Covid-19 مدیریت ممکن است بهانه سیاسی سود سهام در کرالا برای شاخص تورم مصرف کننده(M)

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نگه داشتن چشم در سال آینده مجمع انتخابات شاخص تورم مصرف کننده (M)-چراغ کرالا دولت آغاز شده است بازاریابی آن Covid-19 “داستان موفقیت” را به عنوان وزیر Pinarayi Vijayan شروع یک بحث آنلاین پوشش تا بسیاری از کارشناسان به بحث در مورد این موضوع. مخالفان اما به سرعت لقب را به عنوان یکی دیگر از شیرین کاری تبلیغاتی است.

با استناد به سانتی متر را افزایش سهام این حزب داده است یک تماس به کارگران آن است که وجود دارد خواهد بود ادامه قدرت در دولت تغییر چهار دهه-سیستم های قدیمی gifting قدرت به مخالفان پس از هر پنج سال. حزب احساس می کند مدیریت این بیماری همه گیر و دولت رکورد کمترین مرگ و میر بالا در بازیابی و حداقل تعدادی از موارد را واکشی آن غنی سیاسی سود سهام. آن میزان مرگ و میر کمتر از یک درصد و بازیابی حدود 60 درصد است.

این حزب در حال برنامه ریزی یک کمپین با استناد به این پرونده برای اطمینان از ترم دوم برای Vijayan گفت: حزب خودی اضافه کردن او تبدیل بحران به فرصت با مهارت های اداری. آنها می گویند خود را 6 ساعت در روز نشست خبری این است که یک ضربه بزرگ است اما منتقدان می گویند مردم آنها را مشاهده مذهبی فقط بدانید که روزانه تعداد موارد و بهبود.

“وجود خواهد داشت و تداوم قدرت است. دولت هرگز دیده می شود از جمله قادر اجرایی. مخالفت کنگره کاملا نگران محبوبیت خود است که چرا از آن است که بالا بردن غیر ضروری را با خود ندارد. تمام جهان است ستایش کرالا اما مخالفان تلاش برای خرابکاری در این پرونده گفت:” شاخص بهای مصرف کننده (M) امور Kodiyeri Balakrishnan.

با عنوان “کرالا گفت و گو’ بحث تقریبا در خطوط کنگره رئیس جمهور راهول گاندی تعامل با رهبران حزب و کارگران خواهد شد بحث در مورد راه هایی برای اطمینان از توسعه پایدار و فراگیر در زمان بیماری همه گیر.

برنده جایزه نوبل Amartya Sen, سیاسی, فعال, Noam Chomsky, سازمان بهداشت جهانی, دانشمند, Dr Soumya Swaminathan و دیگران شرکت در بحث افتتاح توسط سانتی متر است. این بحث ادامه خواهد داد در سانتی متر را در سایت های رسانه های اجتماعی در روزهای آینده. کارشناسان مورد بحث تازه و چالش های مطرح شده توسط Covid-19 همه گیر و چه چیزهایی را شکل خواهد داد تا پس از تهدید متهم. دولت است که این مجموعه می تواند پرتاب نور کافی در دولت مبارزه با سرایت و بحث در مورد پست-همه گیر چالش است.

“دولت ویروس مدیریت قدردانی در سراسر جهان است. مانند ویتنام و کره جنوبی آن مبارزه شجاع نبرد به منظور محدود کردن آسیب. دولت همیشه به اهمیت اجتماعی و غیر متمرکز و توسعه يافته وجود دارد را ببینید. ما دیدیم که چگونه برخی از قدرت های فوق العاده تلاش برای مهار آن” گفت: Amartya بهداشت ، Swaminathan گفت: کشور و ایالات متحده که به دنبال که هشدار ها و بخشنامه ها موفق بودند و به آن گسترش یافته است.

اما مخالفان خوشحال نمی شود. “این یکی دیگر از شیرین کاری تبلیغاتی است. روابط عمومی سازمان باید یک بازار خوب در کرالا این روز گفت:” رهبر مخالفان رامش Chennithala. “از نظر تست های دولت قرار داده شده است در 23. دولت جشن به عنوان اگر آن را برنده جنگ” گفت: BJP دولت رئیس جمهور K Sudhakaran.

کرالا گزارش 150 جدید Covid-19 نفر در روز جمعه. برای هشت هفته دولت گزارش شده است بیش از 100 coronavirus موارد در روز است. از 3,876 موارد 1846 فعال هستند و آنهایی که 2,006 فتح بیماران بهبود یافته اند. حالت اول به گزارش این ویروس در کشور– یک چین-بازگشت دانشجوی پزشکی در ماه ژانویه– کرالا گزارش مرگ و میر 23 تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>