پلیس محلی در اعتراض به تلاش برای بستن آن و دیگر فروشگاه اسلحه.

“شما 2nd Amendment درست است که دیگر ضروری در نظر گرفته شود در طول مجبور پناهگاه در محل” فروشگاه گفت. “لطفا به اشتراک بگذارید و با دریافت کلمه. تماس خود را مقامات محلی, اخبار ایستگاه و Alameda County Sheriffs office به آنها اطلاع دهید که چگونه شما احساس می کنید در مورد خود 2nd Amendment حقوق بودن دور گرفته شده است.”

ووهان گزارش صفر موارد

چین در شهر ووهان که در آن ویروس در قلب جهانی همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و ثبت دومین روز متوالی با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

در سراسر کشور در مجموع 39 نفر ثبت شده جمعه وزارت بهداشت گفت: همه آنها آورده شده از خارج از کشور. سه مرگ و میر بیشتر شد همچنین ثبت آوردن چین در مجموع به 3,248 شکل پیشی گرفتن در روز پنج شنبه توسط ایتالیا به عنوان بالاترین در یک ملت است.

چین هنوز آگهی در کلی موارد با 80,967 بیش از 71,000 از آنها اعلام شده و سالم به خانه فرستاد.

چین سست برخی از محدودیت های مسافرتی در هوبئی استان های اطراف ووهان اگر چه آن استانی مرزی باقی مانده بسته و ووهان خود را همچنان تحت مستند. مقامات می گویند آنها تنها بالابر قرنطینه پس از ووهان می رود 14 روز متوالی با هیچ مورد جدید.

ویسکانسین گزارش اول مرگ و میر

دو ویسکانسین ساکنان درگذشت از coronavirus همه گیر برای اولین بار گزارش می شود در دولت است.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers پنج شنبه اعلام کرد که یک مرد در 50s از Fond du Lac County, و یک مرد در 90s از Ozaukee County فوت کرده است. هیچ جزئیات دیگری در مورد شرایط خود گزارش شد.

هاوایی سناتور ایالت آزمایش مثبت

هاوایی امور بهداشت ، کلارنس Nishihara مطلع شد شنبه که او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Nishihara اول شناخته شده هاوایی مجلس برای تست مثبت و برای اولین بار در هاوایی دولت کاپیتول ساختمان سنا ارتباطات سخنگوی جسی Broder ون دایک گفت.

رئیس جمهور مجلس سنا ران Kouchi ارسال یک یادداشت معرفی تمام سنا دفاتر دید تا اطلاع ثانوی.

هائیتی تایید اول 2 مورد از CORONAVIRUS

هائیتی خود را تایید کرده است دو مورد اول از جدید کروناویروس.

رئیس جمهور Jovenel Moise گفت: ناشناس بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 شده اند قرنطینه. او کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر از ترس برای ایمنی خود را.

Moise همچنین گفت که تمام فرودگاه ها و مدارس و کارخانه ها و بنادر.

اعلام می آید تنها چند روز پس از مقامات از مرز بسته است که هائیتی و جمهوری دومینیکن به اشتراک گذاری در جزیره هیسپانیولا.

هائیتی فقیرترین کشور در نیمکره غربی و بسیاری از نگرانی این کشور مجهز به رسیدگی ممکن است گسترش از coronavirus.

مهاجر بازداشت شدگان همچنان در معرض خطر

سیاتل — یک قاضی فدرال کاهش یافته است به منظور آزادی بازداشت شدگان مهاجرت که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس چرا که آنها هستند و یا دارای شرایط بهداشتی اساسی.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از واشنگتن و غرب حقوق مهاجران پروژه به دنبال انتشار نه تن از بازداشت شدگان در ایالات متحده مهاجرت و گمرک را در شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما.

ایالات متحده منطقه قاضی James L. Robart گفت: او آگاه بود و از جاذبه و به سرعت در حال تحول طبیعت COVID-19 بحران, اما این است که هیچ شواهدی از شیوع در بخش خصوصی اجرا زندان یا که آژانس اقدامات ناکافی هستند.

یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی خاموش فروشگاه

قطب نما هواپیمایی تعطیل عملیات در ماه آوریل با توجه به شیوع کروناویروس.

بیانیه ای از مینیاپولیس-بر اساس شرکت می گوید: قطب نما هواپیمایی “ساخته شده است دشوار است تصمیم به توقف عملیات موثر مارس 7.” با توجه به بیانیه “رادیکال ظرفیت کاهش چپ قطب نما بدون توانایی پرواز و حتی حداقل های ماندگار برنامه.”

استار تریبیون همچنین گزارش می دهد که قطب نما’ دلتا وابسته به عملیات پایان خواهد رسید مارس 31 به جای سیم پیچ را بعد از این سال به عنوان برنامه ریزی شده.

رئیس جمهور سارا نلسون انجمن از خدمه پرواز در تماس خاموش “ویرانگر است.” اتحادیه نشان دهنده بیش از 200 کابین خدمه در قطب نما. تحت پدر و مادر ترانس متحده هواپیمایی, قطب نما, منحصرا مگس ها در کشورهای غربی است اما نگهداری آن در دفتر مرکزی شرکت در شهرهای دوقلو.

COVID-19 همچنان داد و بیداد در واشنگتن

مرگ و میر در ایالت واشنگتن از کروناویروس جدید افزایش یافته و به 74 و در تعدادی از موارد صدر از 1300 به گفته مقامات بهداشتی دولت.

پادشاه شهرستان گزارش چهار مرگ و میر — آوردن مجموع آن به 60 — در حالی که, Snohomish, بنتون و جزیره شهرستانهای هر گزارش یک مرگ.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee صادر سفارش یکشنبه منع غیر فوری پزشکی و دندانپزشکی در تلاش برای امن تجهیزات حفاظتی مورد استفاده توسط خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. منظور امر به هر روش که نیاز به کسی برای پوشیدن دنده محافظ.

“ما می دانیم که مراقبت های بهداشتی شخصی تجهیزات حفاظتی زنجیره تامین در واشنگتن شده است به شدت مختل قابل توجهی افزایش استفاده از تجهیزات از جمله در سراسر جهان” Inslee در بیانیه ای گفت. “ما همه ما می توانیم برای محافظت از زنان و مردانی که از ما محافظت می کند.”

بالا مقام سازمان ملل متحد مبتلا COVID-19

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا, مدیر اجرایی, David Beasley می گوید او تشخیص داده شده است با COVID-19.

بیسلی می گوید: در بیانیه ای که او شروع به احساس بیمار پس از بازگشت از سفر رسمی به کانادا قرار داده و خود را به قرنطینه در کارولینای جنوبی خانه شنبه گذشته.

بیسلی می گوید: علائم خفیف بوده اند و او در ارواح خوب است. او می گوید: او همچنان به کار از خانه و کارکنان خود را در حال کمک به او اطلاع هر کسی که او تا به حال در تماس با خود را در طول سفر.

بیسلی به اجرای برنامه پس از 2017 فراهم می کند که مواد غذایی به بیش از 80 میلیون گرسنه و مردم گرسنه در سراسر جهان است.

63 سال Beasley شد فرماندار کارولینای جنوبی برای چهار سال با شروع در سال 1995.

AIR NEW ZEALAND می شود دولت یونان

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند دولت نجات ملی هواپیمایی با ارائه بیش از 500 میلیون دلار در وام.

هوایی نیوزیلند در حال حاضر متوقف ترین مسیرهای بین المللی و کاهش در پروازهای داخلی با توجه به شیوع کروناویروس. شروع جمعه نیوزیلند است مرزهای خود را بسته به همه اما شهروندان و ساکنان پایان اکثر خطوط هوایی سفر به جنوب اقیانوس آرام در کشور است.

Air New Zealand گفت: آن قطع خواهد شد نیروی کار خود را از 12,500 30 درصد. شرکت هواپیمایی است که 52 درصد متعلق به دولت است که ارائه وام 900 میلیون دلار نیوزیلند دلار ($511 میلیون) بیش از دو سال است.

وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت که بدون مداخله نیوزیلند در خطر بود از نداشتن یک شرکت هواپیمایی ملی. نیوزیلند تا به حال 28 تایید موارد COVID-19 همه متصل به مسافرت های بین المللی. شده اند وجود دارد هیچ نشانه ای در عین حال محلی شیوع.

لوئیزیانا بهداشت و درمان سبب شیوع

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تعداد فزاینده ای از جدید کروناویروس موارد می تواند فشار دولت گذشته ظرفیت خود را برای ارائه مراقبت های بهداشتی در هفت روز است.

ادواردز تاکید کرد و بعدها در کنفرانس خبری که شماره یک “بدترین سناریو” که او گفت: “عاقلانه است.”

تعدادی از افراد شناخته شده مبتلا به این ویروس در لوئیزیانا شروع به پریدن کرد به حدود 380 ادواردز گفت: بعد از ظهر پنجشنبه. که تا از 280 روز قبل است.

“ترس من بر اساس مدل سازی است که من دریافت کرده ام امروز است که در عنوان کمی تا هفت روز ما می تواند شروع به فراتر از ظرفیت و توانایی ما برای ارائه مراقبت های بهداشتی” ادواردز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک کنفرانس تلفنی رئیس جمهور برگزار شد با فرمانداران که انجام شد توسط شبکه های خبری.

“ما برخی از درخواست ها در, برای مثال ما یک VA بیمارستان در نیواورلئان که در آن ما درخواست شده قادر به افزایش بیماران وجود دارد” ادواردز گفت.

“من قصد دارم به سعی کنید به شما را فوری تصویب در بیمارستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته ادواردز.

برزیل قفل خود را از همسایگان خود

برزیل بستن مرزهای خود با بسیاری از آن آمریکای جنوبی و همسایگان یک تصمیم بسیاری از آنها در حال حاضر ساخته شده و در درمان هر بيمار مبتلا به “شدید آنفولانزا” به عنوان یک coronavirus مورد.

امریکا بزرگترین کشور هنوز مذاکره با اروگوئه. وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta نیز گفت: خانواده های افرادی که آزمایش مثبت دریافت خواهد کرد پزشکی اجازه ماندن در خانه به مدت دو هفته.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro که در ابتدا رد شیوع بیماری به عنوان “هیستری” است که در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل و مبارزه با این ویروس که Mandetta و فرمانداران دولت منجر شده تا کنون. برزیل 621 موارد تایید شده از COVID-19 ویروس و گزارش شش مرگ و میر.

پرتغال اضطراری اعمال

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کاستاریکا اعلام کرد که افراد آلوده به ویروس coronavirus می شود محدود به خوابگاه خود و بسیاری از رسانه های خرده فروشی باید به عنوان بخشی از یک 15 روز وضعیت اضطراری در این کشور اروپایی است.

کسانی که بیش از 70 سال سن و یا بیماری های مزمن باید تنها ترک خانه برای پیاده روی های کوتاه به دلایل بهداشتی. کاستاریکا گفت: بقیه مردم باید تنها به ترک خانه و رفت و آمد به محل کار مغازه برای ضرورت به کمک یکی از اعضای خانواده به همراه فرزندان و یا به راه رفتن یک حیوان خانگی.

کاستاریکا اضافه شده است که تمام مغازه های خرده فروشی به جز سوپر مارکت ها, نانوایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و دکه های روزنامه فروشی در حال دستور به نزدیک است.

جشنواره کن به تعویق افتاد

فرانسه در جشنواره فیلم کن مسلما جهان معتبرترین جشنواره فیلم و سینما, بزرگترین گردهمایی سالانه است به تعویق افتاد آن 73 edition.

سازمان از Riviera فرانسه, جشنواره, به جای برنامه ریزی شده ممکن است 12-23 می گویند آنها با توجه به حرکت جشنواره به پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

برگزار شده بود و تمایلی به انصراف از جشنواره کن. اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش از طریق فرانسه شد اما اجتناب ناپذیر است که یک جمع مانند جشنواره کن نمی تواند رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. “از دیدن شما بسیار به زودی” این جشنواره در بیانیه ای گفت.

ارتش آمریکا در نظر استقرار مبارزه با بیمارستان

مقامات ارتش می گویند یک ارتش مبارزه با پشتیبانی بیمارستان و یک بیمارستان صحرایی به زودی مستقر می شود.

مبارزه بیمارستان به طور معمول دارای 248 تخت از جمله 48 برای مراقبت های ویژه با هواکش و میدان بیمارستان دارای 32 تخت, اما می توان با افزایش یکی دیگر از 60 تخت. از کسانی که وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 24 تخت های مراقبت ويژه با فن.

دو واحد در حال رفتن به یک مبارزه بیمارستان از پایگاه مشترک لویس McCord در واشنگتن و 586th بیمارستان صحرایی از فورت کمپبل, Kentucky.

به گفته یک مقام دفاعی به احتمال زیاد دو محل در این نقطه از شهر نیویورک و سیاتل.

خارجی ها گزارش آزار و اذیت در شهرستانها سرمایه

یکی دیگر از سفارت آمریکا در آفریقا گزارش ضد خارجی احساسات بیش از coronavirus.

سفارت در کامرون می گوید آمریکایی ها و دیگر خارجی ها در شهرستانها عمده از یائونده و دوالا گزارش “کلامی و آنلاین و آزار و پرتاب سنگ و کوبیدن بر روی وسایل نقلیه اشغال شده توسط مهاجران.”

بسیاری از آفریقا بیش از 600 تایید موارد coronavirus افرادی که به تازگی از ایالات متحده و بریتانیا و ایتالیا و دیگر در معرض خطر کشور است.

سفارت آمریکا در اتیوپی صادر مشابه هشدار امنیتی باعث دفتر نخست وزیر اعلام کرد که COVID-19 “است و نه مربوط به هر کشور یا ملیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>