Covid-19: Madhya Pradesh دارای بالاترین نرخ مرگ و دولت ضعیف پاسخ

Madhya Pradesh روز جمعه گزارش داد بیشترین میزان مرگ ناشی از Covid-19 بيمار در هند تقریبا با کل وزارت بهداشت یا در قرنطینه و یا در بیمارستان است. کارشناسان بهداشت گفت: مرگ و میر بالا و جهش در موارد حاکی از ضعیف وزارت امور خارجه در پاسخ به این ویروس کشنده در دولت است.

اولین چهار مورد در کشور گزارش شد که از جبال پور در مارس 20, روزی که وزیر کمال نات از پست خود استعفا داد دو ساعت قبل از او به صورت یک طبقه و آزمون در دولت و مجلس برای اثبات اکثریت خود دولت است.

بوپال پیوست لیست Covid-19 تحت تاثیر قرار شهرستانها در دولت در 22 مارس با یک بیمار است.

در مارس 23, Bharatiya Janata Party رهبر Shivraj سینگ Chouhan گرفت و به عنوان رئیس جدید وزیر برای چهارمین بار اما بدون هر وزیر کابینه. آن روز دولت تا به حال هفت مورد در کل.

در دو روز آینده تعداد Covid-19 موارد مثبت بالا رفت و به 15 و تعداد مناطق که در آن موارد گزارش شده افزایش یافته و به شش از دو. تا پایان ماه مارس تعداد موارد افزایش یافته و به حدود 66 با پنج مرگ و میر. تنها 1000 نمونه برای Covid-19 آزمون جمع آوری شد و وجود دارد تنها سه آزمایشگاه های تایید شده توسط ICMR با توجه به بخش بهداشت و درمان بولتن.

پس از آن وجود دارد نشانه ای روشن است که ایندور تبدیل شد به Covid-19 کانون در دولت با 66% از کل موارد و سه نفر از پنج مرگ و میر. به گفته مقامات محلی دولت موفق به اجرای سراسری مستند در ایندور در حرف و روح و پس از آن Chouhan به جای جمع آوری و معاون بازرس کل (حفاری) پلیس در ایندور.

“اما آن را خیلی دیر شده بود و کمی بیش از حد. آسیب انجام شده بود. کسانی که تا به حال قرارداد ویروس در ایندور پخش می شد در مناطق خود. این وضعیت در مورد به منفجر شود و آن اتفاق افتاد. تا به حال شده است وجود دارد تست نمونه در مقیاس بزرگ ایندور داستان می شده اند متفاوت امروز” گفت: از ایندور که مایل به توان نام برد.

در دو هفته پس از آن دولت در روز جمعه تا به حال 451 موارد در 20 از مجموع 52 مناطق و 36 مرگ و میر در 6 منطقه. ایندور اختصاص 235 از این موارد و 26 مرگ و میر. Madhya Pradesh انجام داده است تنها 70 Covid-19 آزمون در هر یک میلیون جمعیت به عنوان در هر مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات ارائه شده توسط دولت.

در عرض 24 ساعت از مصرف بیش از سانتی متر جایگزین دبیر کل گوپال ردی و منصوب اقبال سینگ Bains در جای خود. ردی بر گرفته بود فقط 7 روز بازگشت. در میان گسترش coronavirus موارد سانتی متر نیز جایگزین وزیر بهداشت Prateek Hajela در مارس 1, سرزنش او برای فقیر پاسخ به همه گیر با فیض احمد Kidwai. Pallavi جین Govil اصلی وزیر در وزارت بهداشت تا به حال به مقامات گزارش نشده است که پسرش در حال بازگشت از ما.

در مارس 2, یک مدیر عامل و IAS افسر ملی بهداشت ماموریت (آنهم) آزمایش Covid-19 مثبت است. در آوریل 4, یکی دیگر از IAS افسر در وزارت بهداشت آزمایش مثبت است. کودکان از IAS افسر و یکی دیگر از مدیر در اداره که همچنین آزمایش مثبت برای Covid-19 بازگشته از خارج از کشور بود که به مقامات گزارش نشده است. پس از آزمایش مثبت هر دو اصرار به کار از خانه گفت: آنها در هر Covid-19 علائم. در آوریل 8, هر دو از آنها به زور گرفته شده به بیمارستان.سپس 18 وزارت بهداشت مقامات از جمله مدیر خدمات بهداشتی درمانی تا به حال آزمایش مثبت و 40 نفر دیگر در خانه اجباری قرنطینه.

“دو IAS افسران عنوان گروه نشان داد علائم سرماخوردگی و سرفه تقریبا در همان زمان, اما آنها همچنان به حضور در این جلسات در اداره و دولت دبیرخانه” یک وزارت بهداشت گفت: درخواست ناشناس ماندن. او گفت: دو نفر مسئول بیش از 50 مقامات از جمله چند IAS افسران داشتن به خود شده است. برخی از این IAS افسران عنوان بخش مهم.

به عنوان مثال از اینکه چگونه به آرامی مقامات در زمان Covid-19 وضعیت دیگر وزارت بهداشت افسر گفت: حتی اجتماعی فاصله هنجار بود نه تمرین در Covid-19 اتاق کنترل در حالت سلامت اداره.

“اتاق کنترل بعدها یک کانون coronavirus به عنوان دو IAS افسران و مدیر استفاده می شود به وجود آمده است به طور منظم,” او گفت:.

اما دولت در یک بیانیه رسمی به دنبال توجیه ایستاده از افسران و گفت: فرزندان خود را پاک کرده بودند غربالگری در فرودگاه. آنها تا به حال هیچ علائم و آنها به اتمام دوره قرنطینه.

در میان این همه وزارت بهداشت کارکنان در سراسر کشور تهدید به اعتصاب ادعا که وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای سلامت کارگران است.

با وجود تلاش های وزیر Shivraj سینگ Chouhan نمی تواند رسید برای نظرات خود را. اضافی رئیس, وزیر, بهداشت, محمد Suleman که در حال حاضر خواسته شده است برای رسیدگی به Covid-19 وضعیت به عنوان رئیس اداره بهداشت نیست پاسخ دادن به تماس ها و پیام های متنی.

بهداشت عمومی کارشناس Amulya Nidhi گفت: سانتی متر نیست حتی یک ویدئو کنفرانس با رئیس پزشکی افسران از همه مناطق و یا عمومی نمایندگان. آن را در مارس 10 که سانتی متر به دنبال پیشنهادات خود را از رئیس سابق کمال نات وزیر و رهبران مانند Digvijaya سینگ و اوما Bharti, او گفت:.

“راه افسران منتقل بیروحیه دیگر افسران. در مبارزه با تاج دولت تمام تمرکز اجتماعی فاصله که بد نیست. اما باید مساوی تمرکز بر تهیه تست کیت PPE و دیگر تجهیزات. به من MP بدترین موفق Covid دولت در کشور,” او گفت:.

وزیر سابق و کنگره رهبر آجی سینگ گفت: “وزیر Shivraj سینگ Chouhan خراب کردن همه چیز را در تلاش برای تبدیل شدن به یک مرد ارتش. هنگامی که به کل جهان مربوط می شد بیش تاج همه گیر CM مشغول بود در سرنگونی سپس کنگره دولت است.”

اما دولت بی جی پی سخنگوی Rajneesh Agrawal گفت: “زمانی که دولت بی جی پی آمد این وضعیت بسیار بد است. پس از آن کنگره دولت گرفته نشده بود هر گونه اقدامات است. وجود دارد هیچ تلاشی برای تهیه PPE کیت تست کیت و غیره. بی جی پی دولت در زمان بی درنگ اقدامات لازم برای کنترل این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر