Covid-19 مستند: UGC رئیس led پنل برای مقابله با تاخیر در جلسه علمی ،

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای مقابله با اثرات Covid-19 مستند در موسسات آموزش عالی این HRD وزارت به روز شنبه تصمیم به تشکیل یک پانل به رهبری UGC رئیس DP سینگ به نمودار کردن تقویم آموزشی دانشگاه.

در بیانیه این وزارتخانه گفت: HRD وزیر رامش Pokhriyal Nishank در زمان تصمیم گیری به شکل پانل. علاوه بر این وزارت نیز تصمیم به فرم دیگر پنل که نگاه به جنبه های مربوط به آموزش آنلاین و آنلاین امتحانات.

“تصمیم به تشکیل یک تقویم دانشگاهی کمیته تحت رهبری UGC رئیس گرفته شده بود توسط وزیر. این کمیته نشان می دهد اقدامات لازم برای مقابله با این موضوع از تاخیر در نشست علمی” وزارت در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که HRD وزیر برگزار شد جلسه ای با معاونت ها برای ایجاد انگیزه در خود را به اعضای هیات علمی و دانشجویان به استفاده از SWAYAM و SWAYAM PRABHA آموزشی سیستم عامل در حالت ماموریت و همچنین از طریق آنلاین دیگر رسانه های دیجیتال.

به ترویج آموزش آنلاین و پیشنهادات در مورد آزمون آنلاین یک کمیته تحت ریاست IGNOU معاونت استاد Nageshwar رائو است تشکیل شده است ،

در میان دیگر مسائل مورد بحث در این نشست بود اقدامات گرفته شود توجه به سلامت دانش آموزان ساکن در خوابگاهها و علمی و غیر هیات علمی دانشگاه پایبندی به اجتماعی فاصله و انزوا دستورالعمل و ارائه به صورت تست مورد مشکوک به Covid-19 در دانشگاه.

جنبه های مانند نقش مدیریت در برخورد با چالش های بهداشت روانی دانشجویان حقوق و دستمزد مربوط به مشکلات همه کارکنان (دائم و موقت و روزانه دستمزد حقوق بگیران) و پژوهش در Covid-19 نیز مورد بحث قرار گرفت.

دانشگاه بنارس هندو (BHU) و دانشگاه اسلامی علیگر (AMU) اطلاع داد که آنها را به ایجاد تسهیلات 40-تخت اتاق انزوا. بسیاری از دانشگاه ها در ادامه به اجرای دوره های دیجیتالی به طوری که جلسه علمی با تاخیر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>