Covid-19: فقط 1 SC نیمکت های موجود, موارد شنیده می شود از طریق ویدئو conferenci…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دادگاه عالی تنها شنیدن “بسیار فوری” موارد در هفته آینده, علامت نزدیک تعطیلی کامل دادگاه راس. تنها یک نیمکت در دسترس خواهد بود در صورت لزوم به داد و ستد قضایی کار می کنند و آن را به نشستن در چهارشنبه اطلاع رسانی صادر شده توسط دادگاه روز یکشنبه گفت:.

تصمیم گرفته شد توسط رئیس دادگستری هند (CJI) SA Bobde پس از مشورت با همکاران خود را.

“Hon’ble رئیس دادگستری هند پس از مشاوره همکاران او کارگردانی است که در طول این دوره از هفته متعاقب آن یک نیمکت دو Hon’ble قضات به عنوان ممکن است لازم باشد برای شنیدن بسیار فوری موارد در دسترس خواهد بود به داد و ستد قضایی کار” اطلاع رسانی گفت.

وجود خواهد داشت تسهیلات برای انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس. اتاق با امکانات لازم برای این منظور در دیوان عالی کشور محل را در دسترس ساخته شده برای راحتی وکلا.

به منظور دریافت به مورد ذکر شده قبل از نیمکت مدافع نگران باید نشان می دهد اضطرار شدید از این موضوع در نوشتن است که خواهد شد و سپس ذکر شده در اختیار قاضی که ریاست نیمکت.

ترکیب نیمکت شناخته نشده است.

روز دوشنبه دو نیمکت – هر دو به رهبری CJI – نشستن برای شنیدن موارد است. قبلا پنج میز, از جمله یکی از اتاق قاضی برنامه ریزی شده بود به نشستن در روز دوشنبه. این تصمیم توسط دادگاه روز یکشنبه به انصراف از سه نفر از کسانی که پنج نیمکت.

نیمکت متشکل CJI و قضات L Nageswara Rao و Surya کانت را نشسته در ساعت 11 صبح روز دوشنبه.

بعد از نیمکت متشکل از CJI و عدالت DY Chandrachud خواهد شد تا مسائل را از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>