Covid-19: Natco داروسازی پشتیبانی از دانشگاه کلمبیا محاکمه برای CQ قرص برای جلوگیری از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Natco Pharma Ltd روز جمعه گفت: آن را به حمایت از یک کارآزمایی بالینی انجام شده توسط دانشگاه کلمبیا در نیویورک به منظور تعيين اثر کلروکين فسفات در درمان Covid-19.

این شرکت از طریق بازاریابی خود را, شریک زندگی در آمریکا رو به افزایش داروسازی اهدا خواهد شد کلروکين فسفات (CQ) قرص برای حمایت از فاز 2 یک کارآزمایی بالینی در دانشگاه کلمبیا Natco داروسازی گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

“این آزمایش با هدف تعیین اثربخشی CQ در جلوگیری از COVID-19 عفونت در کارکنان بهداشتی درمانی با متوسط به بالا خطر قرار گرفتن در معرض ویروس” آن را گفت.

به تازگی NATCO اهدا کرد CQ قرص برای جهانی کارآزمایی بالینی انجام شده توسط تاج(COVID-19 نتایج تحقیق شبکه در سراسر جهان) مشترک در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

این شرکت گفت: محققان در دانشگاه کلمبیا در حال انجام این مهم مطالعه به ارزیابی CQ به عنوان پروفیلاکسی در برابر COVID-19 در کارکنان بهداشتی درمانی. فاز 2 محاکمه خواهد شد, ثبت نام 350 داوطلب که کار مستقیم در مراقبت از بیمار نقش در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی که در تماس با بیماران که ممکن است COVID-19 عفونت است.

NATCO تهیه شده است CQ قرص یک USFDA تایید دارو از طریق بازاریابی خود شریک آمریکا از سال 2011 است. دانشگاه کلمبیا است مشهور در سراسر جهان برای تخصص خود را در انجام به خوبی طراحی شده بالینی و NATCO خوشحالم که به کار با آنها در این مسیر شکستن محاکمه این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>