Covid-19: Ludhiana پزشکان در اعتراض به کیفیت پایین از ماسک دریافت تضمین از بیمارستان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از دو بیشتر از کارکنان خود را آزمایش مثبت از بیماری کروناویروس Covid-19 پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در بیمارستان مدنی در Ludhiana صحنه تظاهرات روز سه شنبه در مقابل کیفیت پایین از ماسک های صورت که به آنها ارائه شده.

این اعتراض اما نامیده می شد پس از اطمینان از عمران جراح دکتر راجش Bagga که ماسک و دیگر تجهیزات محافظ جایگزین خواهد شد و این مواد جدید خواهد شد توسط شب.

Dr Bagga احضار مالک کارخانه که به تولید ماسک به دنبال یک توضیح.

پیش از این پزشکان را مطرح کرده و این موضوع از کیفیت پایین از PPE کیت. اعتراض کارکنان ادعایی که N-95 ماسک بود از با کیفیت نامطلوب فراهم می کند که بدون حفاظت.

Dr میلان ورما که تا به حال مطرح شده این موضوع گفت که ماسک نمی تواند بخیه یا استاپلر به خصوص اگر آن را برای استفاده در Covid-19 تسهیلات. او همچنین ادعا کرد که فیلتر ماسک نگه داشته در حال سقوط کردن.

کارکنان صحنه برگزاری تظاهرات ماسک را در دست خود. آنها حاضر به پیوستن به وظیفه تا زمان آنها در حال ارائه با کیفیت خوب ماسک و PPE کیت.

تا کنون یک دکتر سابق و چهار بخش مسئولین باید آزمایش مثبت برای Covid-19.

در ضمن 22 موارد مثبت Covid-19 گزارش شده در Ludhiana در روز دوشنبه.

آنها عبارتند از: دو متهم به تجاوز به عنف شش undertrial زندانیان تسلیم در Borstal زندان دو راه آهن نیروی حفاظت (RPF) پرسنل – یک تماس از یک Covid-19 بیمار مثبت و پنج دیگر موارد از نقاط مختلف منطقه است.

در همین حال 15 نفر از پرستاران شاغل در قرارداد و مستقر در انزوا مرکز بیمارستان مدنی نیز صحنه اعتراض و خواستار افزایش حقوق و دستمزد. آنها همچنین متهم به مقامات این بیمارستان برای انجام خود Covid-19 انجام شد.

اعتراض پرستاران گفت که آنها آمده اند در تماس با آلوده وارد کنندگان و بیماران که می تواند بدون علامت Covid-19 حامل.

امریتسار در ادامه منجر به Covid-19 شمارش در پنجاب با 305 موارد مثبت ثبت شده در روز دوشنبه و به دنبال آن توسط 209 در Jalandhar و 155 در ترن ترن.

در مجموع 52,955 نمونه های گرفته شده تا کنون در دولت و 48,813 از آنها آزمایش منفی در حالی که گزارش ها از 2,162 هنوز در انتظار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>