Covid-19: سفارش اجباری در مرکز بازديد لغو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

افرادی که تست مثبت برای Covid-19 نمی خواهد نیاز به رفتن به یک دولت تسهیلات برای ارزیابی اجباری از دهلی نو در مدیریت بحران اقتدار (DDMA) به رهبری معاون فرماندار آنیل Baijal گفت: پیاده روی از یک قانون بحث برانگیز برای دومین بار در کمتر از یک هفته پس از مداوم تقاضا برای برگشت.

پنج شنبه تصمیم گرفت با استقبال دولت دهلی نو منطقه مقامات بهداشت و درمان کارگران و ساکن انجمن های رفاه در سراسر شهرستان.

پس از شنبه یک تکه بزرگ از 3,500 به علاوه مردم آزمایش مثبت از طریق گرد و خاک هر روز مورد نیاز به بازدید از یک Covid مرکز مراقبت (CCC) ارزیابی می شود توسط یک پزشک برای اینکه آیا آنها می توانند خود را منزوی در خانه برای دوره بهبود خود را و یا اقامت در یک CCC یا گرفته شده به بیمارستان. این پروتکل به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مزاحمت کشیده مراقبت های بهداشتی کارکنان بیشتر و اضافه کردن به خطر عفونت.

این موضوع مورد بحث در این نشست از DDMA, همچنین شناخته شده به عنوان دولت و مدیریت بحران سازمان که در آن LG با رئیس. “بله L-G موافقت کرده است برای بازگشت به سیستم که در آن یک تیم به رهبری منطقه نظارت افسر (DSO) بازدید خواهد کرد خانه Covid مثبت بیمار برای تصمیم گیری که آیا صفحه اصلی جداسازی را می توان توصیه می شود” معاون وزیر Manish Sisodia گفت: پس از این نشست است.

در روزهای اخیر Sisodia و وزیر, Arvind Kejriwal, قوی ساخته شده تجدید نظر به Baijal و اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, که, LG, گزارش به رها کردن پروتکل. “مردم نگران بودند بیش از این قانون که مورد نیاز هر کسی که تست شده Covid مثبت بود به قرنطینه مرکز [برای ارزیابی علائم],” Sisodia گفت: در یک دیجیتال نشست خبری در روز پنج شنبه.

بعد در شب از اداره کل خدمات درمانی formalised منظور در تجدید نظر استاندارد روش های عملیاتی سند است.

گفته یک سخنگوی اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, پنجشنبه گیری “گرفته شده است مطابق با راهنمایی های داده شده توسط اتحادیه خانه وزیر در این جلسه در 21 ژوئن به بررسی بیشتر و تقویت نظارت مکانیزم برای Covid موارد مثبت در دهلی نو برای جلوگیری از گسترش این بیماری و به ارائه مراقبت های پزشکی به موقع”.

همچنین به عنوان خوانده شده | دهلی سوابق 3,390 Covid-19 موارد وسیعتر ناخواسته سرب بیش از بمبئی

اما آخرین سفارش به معنی بازگشت به پروتکل “قابل استفاده تا جمعه (19 ژوئن) که مورد نیاز تیم پزشکی برای بازدید از خانه فرد تست Covid بیمار و انجام ارزیابی وجود دارد. علائم و وضعیت اقامت می گیرید اگر فرد می تواند اختصاص داده صفحه اصلی انزوا و یا گرفته شده به یک بیمارستان یا مرکز قرنطینه,” معاون سانتی متر که او نیز سر را در بخش بهداشت و درمان به طور موقت اشاره کرد.

“ما درخواست دولت مرکزی به عقب ، ما خوشحال هستند که آنها توافق کرده اند. سیستم قدیمی بازسازی شده است در حال حاضر,” او اضافه شده است.

این قانون به صورت اجباری تسهیلات ارزیابی اعلام شد در تاریخ 20 ژوئن در طی چه به خودی خود یک تغییر دیگر بحث پروتکل اعلام شده توسط DDMA در ژوئن 19: اجباری مرکز قرنطینه برای تمام بیماران از جمله کسانی که با هیچ و یا علائم خفیف برای پنج روز.

کارشناسان با استقبال از تجدید نظر. “این یک تصمیم خوب است. این قانون که نیاز بیماران به mandatorily گرفته به Covid مراکز ارزیابی بالینی تا به حال دو موضوع. اول آن لجستیکی کابوس. دوم آن افزایش احتمال انتقال محلی. مناطق در این شهرستان هم اکنون می توانید تمرکز بر روی تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی و استرس در تماس با ردیابی و نظارت بهتر” گفت: Jugal Kishore رئیس جامعه داروهای گروه در Safdarjung بیمارستان.

حداقل سه نفر از 11 منطقه در این شهر قادر به سوئیچ به آن با توجه به کمبود منابع انسانی و تعداد کافی از آمبولانس تنها حالت سفر مجاز برای Covid مثبت بيماران تحت در حال حاضر اوراق پروتکل. این شهرستان دارای 163 اختصاصی Covid آمبولانس و حمل و نقل 3000 نفر روزانه مورد نیاز حداقل 18 سفرهای بیش از یک دوره 24 ساعته با هر یک به طور متوسط.

“ما بهترین های ما برای اجرای این قانون است. ما موفق به حدی توسط مدیریت برای ارسال چند نفر به CCCs برای تشخیص بالینی. اما ما هنوز مطمئن شوید که چه زمانی ما می تواند انجام یک کار بسیار نیرومند است. لغو سفارش بزرگ امداد گفت: منطقه دادرس که خواست ناشناس بماند.

دهلی نو در روز پنج شنبه افزود 3,390 جدید, موارد مصرف مجموع شمارش از عفونت در پایتخت به 73,780. تعداد مرگ و میر در ایستاده بود 2,429 با توجه به دهلی دولت سلامت روزانه بولتن.

در بیانیه ای در روز پنج شنبه, LG نیز روشن در مورد روند ارزیابی: کسانی که از طریق تست آنتی ژن کیت “را مورد بررسی قرار توسط افسر پزشکی در وظیفه در تست سایت برای ارزیابی شدت بیماری… ارزیابی در سایت باید به طور موثر را تشکیل می دهند ارزیابی های ساخته شده در COVID مرکز مراقبت”. این بود که در خط با موقعیت موجود است.

برای کسانی که گرفته اند یک سواب آزمون (RT-PCR) یک خانه انزوا تیم ارسال خواهد شد توسط منطقه نظارت افسر (DSO) که به بررسی علائم و ارزیابی اقامت برای دیدن اینکه آیا صفحه اصلی جداسازی امکان پذیر خواهد بود. صفحه اصلی جداسازی اجازه خواهد داشت “اگر بیمار خفیف است/قبل از علامت/بدون علامت است و یک اقامت دو اتاق و یا یک اتاق جداگانه و توالت جداگانه برای بیمار است. او/او خواهد شد ارائه یک شماره تماس برای هر گونه مشاوره مورد نیاز او را همراه با جزئیات از گربه آمبولانس شماره تماس برای انتقال به بیمارستان در مورد علائم توسعه” با توجه به این بیانیه.

برای کسانی که با متوسط یا شدید علائم و شرایط بهداشتی اساسی است که شناخته شده است به تشدید Covid-19 مقامات را ترتیب برای حمل و نقل به CCC Covid مرکز بهداشت یا بیمارستان.

ساکن رفاه گروه در این شهر نیز به استقبال روز پنج شنبه در این حرکت گفت: این امر کاهش نگرانی و تشویق مردم برای دریافت تست شده است.

“ما ضمن استقبال از این حرکت. مردم می ترسید این ایده در حال ارسال به Covid مراکز حتی اگر آن را برای برخی از ارزیابی بالینی. اما دولت باید اطمینان حاصل شود که خود را مقامات بهداشتی مراجعه هر بیمار را در زمان و بدون شکست است. ما را در سراسر بسیاری از شکایات و دولت باید توجه داشته باشید که,” گفت: BS Vohra رئیس فدراسیون انجمن های رفاه مقیم در شرق دهلی نو.

(با ورودی از Abhishek دی در دهلی نو)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>