Covid-19 شیوع: مرگبارترین روز برای امریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افزایش حداقل 2,228 روز سه شنبه یک روز رکورد به بالا 27,000 به عنوان مقامات مورد بحث چگونه به بازگشایی اقتصاد بدون reigniting شیوع. قبلی تک روز ثبت شد 2,069 تعیین آخرین جمعه است.

ایالات متحده با جهان سوم بزرگترین جمعیت گذشت یک نقطه عطف دوم در روز سه شنبه با بیش از 600.000 گزارش موارد سه برابر بیشتر از هر کشور دیگر.

شهر نیویورک وزارت بهداشت در عین حال گفت: مرگ و میر است و در حال حاضر بیش از 10 ، 000 از جمله 3,700 مرگ و میر اضافه شده در روز سه شنبه. مقامات بهداشت هشدار داده اند که مرگ و میر یک “شاخص عقب مانده” و به این معنی نیست که جارو اقامت در خانه محدودیت یک شکست هستند. ایالت نیویورک و برخی دیگر سخت-آمار مناطق ادامه به گزارش های تیز کاهش در hospitalisations و بیماران هواکش.

کارشناسان بهداشت و درمان تا به حال پیش بینی مرگ و میر خواهد اوج این هفته وجود دارد اما تا به حال شده است امید بدترین بود پشت ما زمانی که مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه و دوشنبه حدود 1500 در روز بسیار پایین تر از هفته گذشته در حال اجرا از شمارش حدود 2000 مرگ و میر در هر 24 ساعت با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

با مدارس و بسیاری از کسب و کار توقیف این اقدامات به سرعت گسترش این بیماری را گرفته دردناک تلفات در اقتصاد است.

خاموش کردن هزینه شده است اقتصاد آمریکا شاید از 25 میلیارد دلار در روز از دست داده خروجی سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد گفت.

در نیویورک بیش از 60 درصد افزایش گزارش شده مرگ و میر بر خسارات عظیم تحمل در, پرجمعیت ترین شهرستان که در آن برای تلفن های موبایل از ندبه صدای تکرار شده تقریبا بدون توقف تا حد زیادی از طریق خیابان های خالی برای هفته ها.

این شهر تجدید نظر تعداد 10,367 در همه زمان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور نسبت به 30,000 — نیویورک حسابداری برای بیشترین سهم مرگ و میر.

‘احتمال’ Covid-19 مرگ و میر محسوب می شود

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را در حال حاضر نیز تعداد دفعات مشاهده هر گونه مرگ و میر تلقی یک “احتمال” coronavirus مرگ تعریف شده به عنوان یک قربانی که “گواهی فوت لیست به عنوان علت مرگ ‘Covid-19’ یا معادل آن.”

مارس 11 استفاده شد به عنوان نقطه شروع چرا که تاریخ اولین تایید coronavirus مرگ این شهرستان گفت.

“پشت هر مرگ یک دوست, یک عضو خانواده یک عاشق” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot. “ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که درگذشت به دلیل Covid-19 محسوب می شود.”

رویکرد جدید در نیویورک می تواند راه را برای سیاست های مشابه در سراسر کشور احتمالا منجر به افزایش در گزارش ما coronavirus مرگ و میر.

لوئیزیانا یکی دیگر از نقطه داغ و کالیفرنیا نیز گزارش داد ثبت روزانه خوشه در مرگ و میر در روز سه شنبه با وجود نشانه های سراسر کشور در روزهای اخیر وقوع بود شروع به فروکش کردن.

فرماندار نیویورک ماریو کومو که دولت مراقبت های بهداشتی شبکه تیره و تار شد به شکستن نقطه توسط یک موج Covid-19 hospitalisations بود گفت: این به نظر می رسد “بدترین است”.

ایالت نیویورک و برخی دیگر سخت-آمار مناطق ادامه به گزارش های تیز کاهش در hospitalisations و تعداد بیماران در هواکش اگر چه خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و منابع باقی مانده فوق العاده ای تحت استرس است.

در همین حال دولت آمریکا شده است و تلاش برای بازگشایی این کشور و اقتصاد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرد روز سه شنبه گروه دو حزبی از مشاوران او خواهد بود مشاوره برای تعیین راه رو به جلو. تصمیم به پایان دادن یا ادامه اجتماعی-دورى و دیگر کاهش تلاش خواهد استراحت در نهایت با فرمانداران دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به همان اندازه در شنبه گیری پایین دشمنی با فرمانداران و برخی از آنان را به عقب رانده در برابر ادعاهای او را از “مجموع” اقتدار در تصمیم گیری زمانی که برای پایان دادن به محدودیت و تهدید به سرپیچی از او را اگر او همچنان ادامه داشت.

در یکی دیگر از توسعه واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود چاپ بر روی چک خزانه داری ایالات متحده ارسال خواهد شد به خانواده های آمریکایی به عنوان بخشی از یک $2.2 tn بسته محرک.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>