Covid-19: Mylan می شود DCGI nod برای remdesivir مواد مخدر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Mylan, NV روز دوشنبه گفت که آن را تا به حال دریافت تاییدیه از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) به تولید و بازار remdesivir برای درمان بیماری کروناویروس (Covid-19) و آن را سومین شرکت پس از Cipla با مسئولیت محدود و Hetero مواد مخدر با مسئولیت محدود به دریافت نظارتی اشاره به ساخت و فروش ما بر اساس Gilead Sciences, Inc.’s ترکیبات ضد ویروسی دارو در هند.

مواد مخدر راه اندازی خواهد شد تحت نام تجاری DESREM در هند و در دسترس خواهد بود به بیماران در قیمت ₹4,800 100mg در هر ویال. هزینه درمان به مدت پنج روز است که در اطراف ₹20,000 و ₹30,000.

داروهای کنترل شده است اعطای شتاب مصوبات تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز برای رسیدگی به نیازهای فوری در میان در حال تحول Covid-19 بیماری همه گیر. اورژانس مجوز اجازه می دهد تا محصولات مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بدون اطلاعات کامل خود ایمنی و اثر بخشی که به هنوز فرستاده شده به عنوان محاکمه ادامه خواهد داد.

Mylan مواد مخدر در دسترس خواهد بود در خرده فروشی در بیمارستان ها در معتبر تجویز پزشک گفت: این شرکت است. آن است که مورد تایید برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی بروز Covid-19 در بیمارستان بستری بیماران با بیماری شدید.

“Mylan و علوم جلعاد همکاری برای سال های بسیاری را با کیفیت بالا دارو در دسترس مردم و…را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی به کاهش بروز بیماری های عفونی از جمله HIV/ایدز در سراسر جهان در حال توسعه…DESREM™ و آوردن آن به بیماران در هند با چنین سرعت بی سابقه ای است که یک عهد به قدرت جهانی ما عملیات و قابلیت های علمی و تعهد به خدمت به بیماران که در ادامه به تکیه ما در این زمان…” گفت: راجیو ملک Mylan جمهور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>