Covid-19 مستند نمی خواهد تاثیر سه ماه چک اعتبار قوانین دادگاه عالی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز جمعه گفت که Covid-19 مستند تاثیر نیست سه ماه مدت اعتبار چک.

سه قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI) Sharad Arvind Bobde شد با توجه به درخواست تمدید جدول زمانی تحت قوانین مختلف.

هنگامی که این سوال آمد در فرمت سه ماه مدت اعتبار چک بانک مرکزی هند (RBI) به دادگاه اطلاع داد که همان باید انجام شود که این امر تاثیر فعالیت های بانکی.

نیمکت نیز متشکل از قضات R Subhash ردی و به عنوان Bopanna پذیرفته RBI پیشنهاد و نگهداری به مدت سه ماه اعتبار چک دست نخورده است.

RBI ثابت است مدت اعتبار چک در بخش 35A از مقررات بانکی عمل می کنند. دادگاه اشاره کرد که تمام سیستم بانکی در سراسر کشور به دنبال این مدت مقرر و بدون نیاز به دخالت با همان.

دولت مرکزی دستور داد شروع فعالیت های اقتصادی در این کشور پس از بیش از دو ماه است در مستند در مراحل. در حالی که فاز اول relaxtion به نام باز 1 شروع و در ژوئن 1 دوم از سه مرحله به اجرا در آمد از ژوئیه 1.

هر چند considerble تسهیلات داده شده توسط دولت در باز کردن 2, theare هیچ امتیازات برای مهار مناطق. دولت مشورتی گفت که مستند همچنان باید اجرا صرفا در مهار مناطق تا ژوئیه 31. در مهار مناطق سخت محیط کنترل خواهد شد و تنها فعالیت های ضروری مجاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>