راه آهن’ ماموت 166-سال-شبکه گذر گاه از 22 میلیون مسافر در سراسر بیش از 13 000 قطار روزانه به حرکت آمد روز دوشنبه با فقط چهار پست اکسپرس قطار در حال اجرا تا ظهر زیر مرکز جهت تعلیق از خدمات در پی Coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر.

زنده نظارت بر راه آهن’ داشبورد نشان داد چهار قطار در حال اجرا تا 3 بعد از ظهر روز دوشنبه بود که سرچشمه در روز یکشنبه. توسط 10 pm داشبورد نمایش داده می شود صفر مسافر و یا ایمیل قطار اکسپرس عامل برای اولین بار در ملی حمل و نقل ،

با توجه به داده های مورد بررسی توسط HT راه آهن دچار ضرر و زیان تومان ارزش 1,421 کرور این ماه تا دوشنبه.

این مرکز در روز یکشنبه دستور تعلیق همه قطار مسافری خدمات تا مارس 31, گسترش محدودیت در یک اقدام بی سابقه مستند باعث سرعت در حال گسترش و مرگبار Covid-19 سرایت. راه آهن حومه خدمات نیز متوقف شده است از روز یکشنبه. وزارت راه آهن گفت: هیچ قطار حومه را به کار گیرند تا 31 مارس است.

راه آهن در روز دوشنبه گفت: این اجازه خواهد داد که رشته مسافران به اقامت در بازنشستگی اتاق در ایستگاه های راه آهن تا قطار مسافری به حالت تعلیق باقی می ماند. این می آید در زمانی که مسافران شده است با عجله به ایستگاه های زیر مرکز سفارش.

“آن آورده شده است توجه کنید که برخی از مسافران که در بازنشستگی اتاق ها و رزرو برای سفر با قطار پس از یک یا دو روز مشکلات روبرو هستند که همه قطار در حال حاضر لغو شده و آنها هیچ جایی برای رفتن. راه آهن هیئت مدیره تصمیم گرفته است که در همه این موارد باقی بماند ممکن است تمدید شود در supersession از این قانون که محدودیت تعداد روز مسافر می توانید اقامت در بازنشستگی اتاق” وزارت راه آهن گفت.

این آرامش باید در نیروی تا عادی قطار خدمات رزومه.

راه آهن هیئت مدیره است به اطلاع تمام ایستگاه های کارشناسی ارشد برای پیاده سازی این سرعت به نفع رشته مسافران این وزارتخانه گفت.

اکثریت 1.3 میلیون-قوی راه آهن’ نیروی کار نیز خواسته شده است برای جلوگیری از رفتن به محل کار.

نگهداری کارکنان در راه آهن لوکوموتیو میریزد اما هنوز کار “در حداقل سطح به عنوان قطار کالا loco نیاز به توجه” وزارت راه آهن گفت.

قطار مسافری خدمات محدود شد در روز یکشنبه در نظر Janta مقررات منع رفت و آمد (و مردم را منع رفت و آمد) تماس داده شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی که خواسته شهروندان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

راه آهن قبلا صادر فوری مشاوره به کسانی که تحت قرنطینه به سفر با قطار پس از ملی حامل یافت حداقل 12 نفر از مسافران ايميل خود قرنطینه هنجارهای بودند که پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im